Wybierz mądrze. Wybierz IVECO!

Materiał informacyjny Targor-Truck S. z o.o.
Firma IVECO, wkraczając na ścieżkę elektromobilności, zaprojektowała elektryczny odpowiednik kultowego Daily, nowy zeroemisyjny pojazd eDAILY, który przenosi biznes na wyższy poziom efektywności w codziennej pracy.

eDAILY to ten sam Daily, którego znasz, tylko elektryczny

Oferowany jest w wariantach:

  • podwozie samochodu ciężarowego do zabudowy
  • podwozie samochodu ciężarowego z kabiną załogową do zabudowy
  • furgon półprzeszklony od 3,5 do 7,2 DMC, w wersji z pojedynczymi i podwójnymi kołami, z szerokim zakresem opcji wysokości oraz rozstawu osi

Wszystkie elementy technologiczne i komfortowe standardowego Daily są dostępne w modelu elektrycznym, w tym inteligentne zawieszenie pneumatyczne AIR-PRO.

eDAILY jako jedyny elektryczny samochód dostawczy oferuje alternatywne przełożenie tylnej osi w wersjach 50C (3,6 lub 4,44) i 72C (4,3 lub 5,13), aby jak najlepiej dostosować wydajność i efektywność do potrzeb zadań transportowych.

To samo podwozie o wręcz legendarnej wytrzymałości, brak elementów wystających powyżej ramy oraz interfejsy cyfrowe i analogowe (jak CAN BUS 2.0B) sprawiają, ze eDAILY jest najbardziej wszechstronną i kompletną bazą pojazdu elektrycznego do adaptacji.

eDAILY może być wyposażony w 1, 2 lub 3 akumulatory charakteryzujące się najwyższą w swojej klasie gęstością energetyczną i najlepszą efektywną pojemnością. Akumulatory w zestawie 2 lub 3 objęte są gwarancją na 8 lat lub 250 000 km, obejmującą wymianę, gdy jego pojemność spadnie poniżej 80%.

eDAILY można naładować przy użyciu ładowarek publicznych, gniazdek przemysłowych i domowych. Opcje ładowania obejmują szybkie ładowanie mocą 80 kW, które zwiększa zasięg do 100 km w zaledwie 30 minut. Ładowanie może być w pełni zarządzane poprzez dedykowaną aplikację. Przednie gniazdo ładowania eDAILY jest łatwo dostępne bez względu na to, z której strony znajduje się ładowarka.

Zrównoważony pojazd na miarę ery cyfrowej

eDAILY ma ciągłą łączność z siecią, aby zwiększyć wydajność i poprawić samopoczucie kierowcy: terminal łączności umożliwia wymianę danych w czasie rzeczywistym i zapewnia dostęp do wszystkich Usług IVECO. Klienci eDAILY mogą uzyskać dostęp do usług opartych na łączności za pośrednictwem portalu IVECO ON z nowymi funkcjami zarządzania danymi i web-API.

Aplikacja eDAILY Routing współdziała z pojazdem, aby przewidzieć jego zasięg, wymagane opłaty do osiągnięcia celu i dokładny czas przybycia. Alerty zapewnienia zasięgu proaktywnie informują menedżera floty pojazdów, gdy pozostały poziom naładowania akumulatora zbliża się do limitu lub w przypadku problemów z ładowaniem.

eDAILY to niezawodne i opłacalne bezemisyjne rozwiązanie dla dostaw miejskich, a dzięki swojej wszechstronności w zakresie zabudowy, również dla każdego innego zadania transportowego. Dzięki eDAILY również producenci zabudów mogą przyłączyć się do rewolucji elektrycznej.

Zapoznaj się z ofertą i wybierz mądrze. Wybierz IVECO!

Zapraszamy na Naszą stronę internetową oraz do bezpośredniego kontaktu z naszymi specjalistami ds. sprzedaży.

TARGOR-TRUCK SP. Z O.O.

ŁAWY 97
07-411 Rzekuń k/ Ostrołęki
(29) 765-41-60
iveco.sprzedaz@targor-truck.pl

https://targor-truck.iveco.pl/

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Wybierz mądrze. Wybierz IVECO! - Tygodnik Ostrołęcki

Wróć na nto.pl Nowa Trybuna Opolska
Dodaj ogłoszenie