Wybory Miss i Mistera Opolszczyzny 2019. I wicemister Martin Cebula został zdyskwalifikowany

Sławomir Draguła
Sławomir Draguła
Udostępnij:
Martin Cebula, który podczas sobotniej gali Miss i Mistera Opolszczyzny 2019 zdobył tytuł I wicemistera Opolszczyzny, już w niedzielę został zdyskwalifikowany.

Podczas sobotniej gali Miss i Mistera Opolszczyzny 2019 wybrano najpiękniejszą Opolankę i Opolanina.

Wśród pań wygrała 20-letnia Ewelina Szwala z Jakubowic w gminie Niemodlin, Miss Opola 2019 została 22-letnia Martyna Jagielska, natomiast tytuł I Wicemiss Opolszczyzny przypadł 19-letniej Małgorzacie Dudzie z Opola, a II wicemiss Adriannie Bąk z Opola.

Z kolei Misterem Opolszczyzny 2019 został 21-letni Łukasz Dziarmaga z Krapkowic, I Wicemisterem Opolszczyzny 24-letni Martin Cebula z Kobylna, a II wicemisterem 23-letni Piotr Butrym z Niemodlina.

W niedzielę jury zdyskwalifikowało jednak Martina Cebulę.

Za brak szacunku i kultury - poinformowała Anna Pabiś, licencjonowany organizator Miss i Mister Opolszczyzny. - Tytuł i nagrody zostały anulowane. Nie weźmie on też udziału w ćwierćfinale konkursu Mister Polski.

Po przyznaniu tytułu uczestnik miał niepochlebnie wyrażać się na temat organizacji konkursu w mediach społecznościowych. Miał krytykować jego przebieg i obrażać organizatorów.

Anna Pabiś przyznaje, że dotarły do niej screeny z wypowiedziami z Facebooka. Dodaje, że dla niej takie zachowanie jest nie do przyjęcia, a jury - korzystając z zapisów regulaminu - zdecydowało o zmianie wyników konkursu Mister Opolszczyzny 2019.
W związku z tym zdarzeniem na miejsce I wicemistera awansował Piotr Butrym, a II wicemisterem Opolszczyzny 2019 został 21-letni Filip Żurawski z Nysy.

W Puszczy Białowieskiej utonęło 21 żubrów

Wideo

Dodaj ogłoszenie