Wybory parlamentarne 2019. Kędzierzyn-Koźle - gdzie głosować. Lista lokali wyborczych. Kandydaci, na których możesz oddać głos

Tomasz Wróblewski
Tomasz Wróblewski
Zaktualizowano 
Gdzie głosować w Kędzierzynie-Koźlu? Lista lokali wyborczych w Kędzierzynie-Koźlu w wyborach parlamentarnych 2019.
Gdzie głosować w Kędzierzynie-Koźlu? Lista lokali wyborczych w Kędzierzynie-Koźlu w wyborach parlamentarnych 2019. Piotr Smolinski
13 października wybory parlamentarne 2019. Gdzie głosować w Kędzierzynie-Koźlu? Lista lokali wyborczych w mieście. W jakich godzinach będą otwarte lokale wyborcze? Na kogo możesz oddać swój głos w wyborach do Sejmu i Senatu 2019?

Wybory parlamentarne odbywają się co cztery lata.

Są organizowane po to, by na nową kadencję wybrać parlamentarzystów do Sejmu i do Senatu.

Z którą partią ci po drodze? Test preferencji politycznych. Wybory do Sejmu i Senatu 2019

Wybory parlamentarne 2019. Kto kandyduje?

W wyborach do Sejmu na Opolszczyźnie listy kandydatów zarejestrowały komitety:

  • Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska - PO, .N, IPL Zieloni
  • Komitet Wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość
  • Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
  • Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
  • Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej
  • Komitet Wyborczy Mniejszość Niemiecka

Opolanie wybierają też kandydatów do Senatu w trzech okręgach:

  • obejmującym Opole i powiat opolski
  • obejmującym zachód regionu (obszary powiatów: brzeski, kluczborski, namysłowski, nyski, prudnicki)
  • obejmującym wschód regionu (obszary powiatów: głubczycki, kędzierzyńsko-kozielski, krapkowicki, oleski, strzelecki)

Kandydaci do Sejmu i Senatu 2019 z Opolskiego. Listy i komit...

Dowiedz się więcej

Wybory parlamentarne 2019. Kędzierzyn-Koźle. Gdzie głosować - lista lokali wyborczych

NumerAdres lokalu wyborczegoGranice obwodu
1Osiedlowy Dom Kultury "Kubiczek", ul. Główna 54 Kędzierzyn-KoźleOSIEDLE ROGI-cały obszar osiedla
2Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 20, ul. Archimedesa 25 Kędzierzyn-KoźleOSIEDLE ZACHÓD-część osiedla, w skład której wchodzą ulice: Archimedesa-numery nieparzyste od 17 do końca i numery parzyste od 10 do końca, Artylerzystów, Gazowa, Grenadierów, Zbigniewa Herberta, Tadeusza Jasińskiego, Kanonierów, Jana Kochanowskiego, Kolejowa, Koszarowa, Ignacego Łukasiewicza-numery nieparzyste od 17 do końca i numery parzyste od 8 do końca, Juliana Ursyna Niemcewicza, Pokucie, Saperska, Słowiańska, Świętojańska, Zawiszy Czarnego.
3Publiczne Przedszkole nr 21, ul. Filtrowa 13 Kędzierzyn-KoźleOSIEDLE ZACHÓD-część osiedla, w skład której wchodzą ulice: Bolesława Chrobrego, Filtrowa, Husarska, Kadetów, Mikołaja Kopernika, Zygmunta Krasińskiego, Mikołaja z Koźla, Gustawa Morcinka, Emilii Plater, Polna, Przytulna, Leopolda Staffa, Synów Pułku, Życzliwa.
4Publiczna Szkoła Podstawowa nr 12, ul. Piastowska 30 Kędzierzyn-KoźleOSIEDLE ZACHÓD-część osiedla, w skład której wchodzą ulice: Archimedesa-numery nieparzyste od 1 do 15 i numery parzyste od 2 do 8, Józefa Balwirczaka, Piastowska-numery nieparzyste od 27 do końca i numery parzyste od 16 do końca, Stolarska.
5Publiczna Szkoła Podstawowa nr 12, ul. Grzegorza Piramowicza 30 Kędzierzyn-KoźleOSIEDLE STARE MIASTO-część osiedla, w skład której wchodzą ulice: Anny, Bohaterów Westerplatte, Norberta Bończyka, Xawerego Dunikowskiego-numery nieparzyste od 21 do końca i numery parzyste od 14 do końca, Karpacka, Marii Konopnickiej, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Ignacego Łukasiewicza-numery nieparzyste od 1 do 15 i numery parzyste od 2 do 6, Pamięci Sybiraków, Piastowska-numery nieparzyste od 1 do 25 i numery parzyste od 2 do 14, Grzegorza Piramowicza, plac Rady Europy, Władysława Planetorza, Józefa Poniatowskiego, Portowa-numery nieparzyste od 1 do 35 i numery parzyste od 2 do 28, promenada księdza Ludwika Rutyny, Rynek, Sądowa, Wyspa, Zamkowa, Gabrieli Zapolskiej, Złotnicza, Stefana Żeromskiego.
6Dom Kultury "Koźle", ul. Skarbowa 10 Kędzierzyn-KoźleOSIEDLE STARE MIASTO-część osiedla, w skład której wchodzą ulice: Antoniego Czechowa, dr Wojciecha Czerwińskiego, Isaaka Dunajewskiego, Garncarska, 24 Kwietnia, Bolesława Limanowskiego, Lwowska, plac Raciborski, Racławicka, Franklina Delano Roosevelta, Henryka Sienkiewicza, Skarbowa, Marii Skłodowskiej-Curie, Jana Smolenia, Spółdzielców, Stara Odra, Targowa. OSIEDLE POŁUDNIE-cały obszar osiedla.
7Zespół Szkół Specjalnych, ul. Ignacego Krasickiego 10 Kędzierzyn-KoźleOSIEDLE KŁODNICA-część osiedla, w skład której wchodzą ulice: Agrestowa, Błonie, Bursztynowa, Jana Cybisa, Dobra, Wojciecha Drzymały, Xawerego Dunikowskiego-numery nieparzyste od 1 do 19 i numery parzyste od 2 do 12, Piotra Gaszowca, Gminna, Mikołaja Goltberga, Jerzego Góreckiego, Marcina Helwiga, Jagiellońska, prof. Karola Joncy, Kłodnicka-numery nieparzyste od 1 do 31 i numery parzyste od 2 do 28, Kowalska, Ignacego Krasickiego, Franciszka Krzyszowca, Leśna, Litewska, Bernarda Mikusza, Miodowa, Sławomira Mrożka, Nektarowa, Olszowa, Osiedlowa, Piaskowa, Promyk, Przedwiośnie, Ignatzego Richtera, Wita Stwosza, Wisławy Szymborskiej, Leonida Teligi, księdza Józefa Tischnera, Ustronie, plac Richarda Wagnera, Wałowa, Stanisława Wyspiańskiego, Żabieniecka.
8Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15, ul. Karola Szymanowskiego 19 Kędzierzyn-KoźleOSIEDLE KŁODNICA-część osiedla, w skład której wchodzą ulice: Józefa Chełmońskiego, Elewatorowa, Aleksandra Gierymskiego, Artura Grottgera, Grzybowa, Jasna, Kasztanowa, Kłodnicka-numery nieparzyste od 33 do końca i numery parzyste od 30 do końca, Kłosowa, Juliusza Kossaka, Krzywa, Jacka Malczewskiego, Marynarska, Piotra Michałowskiego, Młynarska, Gabriela Narutowicza, Pocztowa, Portowa-numery nieparzyste od 37 do końca i numery parzyste od 30 do końca, Sportowa, Karola Szymanowskiego, Wandy, Żeglarska.
9Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5, Tadeusza Kościuszki 41 Kędzierzyn-KoźleOSIEDLE POGORZELEC-część osiedla, w skład której wchodzą ulice: Aleja Armii Krajowej, Fryderyka Chopina, Koszykowa, Kozielska, Juliusza Ligonia-numery nieparzyste od 33 do 35 oraz numery parzyste od 36 do 38, Młyńska, Stanisława Moniuszki, Odrzańska, Ignacego Paderewskiego, Stara, Tartaczna, Henryka Wieniawskiego.
10Publiczne Przedszkole nr 6 w Kędzierzynie-Koźlu, ul. Tadeusza Kościuszki 21, 47-224 Kędzierzyn-KoźleOSIEDLE POGORZELEC-część osiedla, w skład której wchodzą ulice: Arki Bożka, Józefa Bema-numery nieparzyste od 1 do 9 i numery parzyste od 2 do 20, Janusza Korczaka, Tadeusza Kościuszki-numery nieparzyste od 1 do 19 oraz numery parzyste od 2 do 12, Juliusza Ligonia-numery nieparzyste od 1 do 31 oraz numery parzyste od 2 do 34, Mikołaja Reja, gen. Władysława Sikorskiego, Piotra Skargi-numery nieparzyste od 1 do 13 i numery parzyste od 2 do 22, Jana Sobieskiego, Towarowa
11Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Tadeusza Kościuszki 41 Kędzierzyn-KoźleOSIEDLE POGORZELEC-część osiedla, w skład której wchodzą ulice: Cicha, Dębowa, Józefa Elsnera, Gliwicka, Jana Kilińskiego, Tadeusza Kościuszki-numery nieparzyste od 21 do końca oraz numery parzyste od 14 do końca, Kwiatowa, Adama Mickiewicza, Czesława Miłosza, Cypriana Kamila Norwida, Elizy Orzeszkowej, Przechodnia, Juliusza Słowackiego, Żwirki i Wigury.
12Publiczna Szkoła Podstawowa nr 11, Aleja Partyzantów 30 Kędzierzyn-KoźleOSIEDLE POGORZELEC-część osiedla, w skład której wchodzą ulice: Aleja Róż, Bławatków, Bratków, Goździków, Konwalii, Krokusów, Niezapominajek, plac Pamięci Rodła, Piotra Skargi-numery nieparzyste od 15 do końca i numery parzyste od 24 do końca, Sosnowa, Zielona.
13Publiczne Przedszkole nr 23, ul. Wierzbowa 4 Kędzierzyn-KoźleOSIEDLE POGORZELEC-część osiedla, w skład której wchodzą ulice: Aleja Partyzantów, plac Jana Surzyckiego, Wierzbowa, Józefa Bema-numery nieparzyste od 9a do końca i numer parzysty 22.
14Siedziba Rady Osiedla "Kuźniczka", Grunwaldzka 83 Kędzierzyn-KoźleOSIEDLE KUŹNICZKA-cały obszar osiedla.
15II Liceum Ogólnokształcące, ul. Jana Matejki 19 Kędzierzyn-KoźleOSIEDLE ŚRÓDMIEŚCIE-część osiedla, w skład której wchodzą ulice: Aleja Jana Pawła II-numery nieparzyste od 1 do 17 i numeru parzyste od 2 do 14, Konstantego Damrota-numery nieparzyste od 1 do 9 i numery parzyste od 2 do 24, Dworcowa, Jana Dzierżonia, Aleksandra Głowackiego, Krótka, Jana Matejki, Karola Miarki, plac Grunwaldzki, plac Wolności, Powstańców, Pusta, Słoneczna, Romualda Traugutta, Wąska.
16Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6, ul. 1 Maja 3 Kędzierzyn-KoźleOSIEDLE ŚRÓDMIEŚCIE-część osiedla, w skład której wchodzą ulice: Konstantego Damrota-numery nieparzyste od 11 do końca i numery parzyste od 26 do końca, 11 Listopada, 1 Maja-numery nieparzyste od 1 do 7 i numery parzyste od 2 do 12, Pionierów-numery parzyste od 2 do 4a.
17Dom Kultury "Chemik", Aleja Jana Pawła II 27 Kędzierzyn-KoźleOSIEDLE ŚRÓDMIEŚCIE-część osiedla, w skład której wchodzą ulice: Aleja Jana Pawła II-numery nieparzyste od 19 do 37 i numery parzyste od 16 do 38, Aleja Ignacego Lisa, Aroniowa, Astrów, Bałtycka, Henryka Dąbrowskiego, Grunwaldzka-numery nieparzyste od 1 do 67 i numery parzyste od 2 do 66, Jagodowa, Jarzębinowa, Doktora Judyma, Kanałowa, Kościelna, Malinowa, Miła, Morelowa, Nowa, Parkowa, Piękna, Pionierów-numery nieparzyste od 1 do 3f, plac Młodzieży, Pogodna, Poprzeczna, Poziomkowa, Północna, Przyjemna, Kazimierza Pułaskiego, Zamknięta, Zaścianek, Zgodna.
18Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6, ul. Pawła Stalmacha 20 Kędzierzyn-KoźleOSIEDLE ŚRÓDMIEŚCIE-część osiedla, w skład której wchodzą ulice: Romana Dmowskiego, Harcerska-numery nieparzyste od 1 do 11 i numery parzyste od 2 do 10, Józefa Lompy, 1 Maja-numery nieparzyste od 9 do końca i numery parzyste od 14 do końca, Plebiscytowa, Pawła Stalmacha.
19Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Jurija Gagarina 3 Kędzierzyn-KoźleOSIEDLE ŚRÓDMIEŚCIE-część osiedla, w skład której wchodzą ulice: Biały Ług, Jurija Gagarina, Harcerska-numery nieparzyste od 13 do końca i numery parzyste od 12 do końca, Wojska Polskiego.
20Publiczne Przedszkole nr 22, ul. 9 Maja 4 Kędzierzyn-KoźleOSIEDLE ŚRÓDMIEŚCIE-część osiedla, w skład której wchodzą ulice: Kosmonautów, 9 Maja, Pionierów-numery nieparzyste od 5 do 7 i numer parzysty 6.
21Publiczne Przedszkole nr 24, ul. Leszka Białego 7 Kędzierzyn-KoźleOSIEDLE PIASTÓW-część osiedla, w skład której wchodzą ulice: Aleja Jana Pawła II-numery parzyste od 46 do 48, Bolesława Krzywoustego-numery parzyste od 2 do 10, Bulwar Wschodni, Leszka Białego, Karola Chodkiewicza, Walentego Fojkisa, Romana Horoszkiewicza, Zygmunta Kuczyńskiego, Władysława Łokietka, Alfonsa Zgrzebnioka.
22Publiczne Przedszkole nr 26, ul. Bolesława Śmiałego 5 Kędzierzyn-KoźleOSIEDLE PIASTÓW-część osiedla, w skład której wchodzą ulice: Bolesława Krzywoustego-numery nieparzyste od 1 do końca i numery parzyste od 12 do końca, Kazimierza Wielkiego.
23Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19, ul. Mieszka I 4 Kędzierzyn-KoźleOSIEDLE PIASTÓW-część osiedla, w skład której wchodzą ulice: Aleja Jana Pawła II-numery nieparzyste od 39 do końca i numery parzyste od 50 do końca, Dobrawy, Królowej Jadwigi-numery nieparzyste od 1 do końca i numery parzyste od 2 do 8, Mieszka I, Przemysława II, Bolesława Śmiałego.
24Budynek Administracji Osiedla nr 5 - klub "Kajtek", ul. Królowej Jadwigi 10 Kędzierzyn-KoźleOSIEDLE PIASTÓW-część osiedla, w skład której wchodzą ulice: Adama Benisza, Karola Gajdzika, Wojciecha Korfantego, Augustyna Kośnego, Królowej Jadwigi-numery parzyste od 10 do końca, Janusza Meissnera.
25Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Ignacego Mościckiego 14 Kędzierzyn-KoźleOSIEDLE AZOTY-cały obszar osiedla.
26Dom Kultury "Lech", ul. Wyzwolenia 7b Kędzierzyn-KoźleOSIEDLE BLACHOWNIA-cały obszar osiedla.
27Siedziba Rady Osiedla Lenartowice, ul. Nowowiejska 8 Kędzierzyn-KoźleOSIEDLE LENARTOWICE-cały obszar osiedla.
28Publiczna Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Szkolna 3 Kędzierzyn-KoźleOSIEDLE PRZYJAŹNI-cały obszar osiedla.
29Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 (Publiczna Szkoła Podstawowa nr 18), ul. Jana Brzechwy 80 Kędzierzyn-KoźleOSIEDLE CISOWA-cały obszar osiedla.
30Strażnica Ochotniczej Straży Pożarnej Miejsce Kłodnickie, ul. Szpaków 11 Kędzierzyn-KoźleOSIEDLE MIEJSCE KŁODNICKIE-cały obszar osiedla.
31Publiczna Szkoła Podstawowa nr 16, ul. Sławięcicka 96 Kędzierzyn-KoźleOSIEDLE SŁAWIĘCICE-cały obszar osiedla.
32Szpital Zespolony, ul. Doktora Judyma 4 Kędzierzyn-KoźleSzpital Zespolony w Kędzierzynie-Koźlu, ul. Doktora Judyma 4 w Kędzierzynie-Koźlu
33Szpital Zespolony, ul. Franklina Delano Roosevelta 2 Kędzierzyn-KoźleSzpital Zespolony w Kędzierzynie-Koźlu, ul. Franklina Delano Roosevelta 2 w Kędzierzynie-Koźlu
34Dom Pomocy Społecznej, ul. Zielna 1 Kędzierzyn-KoźleDom Pomocy Społecznej w Kędzierzynie-Koźlu, ul. Zielna 1 w Kędzierzynie-Koźlu
35Oddział Zewnętrzny Zakładu Karnego, ul. Racławicka 10 Kędzierzyn-KoźleOddział Zewnętrzny w Kędzierzynie-Koźlu Zakładu Karnego nr 2 w Strzelcach Opolskich, ul. Racławicka 10 w Kędzierzynie-Koźlu
36Polsko-Amerykańska Klinika Serca, ul. Franklina Delano Roosevelta 2, 47-200 Kędzierzyn-KoźlePolsko-Amerykańska Klinika Serca

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3