Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Tychy

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Tychy: Agrestowa, Akacjowa, Albatrosów, Aleja Bielska nr parzyste do 46 i nr nieparzyste do 57, Arctowskiego, Arkadowa, Adama Asnyka, Astrów, Bacha, Bałuckiego, Barbary, Jana Barona, Bażancia, Beethovena, Begonii, Biblioteczna, Biskupa Burschego, Bociania, Boczna, Bohaterów Warszawy, Boya Żeleńskiego, Braterska, Bronisławy, Brzechwy, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Budowlanych, Bukowa, Bzów, Cisów, Cyprysowa, Cytrynowa, Czarna z wyjątkiem nr parzystych od 42 do 62, Czułowska, Czyżyków, Damrota, Derkaczy, Dołowa, Drozdów, Dworcowa, Fiołków, Flamingów, Generała Andersa, Gen. Józefa Bema, Gilów, Glinczańska, Gołębia, Grabowa, Gruszowa, Irysów, Jabłoni, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jaskółcza, Jastrzębia, Jaśminów, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Kalinowa, Kasztanowa, Katowicka, Klonowa, Kochanowskiego, Kolibrów, Konwalii, Kormoranów, Kosów, Kościuszki, Krótka, Krucza, Księdza Jana Kapicy, Księdza Kardynała Augusta Hlonda, Księdza Profesora Franciszka Blachnickiego, Kukułcza, Kwiatów, Leszczynowa, Lipowa, Łabędzia, Magnolii, Mahoniowa, Maków, Marii Konopnickiej, Mąkołowska, Karola Miarki, Mikołowska nr parzyste do 116 i nr nieparzyste do 83, Modrzewiowa, Morelowa, Narcyzów, Cypriana Norwida, Nowokościelna, Objazdowa, Ogrodowa, Ojca Innocentego Bocheńskiego, Orla, Orzechowa, Oświęcimska 25, Palmowa, Pasaż Europejski, Pawia, Piaskowa, Piwna, Piwowarów, Plac Baczyńskiego, Plac Grażyny Bacewicz, Plac Krystyny Ryguły, Plac Świętej Anny, Plac Wolności, Pod Lasem nr parzyste do 64 i nr nieparzyste, Polna, Pomarańczy, Powstańców, Przepiórek, Prześwit, Różana, Rynek, Sadowa, Sienkiewicza, Sikorek, Skośna, Skowronków, Słoneczna, Słoneczników, Słowicza, Sokola, Solna, Sowia, Starokościelna, Stefana Batorego, Stroma, Strusia, Studzienna, Szafirków, Szarotek, Szczygla, Szpakowa, Śląska, Śliwowa, Świerkowa, Topolowa, Tulipanów, Wiązowa, Jana Wieczorka, Wiosenna, Wojska Polskiego, Wronia, Wschodnia, Zakątek, Zawilców, Zielona, Zielone Wzgórze, Ziębia, Zimorodków, Zwierzyniecka nr parzyste do 72 i nr nieparzyste do 79, Źródlana, Żarnowiecka, Żurawia.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PREZYDENTA ANDRZEJA DZIUBY

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Krzysztof Jan Król
      604 (6,15%)
    2. 1 Jerzy Zdzisław Chaberko
      516 (5,26%)
    3. 2 Jadwiga Maria Gnela
      406 (4,14%)
    4. 5 Marcin Tomasz Szyja
      253 (2,58%)
    5. 4 Elżbieta Krystyna Zając-Pierzchała
      164 (1,67%)
    6. 3 Urszula Danuta Zimnol
      243 (2,48%)
    7. 6 Piotr Adam Dulski
      55 (0,56%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NA RZECZ ROZWOJU MIASTA TYCHY INICJATYWA TYSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Jolanta Teresa Mrówczyńska
      29 (0,30%)
    2. 2 Marcin Andrzej Kuśmierz
      502 (5,11%)
    3. 4 Agnieszka Maria Kijas
      89 (0,91%)
    4. 3 Marcin Sławomir Rogala
      155 (1,58%)
    5. 6 Ewa Maria Kołodziej
      79 (0,80%)
    6. 7 Mirosław Alojzy Janik
      64 (0,65%)
    7. 1 Sławomir Sobociński
      560 (5,71%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Anita Maria Skapczyk
      1 028 (10,47%)
    2. 2 Andrzej Jan Wagner
      343 (3,49%)
    3. 3 Tadeusz Bolesław Smagacz
      298 (3,04%)
    4. 4 Jolanta Zofia Jędrzejczyk
      80 (0,82%)
    5. 5 Ireneusz Janusz Kubica
      100 (1,02%)
    6. 7 Kazimiera Głogowska-Gosz
      86 (0,88%)
    7. 6 Agnieszka Stanisława Cieślak
      39 (0,40%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Anna Maria Skiba
      49 (0,50%)
    2. 4 Paweł Marek Kuś
      51 (0,52%)
    3. 5 Sylwia Anna Kamieńczyk
      24 (0,24%)
    4. 7 Ireneusz Franciszek Ruchała
      270 (2,75%)
    5. 6 Michał Olewiński
      15 (0,15%)
    6. 1 Dawid Aron Kołodziejczyk
      195 (1,99%)
    7. 2 Ewa Cetnar-Tkaczyk
      34 (0,35%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Przemysław Adam Szeliga
      58 (0,59%)
    2. 4 Joanna Krasowska-Costamagna
      247 (2,52%)
    3. 3 Piotr Ludwik Szczepaniok
      80 (0,82%)
    4. 1 Józef Twardzik
      827 (8,43%)
    5. 2 Dagmara Bożena Mrozowska
      557 (5,67%)
    6. 6 Ewa Maria Gasz
      145 (1,48%)
    7. 7 Zbigniew Krzysztof Bajkowski
      47 (0,48%)

    KOMITET WYBORCZY TYCHY - NASZĄ MAŁĄ OJCZYZNĄ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Dariusz Grzegorz Wencepel
      794 (8,09%)
    2. 6 Anna Antonina Danielczyk
      29 (0,30%)
    3. 2 Agnieszka Bożek
      292 (2,98%)
    4. 3 Arkadiusz Piotr Król
      176 (1,79%)
    5. 7 Aleksandra Beata Latusek
      23 (0,23%)
    6. 5 Dagmara Janina Morcinek
      33 (0,34%)
    7. 4 Stanisław Józef Kasperczyk
      176 (1,79%)

    Okręg 2

    Tychy: Aleja Niepodległości, Baziowa, Bławatków, Bratków, Jana Brzozy, Bursztynowa, Chabrów, Cielmicka 4 i 6, Cmentarna, Cynamonowa, Czarna nr parzyste od 42 do 62, K. Darwina, Dąbrowskiego, Dębowa, Długa, Dworska, Dziewanny, Dzwonkowa, Tomasza Edisona, Edukacji, Alberta Einsteina, Juliana Ejsmonda, Elfów, Józefa Elsnera, Estetyczna, Ewarysta Estkowskiego, Fabryczna, Filaretów, Filomatów, Grzegorza Fitelberga, Fredry, Andrzeja Frycza Modrzewskiego, Główna, Goździków, Stefana Grota-Roweckiego nr parzyste do 34 i nr nieparzyste do 51, Jakuba, Jana, Jaroszowicka, Jaskrów, Kaczeniec, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Koralowa, Janusza Korczaka, Kościelna, Kowalska, Krokusów, Krzywa, Księdza Leona Szkatuły, Lawendowa, J. Ligonia, Lokalna, Łączna, Mała Aleja Róż, Marzanny, Metalowa, Miła, Miodowa, Mysłowicka, Nad Potokiem, Niezapominajek, Nowowiejska, Olchowa, Ostróżki, Oświęcimska z wyjątkiem nr 25, Paproci, Pasterska, Pod Lasem nr parzyste od 66, Pogodna, Poprzeczna, Promienna, Przejazdowa, Przemysłowa nr parzyste od 42 i nr nieparzyste od 21, Rolnicza, Rubinowa, Rybna, Rymarska, Samochodowa, Serdeczna, Składowa, Skotnica, Spacerowa, Spokojna, Sportowa, Stokrotek, Stolarska, Szmaragdowa, Świerczyniecka, Towarowa, Trzy Stawy, Turyńska, Ułańska, Urbanowicka, Hanny i Kazimierza Wejchertów, Wędkarska, Wspólna, Za Drogą, Zimowa, Zwierzyniecka nr parzyste od 74 i nr nieparzyste od 89, Żniwna.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PREZYDENTA ANDRZEJA DZIUBY

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Adam Roman Burczyk
      117 (1,25%)
    2. 2 Lidia Maria Gajdas
      643 (6,88%)
    3. 1 Andrzej Józef Dziuba
      1 518 (16,23%)
    4. 3 Anna Janina Krzystyniak
      446 (4,77%)
    5. 4 Robert Władysław Kulig
      101 (1,08%)
    6. 5 Mariola Barbara Szulc
      112 (1,20%)
    7. 7 Henryk Marek Drob
      111 (1,19%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NA RZECZ ROZWOJU MIASTA TYCHY INICJATYWA TYSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Elżbieta Stec
      34 (0,36%)
    2. 3 Magdalena Maria Borucka
      69 (0,74%)
    3. 4 Małgorzata Dorota Ziaja
      65 (0,70%)
    4. 6 Łukasz Piotr Wąsowicz
      17 (0,18%)
    5. 7 Damian Tomasz Fierla
      132 (1,41%)
    6. 2 Michał Andrzej Walczak
      84 (0,90%)
    7. 1 Jacek Józef Mrozowski
      89 (0,95%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Grzegorz Tadeusz Kołodziejczyk
      1 297 (13,87%)
    2. 2 Bogdan Zdzisław Siennicki
      281 (3,00%)
    3. 3 Łukasz Henryk Drob
      377 (4,03%)
    4. 4 Jolanta Waluscha
      130 (1,39%)
    5. 5 Mariola Agata Rutka
      85 (0,91%)
    6. 7 Sebastian Stanisław Bal
      58 (0,62%)
    7. 6 Elżbieta Kacprzak
      97 (1,04%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Jacek Jerzy Kozub
      244 (2,61%)
    2. 3 Anna Pawelec
      51 (0,55%)
    3. 2 Robert Klefas
      106 (1,13%)
    4. 5 Michał Andrzej Sagan
      24 (0,26%)
    5. 4 Rafał Maciej Ptak
      91 (0,97%)
    6. 7 Katarzyna Krystyna Kołoczek
      33 (0,35%)
    7. 6 Kazimiera Wiśniewska
      41 (0,44%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Hanna Aleksandra Niewiak-Zaskórska
      198 (2,12%)
    2. 1 Wojciech Marcin Czarnota
      1 059 (11,32%)
    3. 4 Sławomir Truchel
      25 (0,27%)
    4. 6 Barbara Maria Szczepaniok
      68 (0,73%)
    5. 3 Katarzyna Teresa Gąska
      168 (1,80%)
    6. 5 Dawid Jan Jęśko
      21 (0,22%)
    7. 7 Adam Rafał Niesporek
      73 (0,78%)

    KOMITET WYBORCZY TYCHY - NASZĄ MAŁĄ OJCZYZNĄ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Józef Karol Ścierski
      341 (3,65%)
    2. 1 Edyta Małgorzata Danielczyk
      508 (5,43%)
    3. 4 Ewa Magdalena Dymek
      68 (0,73%)
    4. 5 Łukasz Marek Sobol
      13 (0,14%)
    5. 3 Grzegorz Stanisław Stachoń
      300 (3,21%)
    6. 6 Magdalena Maria Milik
      31 (0,33%)
    7. 7 Paweł Piotr Kostyra
      26 (0,28%)

    Okręg 3

    Tychy: Aleja Bielska nr od 135 z wyjątkiem nr 201 i 203, Aleja Marszałka Piłsudskiego nr parzyste od 28 i nr nieparzyste od 67, Armii Krajowej, Bajkowa, Barwna, Bieruńska, Cielmicka z wyjątkiem nr 4 i 6, Dymarek, Gajowa, Generała Ch. De Gaulle`a, Gostyńska, Górna, Grunwaldzka, Hutnicza, Jankowicka, Stefana Jaracza, Jasińskiego, Jasna, Jedności, Jemiołowa, Jesienna, Jadwigi Jędrzejowskiej, Henryka Jordana, Junaków, Jurajska, Jutrzenki, Księdza Karola Szojdy, Księdza Tischnera, Leśników, Łęgowa, Mała, Na Grobli, Na Wzgórzu, Nad Jeziorem, Nadrzeczna, Okrężna, Paprocańska, Parkowa, Plac Nowary, Plac Zbawiciela, Plac Ziętka, Podgórna, Poziomkowa, Prosta, Przemysłowa nr parzyste do 40 i nr nieparzyste do 19, Kazimierza Przerwy-Tetmajera, Rybitwy, Rzeczna, Władysława Sikorskiego, Strefowa, Strzelecka, Św. Józefa, Targiela, Lwa Tołstoja, Turkusowa, Henryka Wieniawskiego, Wincentego Witosa, Władysława Jagiełły, Zacisze, Gabrieli Zapolskiej, Rudolfa Zaręby, Zbożowa, Aleksandra Zelwerowicza, Alfonsa Zgrzebnioka, Ziemiańska, Ziołowa, Złota, Zygmunta, Stanisława Żółkiewskiego.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PREZYDENTA ANDRZEJA DZIUBY

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Mariusz Jan Mazur
      289 (2,73%)
    2. 2 Mieczysław Antoni Podmokły
      830 (7,84%)
    3. 5 Zbigniew Stanisław Pustelnik
      123 (1,16%)
    4. 4 Karolina Anna Chemicz-Pałys
      477 (4,51%)
    5. 7 Aleksandra Zofia Spisak-Golemo
      229 (2,16%)
    6. 6 Ryszard Józef Janik
      292 (2,76%)
    7. 1 Urszula Łucja Paździorek-Pawlik
      1 169 (11,04%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NA RZECZ ROZWOJU MIASTA TYCHY INICJATYWA TYSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Wioletta Izabela Niebieszczańska
      90 (0,85%)
    2. 4 Dominik Franciszek Lampert
      24 (0,23%)
    3. 6 Julia Anna Lauer
      37 (0,35%)
    4. 7 Maciej Bodzioch
      134 (1,27%)
    5. 2 Tadeusz Stanisław Furczyk
      40 (0,38%)
    6. 3 Urszula Katarzyna Polubiec
      59 (0,56%)
    7. 1 Igor Zbyszko Śmietański
      363 (3,43%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Zbigniew Bogdan Modrzik
      32 (0,30%)
    2. 2 Andrzej Piotr Włoszek
      204 (1,93%)
    3. 1 Marek Leszek Gołosz
      1 252 (11,83%)
    4. 3 Iwona Magdalena Oleksiak
      512 (4,84%)
    5. 4 Stanisław Zapała
      376 (3,55%)
    6. 5 Katarzyna Magdalena Wróbel
      157 (1,48%)
    7. 7 Teresa Zawarus
      92 (0,87%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Michał Andrzej Dudek
      242 (2,29%)
    2. 3 Mateusz Hubert Błazik
      154 (1,45%)
    3. 2 Adam Sylwester Hirsekorn
      61 (0,58%)
    4. 4 Magdalena Małgorzata Myśliwiec
      102 (0,96%)
    5. 7 Piotr Wojciech Śleziona
      99 (0,94%)
    6. 5 Anna Teresa Porembska
      34 (0,32%)
    7. 6 Martyna Agnieszka Mansel
      19 (0,18%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Danuta Barbara Gonta
      98 (0,93%)
    2. 2 Maciej Paweł Jędrzejko
      256 (2,42%)
    3. 1 Rafał Grzegorz Żelazny
      1 279 (12,08%)
    4. 7 Marcin Radosław Nieckarz
      62 (0,59%)
    5. 4 Maciej Piotr Blada
      100 (0,94%)
    6. 3 Justyna Maria Rutkowska
      227 (2,14%)
    7. 5 Barbara Ewa Orzechowska
      186 (1,76%)

    KOMITET WYBORCZY TYCHY - NASZĄ MAŁĄ OJCZYZNĄ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Paweł Białoń
      200 (1,89%)
    2. 3 Bożena Lidia Kontny
      101 (0,95%)
    3. 2 Bogumiła Jolanta Wieczorek
      404 (3,82%)
    4. 4 Dariusz Łukasz Drozdek
      62 (0,59%)
    5. 5 Monika Anna Bednarska
      29 (0,27%)
    6. 7 Marcin Kurzak
      47 (0,44%)
    7. 6 Dawid Michał Patalong
      43 (0,41%)

    Okręg 4

    Tychy: Aleja Bielska nr parzyste od 54 do 82 i nr nieparzyste od 69 do 101, Aleja Jana Pawła II, Aleja Marszałka Piłsudskiego nr parzyste do 20 i nr nieparzyste do 65D, Ciasna, Cicha, Cienista, M. Curie-Skłodowskiej, Cyganerii, Stefana Czarnieckiego, Antoniego Czechowa, Czereśniowa, Czysta, Romana Dmowskiego, Stefana Grota-Roweckiego nr parzyste od 42 i nr nieparzyste od 53, Feliksa Konecznego, Konfederatów Barskich, Melchiora Kubicy, Karola Kurpińskiego, Młodzieżowa, Moniuszki, Morcinka, Mozarta, Zofii Nałkowskiej, Elizy Orzeszkowej, Plac Curie-Skłodowskiej, Plac Czarnieckiego, Plac Korfantego, Ludomira Różyckiego, Uczniowska, Kornela Ujejskiego, Ustronna.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PREZYDENTA ANDRZEJA DZIUBY

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Bogdan Eugeniusz Buczek
      17 (0,18%)
    2. 2 Krzysztof Jan Woźniak
      940 (10,01%)
    3. 6 Wojciech Tadeusz Lewandowski
      193 (2,06%)
    4. 7 Waldemar Benedykt Gandzel
      79 (0,84%)
    5. 3 Aleksandra Ewa Pabian
      328 (3,49%)
    6. 4 Krystyna Agnieszka Cygan
      287 (3,06%)
    7. 1 Barbara Józefa Konieczna
      1 586 (16,89%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NA RZECZ ROZWOJU MIASTA TYCHY INICJATYWA TYSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Paweł Jan Cybulski
      98 (1,04%)
    2. 5 Bernadeta Helena Orzeł
      73 (0,78%)
    3. 6 Łukasz Władysław Wiewióra
      39 (0,42%)
    4. 2 Zygmunt Andrzej Marczuk
      80 (0,85%)
    5. 1 Krystyna Wioletta Leszczyńska
      223 (2,37%)
    6. 3 Tomasz Michał Bobrowski
      52 (0,55%)
    7. 7 Teresa Grażyna Janeczko
      128 (1,36%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Sławomir Piotr Wróbel
      342 (3,64%)
    2. 3 Jerzy Bogdan Kozioł
      339 (3,61%)
    3. 1 Jarosław Artur Hajduk
      1 317 (14,02%)
    4. 4 Ewa Janina Pitner-Wróblewska
      66 (0,70%)
    5. 6 Beata Barbara Maciejewska
      125 (1,33%)
    6. 7 Mariusz Zdzisław Cieślak
      119 (1,27%)
    7. 5 Agnieszka Barbara Macioń
      65 (0,69%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Sławomir Sebastian Biela
      45 (0,48%)
    2. 1 Sławomir Adam Buturla
      277 (2,95%)
    3. 5 Dominika Agnieszka Prędki
      32 (0,34%)
    4. 2 Daria Anna Hirsekorn
      59 (0,63%)
    5. 4 Izabela Magdalena Czerwiec
      43 (0,46%)
    6. 3 Bartosz Rafał Kiszewski
      53 (0,56%)
    7. 6 Dorota Anna Rozmarynowska
      29 (0,31%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Sławomir Dariusz Żukowski
      75 (0,80%)
    2. 2 Bogusława Jadwiga Witońska
      211 (2,25%)
    3. 1 Grzegorz Tomasz Gwóźdź
      880 (9,37%)
    4. 3 Łukasz Mateusz Bula
      85 (0,91%)
    5. 5 Łukasz Przemysław Kłoda
      40 (0,43%)
    6. 4 Małgorzata Sabina Krzysteczko
      84 (0,89%)
    7. 7 Anne-Sophie Dorothee Georgie Basta
      342 (3,64%)

    KOMITET WYBORCZY TYCHY - NASZĄ MAŁĄ OJCZYZNĄ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Ireneusz Zdzisław Sieńko
      103 (1,10%)
    2. 1 Klaudiusz Czesław Slezak
      220 (2,34%)
    3. 3 Michał Józef Nowak
      18 (0,19%)
    4. 4 Joanna Maria Grzybek
      28 (0,30%)
    5. 5 Anna Małgorzata Szczygieł-Siegień
      17 (0,18%)
    6. 7 Michał Stanisław Kasperczyk
      226 (2,41%)
    7. 6 Ewa Izabela Klima
      28 (0,30%)

    Okręg 5

    Tychy: Aleja Bielska nr parzyste od 90 do 110 i nr nieparzyste 201 i 203, Borowa, Władysława Broniewskiego, Browarowa, Chałupnicza, Chłodnicza, Dojazdowa, Dunikowskiego, Graniczna, Grzybowa, Władysława Hańczy, Harcerska, Hetmańska, Zdzisława Hierowskiego, Honoraty, Majora Hubala, Husarii Polskiej, Ireny Sendlerowej, Jagodowa, Jaśkowicka, Jeżynowa, Kolejowa, Mikołaja Kopernika, Księdza Prałata Eugeniusza Świerzego, Ks. Stanisława Radziejewskiego, Legionów Polskich, Stanisława Lencewicza, Leśna, Łąkowa, Malinowa, Mikołowska nr parzyste od 122 i nr nieparzyste od 89, Młyńska, Mostowa, Murarska, Myśliwska, Nizinna, Nowa, Obywatelska, Owczarska, Plac Konstytucji 3 - go Maja, Podleska, Macieja Rataja, Regionalna, Reja, Władysława Reymonta, Rękodzielnicza, Henryka Rodakowskiego, Rodzeństwa Krzyżowskich, Rolna, Walentego Roździeńskiego, Runowa, Lucjana Rydla, Skalna, Sosnowa, Stawowa, Stoczniowców 70, Sublańska, Szkolna, Szuwarków, Św. Elżbiety, Wałowa, Wąska, Wesoła, Wiejska, Wierzbowa, Wiklinowa, Wilcza, Wilkowyjska, Willowa, Wisławy Szymborskiej, Wiśniowa, Wodna, Wrzosowa, Zagrodowa, Zgody, Zrębowa, Żarowska, Żorska, Żwakowska.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PREZYDENTA ANDRZEJA DZIUBY

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Anna Barbara Kulczyk-Szymańska
      307 (2,84%)
    2. 1 Michał Ryszard Kasperczyk
      1 950 (18,05%)
    3. 2 Patrycja Barbara Kosowska-Pawłowicz
      482 (4,46%)
    4. 4 Małgorzata Jadwiga Grabowska
      276 (2,56%)
    5. 6 Rafał Edward Oprzondek
      68 (0,63%)
    6. 5 Zdzisław Dzikołowski
      97 (0,90%)
    7. 7 Anna Helena Dziubek
      180 (1,67%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NA RZECZ ROZWOJU MIASTA TYCHY INICJATYWA TYSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Miłosz Stec
      405 (3,75%)
    2. 2 Beata Anna Widenka
      107 (0,99%)
    3. 4 Stefan Stanisław Moćko
      221 (2,05%)
    4. 7 Joanna Agnieszka Październy
      192 (1,78%)
    5. 5 Sebastian Bałajewicz
      42 (0,39%)
    6. 6 Marek Ryszard Stańczyk
      31 (0,29%)
    7. 3 Joanna Maria Zaworska
      130 (1,20%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Katarzyna Monika Rędzio
      61 (0,56%)
    2. 1 Andrzej Kazimierz Kściuczyk
      1 290 (11,94%)
    3. 2 Aleksandra Maria Wysocka-Siembiga
      466 (4,31%)
    4. 7 Monika Barbara Gołosz
      273 (2,53%)
    5. 4 Henryk Stanisław Szczepańczyk
      123 (1,14%)
    6. 5 Jan Zygmunt Rutkowski
      78 (0,72%)
    7. 3 Zygmunt Jerzy Grochowalski
      424 (3,93%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Szymon Jan Zdziebko
      478 (4,43%)
    2. 5 Łukasz Eugeniusz Froch
      14 (0,13%)
    3. 4 Agnieszka Anna Kozerska
      53 (0,49%)
    4. 6 Wojciech Stanisław Żółkiewicz
      27 (0,25%)
    5. 3 Artur Ferdynand Chochorowski
      65 (0,60%)
    6. 2 Alicja Joanna Pater-Rodriguez
      82 (0,76%)
    7. 7 Anna Stanisława Zduniak
      34 (0,31%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Maciej Jacek Gramatyka
      1 339 (12,40%)
    2. 5 Barbara Rymer
      53 (0,49%)
    3. 2 Magdalena Ewa Łuka
      418 (3,87%)
    4. 3 Alicja Madejska
      99 (0,92%)
    5. 4 Aschab-Ali Nurbagandow
      116 (1,07%)
    6. 7 Tomasz Krzysztof Bień
      104 (0,96%)
    7. 6 Mirella Jowita Kowalcze-Kokolus
      43 (0,40%)

    KOMITET WYBORCZY TYCHY - NASZĄ MAŁĄ OJCZYZNĄ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Paweł Andrzej Porszke
      301 (2,79%)
    2. 2 Tomasz Krzysztof Musioł
      91 (0,84%)
    3. 3 Andrzej Latusek
      62 (0,57%)
    4. 7 Adam Jan Antosiewicz
      61 (0,56%)
    5. 6 Beata Bożena Kieburg
      20 (0,19%)
    6. 4 Barbara Bożena Jusiak
      118 (1,09%)
    7. 5 Anna Wiktoria Biel-Fabian
      21 (0,19%)

    Baza wiedzy o wyborach samorządowych 2018

    Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

    Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

    Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

    Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

    Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

    Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

    Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

    Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

    Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

    Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

    Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

    Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

    Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

    Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

    Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

    Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

    Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

    Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

    Wideo

    Quizy wyborcze. Przetestuj swoją wiedzę i zdecyduj, na kogo oddać swój głos!

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Najczęściej komentowane

    Warto zobaczyć

    Bajkowe widowisko baletowe

    Bajkowe widowisko baletowe "Dziadek do orzechów " w Opolu. ZOBACZ więcej!

    Wkoło Opolskiego - serwis turystyczny, z którym odwiedzisz najciekawsze zakątki naszego regionu

    Wkoło Opolskiego - serwis turystyczny, z którym odwiedzisz najciekawsze zakątki naszego regionu

    Ruszył oficjalny sklep internetowy – huawei.pl

    Ruszył oficjalny sklep internetowy – huawei.pl

    Nysa Południe Hip-Hop Festiwal [artyści, bilety]

    Nysa Południe Hip-Hop Festiwal [artyści, bilety]

    Sonda

    Czy cisza wyborcza jest potrzebna?

    Najczęściej czytane