Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
miasto Łańcut
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Monika Beata Roman
814
(10,87%)
-
3
Marta Katarzyna Stankiewicz
288
(3,85%)
-
1
Marek Wojciech Uberman
720
(9,61%)
-
5
Grażyna Krystyna Dobranowicz
403
(5,38%)
-
2
Andrzej Władysław Piechowski
456
(6,09%)
-
6
Ryszard Kucha
557
(7,44%)
-
7
Adam Hadław
515
(6,88%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W TROSCE O POWIAT ŁAŃCUCKI
-
3
Anna Magdalena Czajka
177
(2,36%)
-
1
Michał Aleksander Mac
1 577
(21,06%)
-
2
Anna Katarzyna Styrnik
529
(7,06%)
-
4
Mariusz Antoni Duliban
377
(5,03%)
-
7
Wojciech Jerzy Szura
618
(8,25%)
-
5
Alicja Wanda Kot
218
(2,91%)
-
6
Jacek Tomasz Ciąpała
240
(3,20%)
Okręg 2
gmina Łańcut, gmina Markowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Zbigniew Grad
577
(4,74%)
-
7
Renata Agnieszka Hadław
542
(4,45%)
-
8
Halina Elżbieta Sobek
333
(2,74%)
-
9
Agata Teresa Zachwieja
315
(2,59%)
-
3
Paweł Piotr Skoczowski
930
(7,64%)
-
2
Jan Kilian
1 364
(11,20%)
-
1
Adam Mieczysław Krzysztoń
2 016
(16,56%)
-
4
Janusz Stanisław Bester
1 222
(10,04%)
-
6
Krystyna Grzywna
474
(3,89%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W TROSCE O POWIAT ŁAŃCUCKI
-
2
Anna Małgorzata Kluz
661
(5,43%)
-
4
Grzegorz Andrzej Hawer
301
(2,47%)
-
6
Małgorzata Międlar
127
(1,04%)
-
3
Karol Tadeusz Pelc
667
(5,48%)
-
1
Jakub Maciej Reizer
1 050
(8,62%)
-
5
Jan Magoń
824
(6,77%)
-
7
Andrzej Bartman
315
(2,59%)
-
8
Ewa Zofia Szylar
229
(1,88%)
-
9
Alicja Hepnar
227
(1,86%)
Okręg 3
gmina Białobrzegi, gmina Żołynia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Krzysztof Wawro
610
(9,67%)
-
1
Marian Kurek
1 235
(19,58%)
-
5
Maria Krystyna Nykiel
143
(2,27%)
-
3
Anna Panek-Kisała
417
(6,61%)
-
6
Maciej Biały
591
(9,37%)
-
2
Barbara Brudniak
801
(12,70%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W TROSCE O POWIAT ŁAŃCUCKI
-
1
Anna Katarzyna Bis
589
(9,34%)
-
3
Monika Jolanta Mac
234
(3,71%)
-
4
Jerzy Józef Kulpa
54
(0,86%)
-
2
Łukasz Jakub Rzepka
625
(9,91%)
-
5
Katarzyna Nowak
274
(4,35%)
-
6
Kamil Kilian
733
(11,62%)
Okręg 4
gmina Czarna, gmina Rakszawa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Maria Stanisława Kiwała-Barnat
664
(8,24%)
-
1
Halina Golec
1 213
(15,05%)
-
2
Józef Franciszek Buk
696
(8,64%)
-
6
Zofia Modłkowska
182
(2,26%)
-
4
Kamil Marcin Chmiel
676
(8,39%)
-
5
Dariusz Karol Kuraś
785
(9,74%)
-
7
Izabela Helena Cieślicka
516
(6,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W TROSCE O POWIAT ŁAŃCUCKI
-
1
Tomasz Witold Dziedzic
644
(7,99%)
-
2
Jan Panek
714
(8,86%)
-
6
Ewelina Anna Hućko
74
(0,92%)
-
4
Halina Janina Dudek
560
(6,95%)
-
7
Dariusz Stanisław Szott
376
(4,67%)
-
3
Mariusz Piotr Rejman
695
(8,62%)
-
5
Dorota Sońska-Jagusztyn
263
(3,26%)