Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Osiedle Serbinów: ulice: Bolesława Prusa, Elizy Orzeszkowej, Eugeniusza Kwiatkowskiego, Garażowa, Gwarków, Henryka Sienkiewicza numery nieparzyste (55 - 155A), Jana Matejki, Jędrusiów, Kanadyjska, Konstytucji 3 Maja, Królowej Jadwigi, M. C. Skłodowskiej, M. Dąbrowskiej, Podleśna, Skarbka, Sztygarów, Św. Kingi, Władysława Sikorskiego numery parzyste (10 - 34), Wojciecha Kossaka, Zwierzyniecka.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Mariusz Andrzej Głowacki
40
(0,89%)
-
6
Adrian Stanisław Turek
125
(2,77%)
-
2
Barbara Elżbieta Kłeczek
162
(3,59%)
-
3
Robert Rębisz
107
(2,37%)
-
4
Anna Maria Sitnik
84
(1,86%)
-
5
Małgorzata Lorenc
28
(0,62%)
-
1
Kamil Kalinka
530
(11,74%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA BOŻKA RAZEM DLA TARNOBRZEGA
-
4
Grzegorz Gruca
57
(1,26%)
-
5
Grażyna Potańska
67
(1,48%)
-
6
Halina Małgorzata Furman-Marzec
24
(0,53%)
-
2
Adam Rębisz
266
(5,89%)
-
7
Marek Paweł Badawika
108
(2,39%)
-
3
Anna Majchrowska
75
(1,66%)
-
1
Dariusz Józef Bożek
626
(13,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY TARNOBRZEG
-
5
Waldemar Bolesław Belka
7
(0,16%)
-
1
Mariola Litkowiec
31
(0,69%)
-
3
Lidia Anna Kolasa
17
(0,38%)
-
2
Marcin Eugeniusz Mazurkiewicz
4
(0,09%)
-
4
Krzysztof Tadeusz Wójcik
10
(0,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY TARNOBRZEG
-
2
Ryszard Kiper
239
(5,29%)
-
7
Elżbieta Małgorzata Chabel
36
(0,80%)
-
4
Halina Ewa Pasławska
54
(1,20%)
-
6
Sławomir Stanisław Kasperski
11
(0,24%)
-
3
Beata Jolanta Góra
53
(1,17%)
-
1
Leszek Bolesław Ogorzałek
298
(6,60%)
-
5
Barbara Anna Kowal
77
(1,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ZGODY I ROZWOJU TARNOBRZEGA
-
1
Grzegorz Kiełb
1 075
(23,81%)
-
2
Włodzimierz Zdzisław Trybuła
132
(2,92%)
-
4
Teresa Biela
12
(0,27%)
-
5
Wojciech Wdowiak
36
(0,80%)
-
3
Dominika Kliza
70
(1,55%)
-
7
Bogdan Bajorski
42
(0,93%)
-
6
Ewa Katarzyna Mazur
12
(0,27%)
Okręg 2
Osiedle Dzików: ulice: Dr Michała Marczaka, Ignacego Paderewskiego, Konfederacji Dzikowskiej, Prof. Stanisława Pawłowskiego, Prof. Stanisława Tarnowskiego, Słomki Jana numery nieparzyste, Wiejska, Władysława Sikorskiego numery nieparzyste (23 - 25), Zygmunta Szewery. Osiedle Stare Miasto: ulice: Adama Mickiewicza numery parzyste (2 - 10), Dominikańska, Dr Olgi Lilien, Henryka Sienkiewicza numery parzyste (2 - 18) i numery nieparzyste (1 - 53), Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Krótka, Nadole, Piłsudskiego numery nieparzyste, Plac Bartosza Głowackiego, Przy Zalewie, Sandomierska, Skrajna, Sokola numery parzyste, Stanisława Jachowicza, Stefana Żeromskiego, Szeroka, Szkolna, Śliska, Tadeusza Kościuszki numery (1 - 32 bez bloku numer 31), Wałowa, Władysława Jasińskiego, Władysława Sikorskiego numery nieparzyste (7 - 21). Osiedle Przywiśle: ulice: 1 Maja, Adama Mickiewicza numery parzyste (14 - 42), Aleja Niepodległości, Aleja Skalna Góra, Armii Krajowej, Gabriela Narutowicza, Jana Kochanowskiego, Juliusza Słowackiego, Kosmonautów, Ludwika Waryńskiego, Sokola numery nieparzyste, Stanisława Moniuszki, Tadeusza Kościuszki numery (31 i 40), Tysiąclecia, Wianek, Wiślna.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Mariusz Nasternak
177
(4,23%)
-
5
Barbara Maria Orzechowska
71
(1,70%)
-
1
Marian Józef Cąpała
378
(9,03%)
-
6
Teresa Maria Zwolska
27
(0,65%)
-
3
Jolanta Mirosława Kobyłecka
133
(3,18%)
-
4
Krzysztof Wiesław Zwiefka
107
(2,56%)
-
2
Łukasz Kamil Bokwa
119
(2,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA BOŻKA RAZEM DLA TARNOBRZEGA
-
4
Damian Tomasz Szwagierczak
338
(8,08%)
-
1
Maciej Ziobro
347
(8,29%)
-
2
Teresa Jadwiga Gołębiowska-Piś
198
(4,73%)
-
6
Franciszek Andrychowicz
126
(3,01%)
-
7
Mariusz Przykaza
113
(2,70%)
-
3
Józefa Biernacka
140
(3,35%)
-
5
Monika Krystyna Stojowska
152
(3,63%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY TARNOBRZEG
-
5
Tomasz Siedlecki
13
(0,31%)
-
4
Małgorzata Helena Mach
32
(0,76%)
-
2
Zenona Ada Fierczyńska-Siedlecka
28
(0,67%)
-
1
Witold Andrzej Zych
351
(8,39%)
-
3
Krystyna Anna Miracka
21
(0,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY TARNOBRZEG
-
3
Justyna Kolada
56
(1,34%)
-
2
Łukasz Dybus
85
(2,03%)
-
4
Ewelina Motyka
91
(2,17%)
-
7
Zbigniew Marek Młodawski
50
(1,20%)
-
6
Józef Adam Stępień
24
(0,57%)
-
5
Artur Kiper
130
(3,11%)
-
1
Monika Barbara Zając
121
(2,89%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ZGODY I ROZWOJU TARNOBRZEGA
-
5
Krzysztof Wiatros
75
(1,79%)
-
7
Paulina Lach
23
(0,55%)
-
3
Tomasz Stanisław Skulski
138
(3,30%)
-
1
Bożena Henryka Kapuściak
364
(8,70%)
-
2
Janusz Piotr Paruzel
99
(2,37%)
-
4
Joanna Wioletta Olech
28
(0,67%)
-
6
Elżbieta Teresa Świestowska
29
(0,69%)
Okręg 3
Osiedle Siarkowiec: ulice: 11 - go Listopada, Chopina, Dworcowa, Gazowa, Gruntowa, Konopnickiej, Kopernika, Kurasia Ferdynanda, Sienkiewicza numery parzyste (20 - 104), Sikorskiego numery parzyste (2 - 8), Słoneczna, Świętej Barbary, Władysława Broniewskiego. Osiedle Wielopole: ulice: Adama Mickiewicza numery nieparzyste (1 - 31), Borek, Hieronima Dekutowskiego, Józefa Piłsudskiego numery parzyste, Por. Sarny, Porucznika Jana Tracza, Rusinowskiego Ferdynanda, Sosnowa, Stanisława Wyspiańskiego, Szpitalna, Targowa, Władysława Sikorskiego numery nieparzyste (1 - 5).
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Anna Zofia Pekár
507
(9,95%)
-
3
Łukasz Nowak
710
(13,94%)
-
2
Grzegorz Rafał Kozik
260
(5,10%)
-
5
Artur Ryszard Gryzło
4
(0,08%)
-
4
Anna Krystyna Wach
36
(0,71%)
-
6
Renata Urszula Krawczyk
24
(0,47%)
-
8
Damian Sebastian Karbowniczak
75
(1,47%)
-
7
Dorota Wioletta Niezgoda
25
(0,49%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA BOŻKA RAZEM DLA TARNOBRZEGA
-
1
Łukasz Mędrykowski
261
(5,12%)
-
2
Konrad Hubert Goliszek
102
(2,00%)
-
4
Monika Łagowska-Cebula
284
(5,58%)
-
6
Renata Maria Serwin
121
(2,38%)
-
5
Cezary Bogdan Mikrut
346
(6,79%)
-
3
Marek Serafin
71
(1,39%)
-
7
Marta Kopeć-Bitner
62
(1,22%)
-
8
Rafał Jan Zasuwa
223
(4,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY TARNOBRZEG
-
1
Daniel Bogdan Chabzda
34
(0,67%)
-
4
Małgorzata Gielarek-Malecka
42
(0,82%)
-
2
Krystyna Helena Wiącek
14
(0,27%)
-
3
Paweł Robert Kmuk
21
(0,41%)
-
5
Lidia Stanisława Smykla
10
(0,20%)
-
6
Kazimierz Leopold Wiszniowski
31
(0,61%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY TARNOBRZEG
-
1
Elżbieta Natalia Miernik-Krukurka
246
(4,83%)
-
4
Alicja Maria Pieczonka
29
(0,57%)
-
7
Andrzej Stanisław Tylutki
25
(0,49%)
-
2
Sławomir Andrzej Partyka
172
(3,38%)
-
6
Monika Agnieszka Stępień
56
(1,10%)
-
5
Dawid Kiper
104
(2,04%)
-
8
Magdalena Joanna Wrońska
26
(0,51%)
-
3
Mariusz Myszkowski
85
(1,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ZGODY I ROZWOJU TARNOBRZEGA
-
7
Łukasz Andrzej Jajko
89
(1,75%)
-
8
Agnieszka Kiełb
352
(6,91%)
-
3
Gabriela Wiktoria Puzio
34
(0,67%)
-
6
Jolanta Grażyna Obarzanek
12
(0,24%)
-
1
Alfred Zbigniew Martyniak
425
(8,34%)
-
2
Przemysław Tadeusz Rękas
59
(1,16%)
-
5
Mariusz Sylwester Michalak
14
(0,27%)
-
4
Emilia Maria Sadecka
103
(2,02%)
Okręg 4
Osiedle Piastów: ulice: Akacjowa, Aleja Warszawska numery parzyste (2 - 50), Bolesława Chrobrego, Bolesława Śmiałego, Borów, Brzozowa, Bukowa, Dąbrówki, Dębowa, Fabryczna, Grabowa, Jaśminowa, Jaworowa, Kasztanowa, Kazimierza Wielkiego, Klonowa, Krucza, Leszka Białego, Lipowa, Litewska, Mieszka I, Modrzewiowa, Strzelecka, Św. Onufrego, Tarninowa, Topolowa, W Margaretkach, Władysława Łokietka, Władysława Sikorskiego numery parzyste (36 - 90). Osiedle Podłęże: ulice: Aleja Warszawska numery nieparzyste (1 - 91A), Alfreda Freyera, Czereśniowa, Dzikowska, Jabłoniowa, Kwiatowa, Polna, Sadowa, Senatora Wojciecha Wiącka, Słomki Jana numery parzyste, Tadeusza Rejtana, Ziołowa, Żabia. Osiedla: Mokrzyszów, Wielowieś, Zakrzów, Sielec, Sobów, Nagnajów, Ocice, Miechocin.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Robert Jan Popek
307
(5,82%)
-
3
Joanna Kotarba
132
(2,50%)
-
2
Marian Stanisław Zioło
381
(7,22%)
-
4
Jan Nowak
353
(6,69%)
-
5
Joanna Szmuc
142
(2,69%)
-
7
Jacenty Franciszek Zioło
153
(2,90%)
-
6
Lidia Janina Napieracz
63
(1,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA BOŻKA RAZEM DLA TARNOBRZEGA
-
1
Andrzej Janusz Biernat
463
(8,77%)
-
2
Bogusław Józef Potański
412
(7,80%)
-
4
Beata Maria Grzywacz
153
(2,90%)
-
3
Janusz Maciej Maciurzyński
247
(4,68%)
-
5
Katarzyna Paluch
54
(1,02%)
-
7
Anna Godlewska
68
(1,29%)
-
6
Paweł Cieśla
141
(2,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY TARNOBRZEG
-
3
Dorota Barbara Trębińska-Hudela
18
(0,34%)
-
5
Adam Władysław Wójcik
25
(0,47%)
-
4
Jolanta Barbara Dyl
9
(0,17%)
-
2
Małgorzata Izabela Nazaruk
15
(0,28%)
-
1
Czesław Zioło
119
(2,25%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY TARNOBRZEG
-
3
Waldemar Władysław Stępak
367
(6,95%)
-
1
Waldemar Michał Szwedo
641
(12,14%)
-
4
Aneta Komada
99
(1,88%)
-
5
Andrzej Stanisław Sędyka
175
(3,32%)
-
7
Anna Irena Pintal
45
(0,85%)
-
2
Marian Kołodziej
223
(4,22%)
-
6
Dorota Skórska
69
(1,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ZGODY I ROZWOJU TARNOBRZEGA
-
5
Agnieszka Maria Walska
65
(1,23%)
-
1
Beata Dorota Kozieja
149
(2,82%)
-
3
Marian Tadeusz Napieracz
41
(0,78%)
-
6
Rafał Jan Tracz
24
(0,45%)
-
7
Barbara Janina Czesnowska
8
(0,15%)
-
2
Paweł Wolski
74
(1,40%)
-
4
Katarzyna Ewa Wryk
44
(0,83%)