Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Dzielnice: Babie Doły, Oksywie, Obłuże, Pogórze
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GDYNIA
-
3
Adam Roman Osiński
217
(0,96%)
-
5
Jacek Jerzy Grzybek
130
(0,57%)
-
6
Oriana Damaszke
239
(1,06%)
-
2
Ireneusz Wojciech Trojanowicz
911
(4,02%)
-
4
Wiktoria Janas
538
(2,38%)
-
7
Dariusz Jan Sawicki
227
(1,00%)
-
1
Aneta Kłos
789
(3,49%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Dorota Ulicyn
152
(0,67%)
-
1
Michał Grzegorz Gajowy
415
(1,83%)
-
3
Michał Łukasik
124
(0,55%)
-
5
Gerard Mendyka
43
(0,19%)
-
4
Magdalena Gabriela Kosińska-Szulc
113
(0,50%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Krzysztof Piotr Chachulski
1 178
(5,20%)
-
4
Anna Maria Kubiszyn
373
(1,65%)
-
3
Damian Krystian Chmielewski
343
(1,52%)
-
5
Tadeusz Mirosław Popko
66
(0,29%)
-
7
Aneta Jolanta Makowska-Bąbel
108
(0,48%)
-
8
Sebastian Andrzej Krzewicki
114
(0,50%)
-
6
Ewa Anna Bartkiewicz-Plaga
135
(0,60%)
-
2
Mirosława Izabela Król
598
(2,64%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Jarosław Leszek Krężel
201
(0,89%)
-
8
Michał Aleksander Schröder
253
(1,12%)
-
4
Stanisław Przysucha
100
(0,44%)
-
6
Maria Janina Ochman
100
(0,44%)
-
5
Sylwia Mioduszewska
274
(1,21%)
-
2
Mariusz Przybyszewski
752
(3,32%)
-
1
Danuta Jadwiga Białooka-Kostenecka
2 306
(10,19%)
-
3
Sebastian Jan Andruszyński
222
(0,98%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ KOMITET WOJCIECHA SZCZURKA
-
1
Marek Michał Łucyk
2 605
(11,51%)
-
2
Jarosław Kłodziński
3 391
(14,98%)
-
4
Anna Bożena Czeran
912
(4,03%)
-
3
Elżbieta Danuta Sierżęga
1 381
(6,10%)
-
5
Danuta Barbara Krygier
557
(2,46%)
-
6
Magdalena Maria Warmowska
699
(3,09%)
-
7
Łukasz Marian Wyszyński
411
(1,82%)
-
8
Marika Domozych
1 662
(7,34%)
Okręg 2
Dzielnice: Cisowa, Pustki Cisowskie-Demptowo, Chylonia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GDYNIA
-
4
Michał Andrzej Skurzyński
77
(0,39%)
-
5
Daria Natalia Laskowska
75
(0,38%)
-
2
Bartłomiej Jarzembiński
801
(4,03%)
-
7
Jakub Krzysztof Osiński
60
(0,30%)
-
3
Katarzyna Alicja Protasiuk
175
(0,88%)
-
1
Katarzyna Marta Data-Złoch
660
(3,32%)
-
6
Aldona Malinowska
138
(0,69%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Waldemar Andrzej Dobrzyński
48
(0,24%)
-
2
Maria Elżbieta Czerwiec
105
(0,53%)
-
1
Krzysztof Burghardt
267
(1,34%)
-
3
Jacek Dariusz Żołnowski
44
(0,22%)
-
4
Maria Tuma
35
(0,18%)
-
6
Alicja Małgorzata Nisiewicz
71
(0,36%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Mariola Danuta Śrubarczyk-Cichowska
2 372
(11,93%)
-
2
Marcin Krzysztof Miłek
505
(2,54%)
-
3
Grzegorz Andrzej Dowgan
125
(0,63%)
-
4
Małgorzata Iwona Frelich
136
(0,68%)
-
5
Magdalena Jaroch-Lidzbarska
92
(0,46%)
-
6
Marcin Marczak
127
(0,64%)
-
7
Anna Barbara Zielińska
294
(1,48%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Marcin Adam Zmuda Trzebiatowski
559
(2,81%)
-
1
Marcin Bełbot
3 035
(15,26%)
-
3
Kordian Franciszek Kulaszewicz
1 147
(5,77%)
-
2
Piotr Aleksander Spychalski
188
(0,95%)
-
4
Grażyna Katarzyna Malarewicz
187
(0,94%)
-
5
Małgorzata Zuzanna Ploc
63
(0,32%)
-
6
Krystyna Kaczmarzyk
84
(0,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZĘ O GDYNI
-
1
Michał Stanisław Kowalewski
135
(0,68%)
-
2
Magdalena Karolina Drywa
118
(0,59%)
-
3
Paweł Papis
37
(0,19%)
-
4
Alicja Helena Wojciechowska
67
(0,34%)
-
5
Jacek Edward Szczykutowski
18
(0,09%)
-
6
Maria Sitnicka
29
(0,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ KOMITET WOJCIECHA SZCZURKA
-
1
Bartosz Ryszard Bartoszewicz
2 118
(10,65%)
-
2
Marcin Tomasz Wołek
1 590
(7,99%)
-
3
Ewa Maria Krym
1 905
(9,58%)
-
4
Tomasz Arkadiusz Bobryk
389
(1,96%)
-
7
Grzegorz Taraszkiewicz
1 133
(5,70%)
-
6
Janina Maria Wasylka
606
(3,05%)
-
5
Barbara Zdzisława Wyka
274
(1,38%)
Okręg 3
Dzielnice: Leszczynki, Grabówek, Działki Leśne, Witomino-Radiostacja, Witomino-Leśniczówka, Chwarzno-Wiczlino
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GDYNIA
-
7
Magdalena Maria Górniak
172
(0,69%)
-
3
Małgorzata Ewa Balsewicz
346
(1,38%)
-
1
Patryk Łukasz Lenczewski
712
(2,84%)
-
5
Dagmara Monika Rejkowska
114
(0,45%)
-
6
Jacek Szoka
65
(0,26%)
-
4
Przemysław Leszek Błędowski
70
(0,28%)
-
2
Artur Zbigniew Badeński
196
(0,78%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Aleksandra Prochna
397
(1,58%)
-
2
Janusz Ignacy Walczak
111
(0,44%)
-
6
Wojciech Stefan Szymanek
76
(0,30%)
-
4
Bogdan Alojzy Glaeser
33
(0,13%)
-
5
Jolanta Teresa Skowrońska
61
(0,24%)
-
3
Edyta Anna Sikora
99
(0,39%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Jolanta Arciszewska
512
(2,04%)
-
5
Katarzyna Henryka Wróblewska
247
(0,98%)
-
4
Zbigniew Ryszard Byczyński
192
(0,76%)
-
1
Bogdan Aleksander Krzyżankowski
3 182
(12,68%)
-
8
Sebastian Adrian Bednarski
195
(0,78%)
-
2
Stefan Benkowski
520
(2,07%)
-
6
Katarzyna Teresa Serement
147
(0,59%)
-
7
Zofia Gregor
104
(0,41%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Mieczysław Robakowski
61
(0,24%)
-
8
Artur Sławomir Beń
497
(1,98%)
-
4
Irena Siewert
268
(1,07%)
-
6
Elżbieta Nowotna
147
(0,59%)
-
3
Julita Katarzyna Krause
401
(1,60%)
-
2
Mariusz Michał Hybiak
348
(1,39%)
-
5
Wiesław Leonard Cichoracki
38
(0,15%)
-
1
Paweł Stolarczyk
2 743
(10,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZĘ O GDYNI
-
1
Łukasz Kowalczuk
321
(1,28%)
-
4
Mirosława Teresa Lipert
24
(0,10%)
-
5
Jerzy Maciej Wójcicki
28
(0,11%)
-
6
Beata Jędrzejewska
81
(0,32%)
-
2
Magdalena Anna Biodrowicz
99
(0,39%)
-
3
Marek Stanisław Jagła
33
(0,13%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ KOMITET WOJCIECHA SZCZURKA
-
6
Anna Kazimiera Myszka
1 350
(5,38%)
-
7
Ewa Agnieszka Dygaszewicz
462
(1,84%)
-
2
Paweł Brutel
2 075
(8,27%)
-
5
Paweł Piotr Musiał
623
(2,48%)
-
4
Zenon Roda
689
(2,74%)
-
3
Danuta Łucja Styk
1 256
(5,00%)
-
1
Marek Stępa
3 826
(15,24%)
-
8
Jakub Grzegorz Ubych
2 183
(8,70%)
Okręg 4
Dzielnice: Śródmieście, Kamienna Góra, Wzgórze Św. Maksymiliana, Redłowo, Orłowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GDYNIA
-
2
Małgorzata Lidia Żurawka
261
(1,27%)
-
1
Przemysław Barszczewski
738
(3,59%)
-
6
Daria Paulina Golińska
108
(0,52%)
-
7
Marek Jakub Gil
201
(0,98%)
-
5
Joanna Barbara Walder
179
(0,87%)
-
3
Piotr Mariusz Krawczyk
135
(0,66%)
-
4
Jędrzej Maciej Szerle
179
(0,87%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Milena Magdalena Czarnota
72
(0,35%)
-
6
Grzegorz Zbigniew Baczul
124
(0,60%)
-
1
Marcin Tomasz Strzelczyk
714
(3,47%)
-
4
Bogdan Marian Walczyński
64
(0,31%)
-
3
Bronisław Wojciech Waśniewski-Ciechorski
32
(0,16%)
-
2
Kamila Regina Riegel
109
(0,53%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Beata Maria Szczepkowska
423
(2,06%)
-
3
Beatrice Anna Betlejewska
599
(2,91%)
-
2
Andrzej Michał Filipowicz
719
(3,49%)
-
1
Tadeusz Szemiot
2 127
(10,34%)
-
7
Cezary Tadeusz Głowacki
185
(0,90%)
-
6
Krystyna Delmaczyńska
126
(0,61%)
-
5
Piotr Czapliński
198
(0,96%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Jacek Zygfryd Markowski
605
(2,94%)
-
4
Tadeusz Michał Arkuszewski
231
(1,12%)
-
2
Maciej Dariusz Grajewski
581
(2,82%)
-
3
Romana Zuzanna Wasilewska
226
(1,10%)
-
6
Elżbieta Gończ
190
(0,92%)
-
5
Wiesław Tadeusz Wodyk
134
(0,65%)
-
1
Dorota Maria Płotka
1 816
(8,83%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZĘ O GDYNI
-
4
Anna Maria Niedźwiecka
83
(0,40%)
-
5
Stanisław Kowalewski
31
(0,15%)
-
1
Jakub Mikołaj Żynis
238
(1,16%)
-
2
Malwina Marianna Jakóbczyk
130
(0,63%)
-
3
Michał Władysław Jędrzejewski
38
(0,18%)
-
6
Krystyna Alicja Tyszkiewicz
77
(0,37%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ KOMITET WOJCIECHA SZCZURKA
-
4
Elżbieta Jadwiga Raczyńska
588
(2,86%)
-
6
Elżbieta Beata Szwedko
190
(0,92%)
-
2
Maja Wiktoria Wagner
1 772
(8,61%)
-
7
Jakub Janusz Furkal
586
(2,85%)
-
3
Andrzej Tadeusz Bień
1 733
(8,42%)
-
5
Antoni Brzeski
953
(4,63%)
-
1
Joanna Violetta Zielińska
3 081
(14,97%)
Okręg 5
Dzielnice: Wielki Kack, Mały Kack, Karwiny, Dąbrowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GDYNIA
-
3
Ewa Bajraszewska-Bartz
123
(0,55%)
-
1
Szymon Filip Jaros
755
(3,38%)
-
2
Artur Kamiński
280
(1,25%)
-
6
Alicja Jarzembińska
75
(0,34%)
-
7
Jarosław Jan Czarny
125
(0,56%)
-
4
Izabela Anna Kuźmicz
85
(0,38%)
-
5
Jan Maciej Frąckowiak
57
(0,26%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Borys Czyżewski
45
(0,20%)
-
3
Szymon Kalisz
69
(0,31%)
-
4
Angelika Elżbieta Toeplitz
43
(0,19%)
-
5
Michał Kamil Winnicki
31
(0,14%)
-
1
Iwona Małgorzata Sitkiewicz-Icha
333
(1,49%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
6
Beata Krystyna Pająk
256
(1,15%)
-
1
Ireneusz Stefan Bekisz
1 796
(8,04%)
-
3
Bogdan Marian Grzybowski
113
(0,51%)
-
8
Ewa Torończak
214
(0,96%)
-
4
Gabriela Emilia Czaplewska
279
(1,25%)
-
7
Stanisław Jan Wasilewski
60
(0,27%)
-
5
Teresa Danuta Karbowska
134
(0,60%)
-
2
Irena Grażyna Piotrowska
1 413
(6,33%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Marek Dudziński
2 100
(9,41%)
-
8
Halina Szumańska
261
(1,17%)
-
3
Marek Piotr Ziemian
187
(0,84%)
-
2
Tomasz Janusz Kręcicki
196
(0,88%)
-
5
Tomasz Jarosław Pawłowski
102
(0,46%)
-
4
Janusz Wiesław Długoński
245
(1,10%)
-
6
Genowefa Skiba
80
(0,36%)
-
7
Krystyna Maria Warczak
64
(0,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZĘ O GDYNI
-
1
Sławomir Adrian Januszewski
235
(1,05%)
-
2
Jarosław Marian Zyguła
42
(0,19%)
-
6
Bożena Szczykutowska
37
(0,17%)
-
5
Marek Jacek Stenzel
36
(0,16%)
-
3
Danuta Fajkowska
72
(0,32%)
-
4
Krystyna Marianna Kowalewska
43
(0,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ KOMITET WOJCIECHA SZCZURKA
-
1
Michał Piotr Guć
6 149
(27,54%)
-
2
Beata Szadziul
1 021
(4,57%)
-
7
Anna Sylwia Szpajer
751
(3,36%)
-
3
Stanisław Stefan Borski
1 057
(4,73%)
-
6
Dorota Anna Twarowska
409
(1,83%)
-
8
Lechosław Piotr Dzierżak
1 169
(5,24%)
-
4
Sebastian Krzysztof Jędrzejewski
1 239
(5,55%)
-
5
Adam Skurat
545
(2,44%)