Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Gmina Kołbaskowo
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Dorota Budzyńska
44
(0,90%)
-
1
Krzysztof Jarosław Skornia
86
(1,77%)
-
2
Anna Karolina Korczyńska
64
(1,32%)
-
4
Wojciech Adam Zieliński
38
(0,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018 GMIN POWIATU POLICKIEGO
-
1
Jacek Franciszek Hoppe
410
(8,43%)
-
3
Agnieszka Stępniak
83
(1,71%)
-
2
Dorota Czesława Bernacka
84
(1,73%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Shivan Fate
819
(16,83%)
-
2
Lech Tadeusz Barański
343
(7,05%)
-
3
Anna Krystyna Meyer
229
(4,71%)
-
5
Tomasz Rafał Dawidowicz
281
(5,77%)
-
4
Magdalena Marta Dębicka - Mahmoud
108
(2,22%)
KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA GRYF XXI
-
5
Barbara Anna Tatko
93
(1,91%)
-
3
Kacper Józef Niedzielski
175
(3,60%)
-
1
Izabela Wesołowska - Kośmider
649
(13,34%)
-
4
Wojciech Woźniak
263
(5,40%)
-
2
Renata Joanna Wójcik
309
(6,35%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Karolina Brysik
409
(8,41%)
-
4
Łukasz Jan Chmiel
127
(2,61%)
-
2
Jacek Stanisław Witkowski
124
(2,55%)
-
5
Maria Emilia Sarnecka
68
(1,40%)
-
3
Ireneusz Środa
60
(1,23%)
Okręg 2
Gmina Dobra, Gmina Nowe Warpno
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Maciej Karol Krajewski
36
(0,33%)
-
1
Teresa Elżbieta Szymańska
368
(3,38%)
-
4
Ryszard Stypa
28
(0,26%)
-
5
Tadeusz Postrożny
13
(0,12%)
-
3
Bogumiła Ewa Kowalczyk
38
(0,35%)
-
6
Grażyna Anna Wnorowska
23
(0,21%)
-
7
Mariusz Paweł Kobierski
23
(0,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOKALNI
-
6
Małgorzata Elżbieta Redak
226
(2,08%)
-
1
Aneta Jolanta Rejczyk-Matysiak
562
(5,17%)
-
5
Antoni Marcin Sobolewski
263
(2,42%)
-
3
Zdzisława Styrylska
112
(1,03%)
-
2
Andrzej Adam Tyll
202
(1,86%)
-
4
Zbigniew Henryk Matuszczak
66
(0,61%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018 GMIN POWIATU POLICKIEGO
-
4
Bogdan Eugeniusz Szydłowski
47
(0,43%)
-
5
Anna Karczewska - May
63
(0,58%)
-
2
Monika Strzałkowska
262
(2,41%)
-
3
Adrian Oskar Rasiński
55
(0,51%)
-
1
Zbigniew Edmund Urban
251
(2,31%)
-
6
Alina Bedorf
193
(1,77%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Joanna Napiwodzka
2 141
(19,68%)
-
4
Jan Korzeniewski
177
(1,63%)
-
2
Albin Krystian Majkowski
301
(2,77%)
-
3
Magdalena Ewa Warszewska
258
(2,37%)
-
5
Magdalena Gajdamowicz
255
(2,34%)
-
6
Paweł Szydłowski
203
(1,87%)
-
7
Grażyna Maria Hałasa
168
(1,54%)
-
8
Tomasz Andrzej Mamczyc
102
(0,94%)
KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA GRYF XXI
-
2
Dariusz Podhajny
651
(5,98%)
-
4
Irena Maria Ziental
456
(4,19%)
-
1
Mariusz Jędrak
463
(4,26%)
-
5
Czesława Ankudowicz
231
(2,12%)
-
3
Jacek Dariusz Fabisiak
475
(4,37%)
-
6
Jarosław Jan Kumorowski
32
(0,29%)
-
7
Jolanta Zofia Rychter
36
(0,33%)
-
8
Ryszard Szarzec
453
(4,16%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Mariusz Sarnecki
982
(9,03%)
-
2
Ewa Anna Chmielewska
231
(2,12%)
-
3
Natalia Elżbieta Sroka
76
(0,70%)
-
7
Henryk Stramkowski
64
(0,59%)
-
5
Paweł Antoni Pacak
46
(0,42%)
-
4
Ewa Zofia Prusiewicz
52
(0,48%)
-
6
Bronisław Krzemiński
106
(0,97%)
-
8
Katarzyna Merska
89
(0,82%)
Okręg 3
Gmina Police
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
11
Janusz Chmielewski
239
(1,59%)
-
2
Wojciech Mac
105
(0,70%)
-
1
Jadwiga Krystyna Zielińska
357
(2,37%)
-
4
Justyna Anna Gałka
103
(0,69%)
-
3
Ryszard Edward Rogoziński
57
(0,38%)
-
5
Jacek Michał Bogusz
35
(0,23%)
-
6
Mariusz Karwowski
24
(0,16%)
-
7
Danuta Stanisława Staszkiewicz
21
(0,14%)
-
8
Arkadiusz Adam Kamiński
35
(0,23%)
-
9
Wiesław Jankowski
42
(0,28%)
-
10
Barbara Zdzisława Gorczak
12
(0,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOKALNI
-
5
Dorota Katarzyna Matuszczak
91
(0,61%)
-
1
Damian Henryk Bonk
219
(1,46%)
-
6
Paweł Komar
94
(0,63%)
-
4
Paulina Komar
125
(0,83%)
-
2
Jan Stanisław Wróblewski
0
(0%)
-
3
Bożena Barbara Mazur
119
(0,79%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Danuta Barbara Chylewska - Kęsy
491
(3,27%)
-
1
Janusz Józef Szwyd
1 140
(7,58%)
-
5
Elżbieta Helena Pilarska
301
(2,00%)
-
12
Leszek Tomasz Guździoł
410
(2,73%)
-
10
Witold Kwiatkowski
33
(0,22%)
-
9
Waldemar Jan Zawada
46
(0,31%)
-
11
Iwona Krystyna Juryga
87
(0,58%)
-
7
Artur Gruszczyński
69
(0,46%)
-
6
Agnieszka Bęćkowska
78
(0,52%)
-
8
Izabella Anna Kołsut
62
(0,41%)
-
4
Krzysztof Florczuk
88
(0,59%)
-
2
Mirosław Paweł Jońca
213
(1,42%)
KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA GRYF XXI
-
3
Beata Lucyna Chmielewska
923
(6,14%)
-
2
Andrzej Jan Bednarek
1 496
(9,95%)
-
6
Anna Elżbieta Ryl
417
(2,77%)
-
4
Maciej Dariusz Greinert
333
(2,22%)
-
8
Iwona Helena Pokora
108
(0,72%)
-
9
Łukasz Błażej Sowa
84
(0,56%)
-
7
Michał Wojciech Rajewski
207
(1,38%)
-
5
Małgorzata Aleksandra Siemianowska
581
(3,87%)
-
10
Mirosława Sadowska
199
(1,32%)
-
11
Adam Ryszard Pacholik
542
(3,61%)
-
12
Waldemar Zenon Echaust
469
(3,12%)
-
1
Cezary Michał Arciszewski
979
(6,51%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
8
Jadwiga Katarzyna Borycka
70
(0,47%)
-
3
Stanisław Franciszek Nazar
406
(2,70%)
-
5
Marta Beata Gręda
455
(3,03%)
-
4
Czesław Kazimierz Sieczkarek
236
(1,57%)
-
1
Jolanta Barbara Toboła
1 303
(8,67%)
-
2
Dariusz Piotr Ostrowski
488
(3,25%)
-
7
Iza Bogumiła Matusiak
117
(0,78%)
-
6
Anna Maria Chmielewska
428
(2,85%)
-
11
Mirosław Zabielski
46
(0,31%)
-
10
Mariusz Grzegorz Flis
76
(0,51%)
-
9
Henryk Gauza
165
(1,10%)
-
12
Rafał Mikulski
154
(1,02%)