Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatSołectwo Przedmieście Szperówka, Osiedle Szczebrzeszyn ulice: Cicha, Cmentarna, Dolna, Frampolska, Gorajska, Górna, Klinowa, Krótka, Partyzantów, Słoneczna, Stara Rozłopska, Studzienna, Zofii Sas-Jaworskiej
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Osiedle Szczebrzeszyn ulice: Dawida, Jana Brzechwy, Konopnickiej, Kryka "Topoli", Leśna, Nowa, Ogrodowa, Piwna, Turowskiego „Norberta”, Zielona, Złota
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Osiedle Szczebrzeszyn ulice: Polna, Szkolna, Trębacka
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Osiedle Szczebrzeszyn ulice: Doktora Klukowskiego, Plac Tadeusza Kościuszki, Sądowa, Sobieskiego, Targowa, Wierzbowa, Wyzwolenia, Zamkowa, Zamojska (od nr 1 do nr 49 strona nieparzysta i od nr 2 do nr 68 strona parzysta), Zwierzyniecka
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo Przedmieście Zamojskie ulice: Lubelska, Nadrzeczna, Zamojska (od nr 72 do 212 strona parzysta i od nr 53 do nr 185 strona nieparzysta)
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Osiedle Klemensów ulice: Jasna, Kolejowa, Końcowa, Krzywa, Lipowa, Łączna, Osiedlowa, Parkowa, Prosta, Przechodnia, Słodka, Spacerowa, Sportowa, Spółdzielcza, Startowa, Środkowa, Zamojska (od nr 193 do końca strona nieparzysta i od nr 214 do końca strona parzysta), Zaułek, Związkowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo Kawęczynek, Sołectwo Kawęczyn, Sołectwo Przedmieście Błonie ulice: Błonie, Boczna, Sadowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo Bodaczów ulica ZOR, Sołectwo Bodaczów od nr 1 do nr 31 (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 244 i nr 502 (strona parzysta)
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo Bodaczów od nr 33 do końca (strona nieparzysta) i od nr 246 do końca (strona parzysta)
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo Brody Małe
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo Brody Duże, Sołectwo Lipowiec – Kolonia
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo Niedzieliska od nr 1 do nr 199, Sołectwo Niedzieliska – Kolonia
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo Niedzieliska od nr 200 do końca, Sołectwo Kąty Pierwsze, Sołectwo Kąty Drugie
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo Wielącza, Sołectwo Wielącza Poduchowna
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo Wielącza-Kolonia
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów