Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
al. Wojska Polskiego, Bociania, Brzozowa, Ceynowy, Dąbka, Derdowskiego, Dmowskiego, Dobrzańskiego-Hubala, Dominika, Generała Augusta Fieldorfa "Nila", Generała Stefana Roweckiego „Grota”, Gdańska, Graniczna, Gołębia, Grunwaldzka, Grzybka, Hillar, Jaskółcza, Jastrzębia, Kalinowskiego, Kardynała Wyszyńskiego, Kleeberga, Kocborowska, Kochanki, Kochanki-Leśnictwo, Kochanki-Strażnica Kolejowa, Kolejowa, Kołłątaja, Korczaka, Kormorania, Krasickiego, Kręta, Krucza, Kryzana, Księdza Podpułkownika Wryczy, Kutrzeby, Kwiatowa, Legionów, Leśna, Lipowa, Łabędzia, Łąkowa, Majowa, Nagórskiego, Niemojewskiego, Obrońców Poczty Gdańskiej, Osiedlowa, Pawia, Pola, Poprzeczna, Północna, Rogali, Sadowa, Skarszewska bez nr 2, Skorupki, Słowackiego, Sowia, Starzyńskiego, Stolarska, Sucharskiego, Świętojańska, Traugutta, Tuwima, Unruga, Wiosenna, Wybickiego, Zamenhofa, Zielona, Żabia, Żurawia, Żytnia.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „NASZ STAROGARD”
-
5
Henryk Franciszek Sadowski
118
(2,56%)
-
1
Anna Maria Benert
478
(10,39%)
-
2
Wojciech Maciej Pielecki
1 036
(22,51%)
-
6
Anna Maria Kuras
67
(1,46%)
-
4
Bogdan Grzela
120
(2,61%)
-
3
Ewa Stanisława Gosz
259
(5,63%)
-
7
Artur Sławomir Cybula
306
(6,65%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Daniela Stefania Watras
54
(1,17%)
-
2
Andrzej Piotr Grabowski
127
(2,76%)
-
3
Renata Helena Grądman
70
(1,52%)
-
1
Zbigniew Grzegorz Kotlewski
335
(7,28%)
-
5
Leszek Bezrąk
36
(0,78%)
-
6
Katarzyna Ludmiła Petka
109
(2,37%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE
-
2
Maria Elżbieta Szumacher
26
(0,56%)
-
3
Mateusz Zbigniew Mechliński
68
(1,48%)
-
1
Piotr Edward Chrzanowski
96
(2,09%)
-
5
Agata Płotkowska
21
(0,46%)
-
4
Katarzyna Alicja Kaszubowska
54
(1,17%)
-
6
Anita Monika Grabowska
4
(0,09%)
-
7
Krzysztof Franciszek Strzeliński
33
(0,72%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Joachim Daniel Choina
61
(1,33%)
-
2
Krystyna Arent
133
(2,89%)
-
4
Bartosz Jakub Kaczocha
29
(0,63%)
-
1
Sebastian Jerzy Kucharczyk
624
(13,56%)
-
5
Justyna Gabriela Nadolska
60
(1,30%)
-
6
Maria Sadowska
43
(0,93%)
-
7
Lucyna Maria Kaszubowska
66
(1,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
4
Maciej Jerzy Buławski
4
(0,09%)
-
3
Katarzyna Irena Piernicka
19
(0,41%)
-
2
Mateusz Andrzej Szczepiński
42
(0,91%)
-
1
Grażyna Katarzyna Maciąg
35
(0,76%)
-
5
Elżbieta Śliwa
14
(0,30%)
KOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNY BLOK DLA STAROGARDU
-
1
Bartosz Damian Benert
23
(0,50%)
-
2
Małgorzata Magdalena Nowak
4
(0,09%)
-
4
Beata Jolanta Klofczyńska
2
(0,04%)
-
5
Magda Kamilla Skibniewska
3
(0,07%)
-
6
Tadeusz Szubarczyk
7
(0,15%)
-
3
Przemysław Gzella
16
(0,35%)
Okręg 2
Abrahama, aleja Armii Krajowej, Andersa, Asnyka, Basztowa, Bądkowskiego, Boczna, Bohaterów Monte Cassino, Browarowa, Cesarza, Chełmońskiego, Chojnicka, Cicha, Darowana, Droga Owidzka, Edmunda Falkowskiego, Farmaceutów, Antoniego Górskiego, Gryfa Pomorskiego, Hermanowska, Heweliusza, Jabłowska, Jaszczurkowców, Kanałowa, Kellera, Kilińskiego, Kleszczyńskiego, Konopnickiej, Kościuszki, ul. Kopernika, Kozia, Kraziewicza, Krótka, Krzywa, Księżycowa, Maczka, Matejki, Józefa Milewskiego, Norwida, Obrońców Wybrzeża, Okulickiego, Olimpijczyków Starogardzkich, Orzeszkowej, Osiedle Nad Stawem, Osiedle 800 - lecia, Owidzka, Paderewskiego, Pelplińska, Pillara, Plac 16 Dywizji, Plac Koszarowy, Podgórna, Południowa, Pomorska, Przedmieście, Przejezdna, Prusa, Przy Młynie, Rataja, Ryszarda Rebelki, Rodziny Czosków, Rolna, Rycerska, Rynek, Sambora, Jana Schulza, Sienkiewicza, Słoneczna, Sobieskiego, Spichrzowa, Staszica, Stefańskiego, Szewska, Szornaka, Sychty, ul. Szumana, os. Szumana, Tczewska, Trakt Ariego Izaaka Goldfarba, Unii Europejskiej, Wiśniowa, Witosa, Wodna, Wróblewskiego, Zajezdna, Żeromskiego.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „NASZ STAROGARD”
-
8
Barbara Ewa Malissa - Szczepińska
87
(1,89%)
-
3
Kazimierz Stanisław Konkel
233
(5,06%)
-
2
Jan Zbigniew Strzelczyk
482
(10,46%)
-
1
Marek Krzysztof Jankowski
726
(15,76%)
-
6
Marzena Sylwia Osnowska
112
(2,43%)
-
5
Karol Krystian Szarmański
202
(4,38%)
-
4
Martyna Magdalena Łangowska - Siembida
206
(4,47%)
-
7
Marek Gawlik
186
(4,04%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Ryszard Olgierd Brzycki
310
(6,73%)
-
4
Ryszard Witold Grądman
72
(1,56%)
-
6
Piotr Zbigniew Czech
73
(1,58%)
-
5
Ilona Katarzyna Gostomska
59
(1,28%)
-
2
Łukasz Adam Przeniewski
93
(2,02%)
-
3
Danuta Maria Kozikowska
152
(3,30%)
-
7
Robert Krystian Piotrzkowski
23
(0,50%)
-
8
Hanna Maria Szubarczyk
113
(2,45%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE
-
4
Grzegorz Śliwiński
11
(0,24%)
-
7
Karolina Maria Wojtal
14
(0,30%)
-
2
Dariusz Marek Kurzyński
29
(0,63%)
-
3
Natalia Weronika Cegłowska
36
(0,78%)
-
1
Bartosz Zygmunt Szadokierski
88
(1,91%)
-
5
Krzysztof Wojciech Szwarc
27
(0,59%)
-
6
Anna Maria Olżynska
23
(0,50%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Włodzimierz Marek Kos
29
(0,63%)
-
1
Mieczysław Płaczek
366
(7,94%)
-
6
Monika Maria Gołuńska
73
(1,58%)
-
8
Wojciech Adam Poćwiardowski
107
(2,32%)
-
2
Henryk Jan Kurkowski
178
(3,86%)
-
5
Agnieszka Helena Pikul
17
(0,37%)
-
4
Mieczysław Jelonek
68
(1,48%)
-
3
Aleksandra Bożena Slosarska
130
(2,82%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
3
Beata Małka
28
(0,61%)
-
6
Piotr Dominik Szczepiński
13
(0,28%)
-
5
Małgorzata Katarzyna Bielikowicz
7
(0,15%)
-
7
Dominika Elżbieta Wysocka
23
(0,50%)
-
1
Tomasz Walczak
154
(3,34%)
-
4
Grzegorz Marek Zając
40
(0,87%)
-
2
Andrzej Trepkowski
17
(0,37%)
Okręg 3
al. Jana Pawła II, al. Niepodległości, Blocka, Bohaterów Westerplatte, Braterska, Bukowa, Bursztynowa, Dąbrowskiego, Dębowa, Drzymały, Dzierżonia, Grabowa, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Kalinowa, Kasprzaka, Kasztanowa, Kociewska, Korytybska, Lange, Leszczynowa, Lubichowska, Ogrodowa, Okrężna, Osiedle 60 - lecia Odzyskania Niepodległości, Osiedle Kopernika do n-ru 15, Osiedle Kopernika od n-ru 23, Reymonta, Rodzinna, Skośna, Sosnowa, Świerkowa, Topolowa, Tulipanów, Wierzbowa, Złota, Żwirki i Wigury.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „NASZ STAROGARD”
-
1
Janusz Marek Stankowiak
994
(23,84%)
-
3
Brygida Janina Nowacka
135
(3,24%)
-
4
Jarosław Tomasz Krzemiński
102
(2,45%)
-
2
Jarosław Marian Janaszek
155
(3,72%)
-
5
Anna Karolina Sprengel
93
(2,23%)
-
7
Lucyna Łaska
91
(2,18%)
-
6
Sławomir Jan Erdanowski
94
(2,25%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Marek Adam Konkolewski
551
(13,22%)
-
3
Aleksandra Katarzyna Miczek
103
(2,47%)
-
2
Piotr Michał Szulc
301
(7,22%)
-
5
Anna Jadwiga Rosani
25
(0,60%)
-
6
Jolanta Elżbieta Jedwabnik - Byjoś
27
(0,65%)
-
4
Mariusz Sebastian Pliszka
21
(0,50%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE
-
1
Dawid Roman Skibiński
170
(4,08%)
-
3
Oskar Szymon Kamiński
35
(0,84%)
-
2
Wioleta Cegłowska
127
(3,05%)
-
4
Małgorzata Świeczkowska
26
(0,62%)
-
5
Damian Henryk Wesołowski
48
(1,15%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Wiesław Wostal
161
(3,86%)
-
5
Ryszard Stanisław Halasz
45
(1,08%)
-
4
Ewa Szczepińska
171
(4,10%)
-
1
Tomasz Andrzej Cylkowski
341
(8,18%)
-
6
Agnieszka Sylwia Lipka - Prezlata
56
(1,34%)
-
3
Sławomir Zbigniew Wiczkowski
114
(2,73%)
-
7
Anna Helena Poćwiardowska - Marchlewicz
34
(0,82%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Anita Maria Konkel
30
(0,72%)
-
3
Artur Wojciech Wieczorek
35
(0,84%)
-
4
Małgorzata Ewa Rusek
9
(0,22%)
-
1
Iwona Lilla Nixon
63
(1,51%)
-
5
Kacper Jakub Noga
12
(0,29%)
Okręg 4
Gertrudy Babilińskiej, Bajana, Balewskiego, Bilikiewicza, Bohaterów Getta, Borówkowa, Brejskiego, Broniewskiego, Buchholza, Curie-Skłodowskiej, Chopina, Danusi, Dolna, Droga Nowowiejska, Działkowa, Gimnazjalna, Górna, Alojzego Pawła Gusowskiego, Hallera, Harcerska, Iwaszkiewicza, Jacobsonów, Jagiełły, Jagodowa, Jeżynowa, Juranda ze Spychowa, Kopicza, Magazynowa, Maja, Malinowa, Mickiewicza, Murarska, Nad Wierzycą, Nierzwickiego, Orlińskiego, Osiedle Konstytucji 3 Maja, Osiedle Nad Jarem, Osiedle Piastów, Parkowa, Piaskowa, Piłsudskiego, Polna, Powstańców Warszawskich, Poziomkowa, Przanowskiego, Rzeczna, Schwabe, Feliksa Selmanowicza „Zagończyka”, Sędzickiego, Danuty Siedzikówny „Inki”, Sikorskiego, Skalskiego, Skarszewska nr 2, Skarżyńskiego, Sportowa, Szarych Szeregów, Szpitalna, Szturmowskiego, 2 Pułku Szwoleżerów, Ściegiennego, św. Elżbiety, Wiejska, Zachodnia , Zblewska, Zbożowa, Żołnierzy Wyklętych.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „NASZ STAROGARD”
-
1
Daniel Kazimierz Olszewski
655
(14,91%)
-
6
Maciej Knuth
175
(3,98%)
-
7
Justyna Maria Pawlewicz
46
(1,05%)
-
4
Jarosław Kamrowski
46
(1,05%)
-
5
Jolanta Barbara Reszkiewicz
144
(3,28%)
-
2
Anna Małgorzata Gdaniec
419
(9,54%)
-
3
Barbara Aniela Nowak
122
(2,78%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Sławomir Józef Ruśniak
581
(13,23%)
-
3
Andrzej Szczeblewski
178
(4,05%)
-
4
Marianna Mazurowska
48
(1,09%)
-
5
Małgorzata Joanna Grzecznowska
236
(5,37%)
-
2
Wojciech Paweł Milewski
120
(2,73%)
-
7
Łukasz Gabriel
210
(4,78%)
-
6
Maria Jolanta Schulz
21
(0,48%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE
-
5
Daniel Jerzy Rehmus
20
(0,46%)
-
4
Monika Anna Zielinska
44
(1,00%)
-
1
Jarosław Stanisław Czyżewski
140
(3,19%)
-
2
Monika Katarzyna Gancarewicz
56
(1,27%)
-
3
Piotr Andrzej Prabucki
65
(1,48%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Mirosław Kazimierz Sikorski
125
(2,85%)
-
2
Dorota Maria Glanert
319
(7,26%)
-
7
Helena Bugaj
83
(1,89%)
-
6
Marek Gierszewski
24
(0,55%)
-
5
Barbara Ewelina Zakrzewska
78
(1,78%)
-
1
Mirosław Franciszek Konieczka
282
(6,42%)
-
4
Karol Marcin Erdman
17
(0,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Andżelika Ewa Piątkowska
57
(1,30%)
-
2
Krzysztof Marek Górski
19
(0,43%)
-
3
Błażej Patrycjusz Guz
25
(0,57%)
-
5
Bogumiła Natalia Grudzińska
7
(0,16%)
-
4
Emilia Katarzyna Nowak
31
(0,71%)