Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
-
5
Agnieszka Julia Raszke
32
(0,58%)
-
1
Dorota Maria Gorzelniak
781
(14,07%)
-
2
Jacek Piotrowski
169
(3,04%)
-
3
Halina Krystyna Pohl
49
(0,88%)
-
4
Marian Stanisław Skibiński
249
(4,49%)
-
6
Piotr Władysław Kaczor
141
(2,54%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Waldemar Kalitka
718
(12,93%)
-
3
Jan Haremza
302
(5,44%)
-
4
Jolanta Zofia Skoracka
181
(3,26%)
-
5
Małgorzata Wasielewska-Cieślik
177
(3,19%)
-
1
Stanisław Skorupka
465
(8,38%)
-
6
Bernadeta Wojdowska
56
(1,01%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Antoni Drożdżyński
110
(1,98%)
-
5
Przemysław Ratajczak
186
(3,35%)
-
4
Monika Maria Górna
108
(1,95%)
-
1
Wojciech Klaudiusz Gocłowski
283
(5,10%)
-
3
Kamila Szczepańska
149
(2,68%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POROZUMIENIE DLA POWIATU JERZEGO ANDRZEJAKA”
-
1
Tadeusz Piotr Dubisz
192
(3,46%)
-
3
Renata Barbara Wierzbińska
33
(0,59%)
-
4
Wojciech Murek
73
(1,32%)
-
5
Anna Franek
36
(0,65%)
-
6
Wioleta Teresa Daleka
20
(0,36%)
-
2
Janusz Krzysztof Zając
323
(5,82%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Jarosław Frąckowiak
460
(8,29%)
-
5
Agnieszka Flieger
50
(0,90%)
-
2
Paulina Kasperska
40
(0,72%)
-
3
Piotr Lehmann
44
(0,79%)
-
4
Grzegorz Longin Mikołajczak
53
(0,95%)
-
6
Magdalena Woś
71
(1,28%)
Okręg 2
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
-
4
Wiesława Adamczak
83
(1,73%)
-
1
Hieronim Birk
851
(17,69%)
-
3
Andrzej Wieczorek
110
(2,29%)
-
2
Halina Wincek
68
(1,41%)
-
5
Agata Marta Piątek
30
(0,62%)
-
6
Adam Kasprzyk
243
(5,05%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Łucja Olejniczak
300
(6,24%)
-
5
Agnieszka Doulgeris
55
(1,14%)
-
3
Jolanta Anna Just
67
(1,39%)
-
4
Piotr Jan Tyśper
160
(3,33%)
-
6
Maciej Wita
401
(8,34%)
-
2
Maciej Brudło
231
(4,80%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
4
Marek Błażej Rozynek
29
(0,60%)
-
1
Judyta Rejdukowska
39
(0,81%)
-
3
Florian Leonard Reiman
62
(1,29%)
-
2
Edyta Cegłowska
14
(0,29%)
-
5
Jacek Piotr Piosik
57
(1,18%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Adam Wieczorek
155
(3,22%)
-
1
Grażyna Teresa Stadtler-Szczęsna
206
(4,28%)
-
2
Zdzisław Sita
193
(4,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POROZUMIENIE DLA POWIATU JERZEGO ANDRZEJAKA”
-
4
Alicja Diana Owoc
8
(0,17%)
-
3
Arkadiusz Borowczak
107
(2,22%)
-
2
Zbigniew Andrzej Kuligowski
2
(0,04%)
-
1
Jerzy Andrzejak
297
(6,17%)
-
5
Urszula Przybyła
32
(0,67%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Teresa Sobkowiak
485
(10,08%)
-
4
Szymon Adam Śliwiński
188
(3,91%)
-
2
Piotr Mickiewicz
111
(2,31%)
-
3
Maciej Andrzej Tomalik
132
(2,74%)
-
6
Katarzyna Woźniak
68
(1,41%)
-
5
Katarzyna Małgorzata Orzechowska
27
(0,56%)
Okręg 3
gm. Wolsztyn
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
-
6
Wiktor Piotr Nowak
300
(2,29%)
-
4
Janusz Mrozkowiak
1 442
(11,03%)
-
8
Piotr Horowski
262
(2,00%)
-
11
Katarzyna Flieger
55
(0,42%)
-
10
Elżbieta Maria Wacke
42
(0,32%)
-
7
Sławomir Bolesław Wieczorek
129
(0,99%)
-
9
Agata Tomczyszyn
139
(1,06%)
-
1
Tomasz Paweł Tomiak
398
(3,04%)
-
5
Katarzyna Łuczak
169
(1,29%)
-
2
Andrzej Paweł Rogozinski
640
(4,89%)
-
3
Michał Nowak
578
(4,42%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
7
Danuta Katarzyna Wojtkowiak
44
(0,34%)
-
4
Roman Franciszek Andrys
382
(2,92%)
-
3
Karol Kliman
84
(0,64%)
-
2
Piotr Krzyżański
335
(2,56%)
-
5
Anna Krystyna Piskorska
415
(3,17%)
-
8
Tomasz Peciak
57
(0,44%)
-
9
Iwona Maria Matysik
51
(0,39%)
-
1
Mieczysław Kała
72
(0,55%)
-
11
Maciej Łakomy
173
(1,32%)
-
10
Katarzyna Klaudia Perz
18
(0,14%)
-
6
Robert Henryk Dudziak
57
(0,44%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
4
Ryszard Karol Derwich
38
(0,29%)
-
6
Elżbieta Barbara Wolnik
87
(0,67%)
-
7
Piotr Kulus
67
(0,51%)
-
1
Stanisław Piosik
505
(3,86%)
-
5
Wiesława Joanna Sobisiak-Zając
71
(0,54%)
-
8
Anna Daniela Dechnik-Bordych
26
(0,20%)
-
2
Waldemar Ligma
101
(0,77%)
-
3
Grażyna Sawczuk-Balcer
10
(0,08%)
-
9
Zdzisław Józef Cieślik
12
(0,09%)
-
11
Leszek Stanisław Mały
35
(0,27%)
-
10
Konrad Józef Duszyński
79
(0,60%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Krzysztof Reimann
141
(1,08%)
-
1
Artur Maciej Walczak-Mortezaei
490
(3,75%)
-
10
Monika Cecylia Banach
23
(0,18%)
-
3
Artur Grzegorz Łoziński
239
(1,83%)
-
9
Maria Leokadia Basińska
32
(0,24%)
-
4
Sylwia Krzemień
104
(0,80%)
-
2
Rafał Ryszard Ścipniak
234
(1,79%)
-
11
Antoni Janik
464
(3,55%)
-
5
Dominika Napierała
54
(0,41%)
-
8
Karol Rybicki
59
(0,45%)
-
6
Mariusz Urban
320
(2,45%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POROZUMIENIE DLA POWIATU JERZEGO ANDRZEJAKA”
-
1
Ryszard Andrzej Kurp
700
(5,35%)
-
2
Zbigniew Jan Andrzejak
124
(0,95%)
-
4
Elżbieta Maria Dudziak
22
(0,17%)
-
3
Urszula Teresa Bargiel
85
(0,65%)
-
7
Krzysztof Stefan Handzewniak
270
(2,06%)
-
10
Renata Teresa Zmuda-Sadowska
40
(0,31%)
-
5
Jarosław Inda
143
(1,09%)
-
8
Marcin Baer
40
(0,31%)
-
6
Elżbieta Maria Chojnacka
51
(0,39%)
-
9
Marek Mirosław Szymankiewicz
56
(0,43%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Małgorzata Schönfeld
255
(1,95%)
-
4
Krzysztof Izydor Czeszak
110
(0,84%)
-
3
Edyta Kurowska
122
(0,93%)
-
1
Jacek Józef Skrobisz
519
(3,97%)
-
2
Wiesław Leszek Janowicz
840
(6,42%)
-
6
Elżbieta Weiss
109
(0,83%)
-
10
Marcin Pietruszka
140
(1,07%)
-
7
Zenon Jerzy Ziomek
126
(0,96%)
-
8
Marek Piotr Prządka
74
(0,57%)
-
9
Eliza Barbara Filipowska-Vasylyev
12
(0,09%)
-
11
Filip Janusz Szymczak
207
(1,58%)