Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Sieradz
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Karol Wojciech Kozuń
347
(1,97%)
-
10
Marcin Roman Majewski
209
(1,19%)
-
1
Mariusz Grzegorz Bądzior
2 149
(12,22%)
-
9
Elżbieta Małgorzata Tomala
237
(1,35%)
-
6
Małgorzata Jurkowska
526
(2,99%)
-
4
Anna Małgorzata Szczepaniak-Zdunek
341
(1,94%)
-
7
Zdzisław Stanisław Kiełbasa
466
(2,65%)
-
3
Magdalena Anna Olejnik
385
(2,19%)
-
8
Andrzej Marian Weselski
124
(0,71%)
-
2
Michał Waldemar Terka
615
(3,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA
-
1
Jacek Walczak
3 003
(17,08%)
-
3
Michał Marian Pabich
516
(2,94%)
-
2
Zbigniew Stanisław Krasiński
472
(2,69%)
-
5
Maciej Tomasz Sulgan
531
(3,02%)
-
4
Bożena Anna Waluda
368
(2,09%)
-
6
Barbara Jadwiga Marcinowska
88
(0,50%)
-
8
Krystyna Elżbieta Janiak
102
(0,58%)
-
7
Mirosław Arkadiusz Kępka
216
(1,23%)
-
10
Konrad Marek Wilczyński
764
(4,35%)
-
9
Julia Agata Witek
144
(0,82%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Bogdan Władysław Nowak
175
(1,00%)
-
9
Ewa Widerska
164
(0,93%)
-
5
Grzegorz Wardęga
731
(4,16%)
-
3
Jakub Jan Chrabelski
459
(2,61%)
-
7
Jerzy Stanisław Gotkowicz
117
(0,67%)
-
1
Kazimiera Marianna Gotkowicz
2 436
(13,86%)
-
2
Sylwia Bogumiła Dęga-Frątczak
1 066
(6,06%)
-
6
Arleta Anna Szalińska
165
(0,94%)
-
8
Patryk Kurpisz
222
(1,26%)
-
10
Jan Hołubowicz
441
(2,51%)
Okręg 2
Miasto i Gmina Błaszki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Teofil Bialik
230
(3,39%)
-
4
Zdzisława Anna Głomb
198
(2,92%)
-
2
Łukasz Marian Bitner
712
(10,50%)
-
1
Jan Kołodziejczyk
1 264
(18,65%)
-
3
Małgorzata Rojanek
943
(13,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA
-
1
Arkadiusz Aleksy Kiełbasa
148
(2,18%)
-
5
Michał Roman Adamczewski
165
(2,43%)
-
2
Roksana Kawczyńska
121
(1,79%)
-
4
Barbara Grażyna Rajewska
129
(1,90%)
-
3
Robert Marek Niedźwiedzki
145
(2,14%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Dariusz Mikołajczyk
718
(10,59%)
-
1
Olga Anna Kołoszczyk
1 057
(15,59%)
-
4
Mikołaj Jeziorski
416
(6,14%)
-
5
Jan Toruński
253
(3,73%)
-
3
Elżbieta Trzeciak
279
(4,12%)
Okręg 3
Gmina Goszczanów, Miasto i Gmina Warta, Gmina Wróblew
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Michał Wzgarda
1 254
(11,86%)
-
1
Tomasz Mikołaj Baliński
2 020
(19,10%)
-
3
Renata Ewa Pawlak
492
(4,65%)
-
6
Joanna Dominika Pajęcka
49
(0,46%)
-
4
Krzysztof Andrzej Żubrowski
990
(9,36%)
-
5
Anna Musiałczyk
346
(3,27%)
-
7
Lech Telega
367
(3,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA
-
2
Anna Maria Kamińska
165
(1,56%)
-
4
Justyna Maria Jeziorska
99
(0,94%)
-
3
Katarzyna Ciesielska
51
(0,48%)
-
7
Mirosław Człapa
292
(2,76%)
-
5
Beata Krystyna Pacholak
38
(0,36%)
-
1
Zbigniew Jerzy Czarnecki
360
(3,40%)
-
6
Marek Ireneusz Olczyk
117
(1,11%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Julita Zientara
356
(3,37%)
-
3
Sławomir Stanisław Bruś
1 028
(9,72%)
-
6
Kinga Elżbieta Czyżewska
212
(2,00%)
-
2
Sara Ewa Kowalska
745
(7,04%)
-
1
Daniel Paweł Joachimiak
858
(8,11%)
-
7
Tomasz Marcin Kolankowski
338
(3,20%)
-
5
Ireneusz Kuciński
400
(3,78%)
Okręg 4
Gminy: Sieradz i Burzenin
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Beata Gzik
341
(4,95%)
-
1
Jan Hankiewicz
1 235
(17,94%)
-
4
Justyna Elżbieta Zięterska
90
(1,31%)
-
5
Rajmund Andrych
197
(2,86%)
-
3
Marianna Zofia Fornalczyk-Lisiak
249
(3,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA
-
1
Marek Płóciennik
1 341
(19,48%)
-
3
Jacek Szcześniak
152
(2,21%)
-
4
Weronika Cieślak
109
(1,58%)
-
2
Beata Walczak
203
(2,95%)
-
5
Rafał Łukasz Kujawiak
166
(2,41%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Jan Szymala
942
(13,69%)
-
2
Jakub Staniewski
301
(4,37%)
-
1
Daniel Łukasz Palma
990
(14,38%)
-
3
Joanna Marianna Miłek
294
(4,27%)
-
4
Joanna Agnieszka Juśkiewicz
273
(3,97%)
Okręg 5
Gminy: Brąszewice, Brzeźnio, Klonowa, Złoczew
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Tomasz Sosin
986
(10,28%)
-
6
Mariusz Kupis
507
(5,28%)
-
5
Elżbieta Zdzisława Gajda
143
(1,49%)
-
3
Janina Kurzaj
463
(4,83%)
-
1
Edward Józef Szewczyk
1 059
(11,04%)
-
4
Ewa Dobruchowska
112
(1,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA
-
2
Mariusz Witold Pałka
489
(5,10%)
-
1
Andrzej Jan Czyżak
577
(6,01%)
-
3
Elżbieta Mańka
153
(1,59%)
-
5
Jadwiga Wysocka
221
(2,30%)
-
4
Alicja Konstancja Żyśko
99
(1,03%)
-
6
Antoni Włodzimierz Kucharski
297
(3,10%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Paweł Leszek Włodarczyk
320
(3,34%)
-
1
Artur Sterna
2 022
(21,08%)
-
2
Bożena Bednarek
487
(5,08%)
-
5
Michał Ławniczak
1 284
(13,38%)
-
4
Dominika Cichecka
221
(2,30%)
-
6
Anna Teresa Kowalska
154
(1,61%)