Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Zachodnia granica dzielnicy – północna granica dzielnicy – wschodnia granica dzielnicy – ul. Mokry Ług (wraz z adresami), al. Sztandarów (wraz z adresami)-ul. Szyszaków (bez adresów) – ul. Czwartaków-ul. Kadrowa (bez adresów) – ul. Zdrowotna (wraz z adresami) – ul. I. Paderewskiego (bez adresów) – al. gen. A. Chruściela „Montera” (bez adresów) – wzdłuż linii kolejowej w kierunku zachodnim – ul. Żołnierska (bez adresów) – ul. Rekrucka do zachodniej granicy Dzielnicy.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Andrzej Janusz Zadroziński
47
(1,53%)
-
6
Agnieszka Sochacka
25
(0,81%)
-
1
Artur Wosztyl
259
(8,41%)
-
3
Szymon Szmurło
44
(1,43%)
-
7
Klaudia Wiśniewska
42
(1,36%)
-
2
Zenon Melak
101
(3,28%)
-
4
Krystyna Wiesława Piotrak
36
(1,17%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "LEPSZY REMBERTÓW"
-
1
Grzegorz Karczmarz
95
(3,09%)
-
3
Karolina Wiśniewska
82
(2,66%)
-
2
Mikołaj Kuczyński
68
(2,21%)
-
5
Łukasz Ślęzak
24
(0,78%)
-
4
Iwona Tomaszewska
28
(0,91%)
-
7
Zbigniew Arkadiusz Jadczak
56
(1,82%)
-
6
Anna Joanna Mamińska
55
(1,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REMBERTÓW BEZPOŚREDNIO
-
3
Dariusz Szczepański
115
(3,74%)
-
4
Angelika Karauda
33
(1,07%)
-
2
Urszula Polak
97
(3,15%)
-
1
Józef Melak
236
(7,67%)
-
5
Leszek Piotr Polkowski
167
(5,43%)
-
6
Michał Łukasz Mielnik
51
(1,66%)
-
7
Anna Pazurek
82
(2,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM DLA REMBERTOWA
-
2
Marek Krzysztof Jarzęcki
316
(10,27%)
-
3
Henryk Wróbel
83
(2,70%)
-
6
Bożena Maria Zaparty
19
(0,62%)
-
5
Anna Kiełczewska
28
(0,91%)
-
4
Aleksandra Szczerkowska
53
(1,72%)
-
7
Robert Stanisław Kuś
110
(3,57%)
-
1
Mieczysław Golónka
192
(6,24%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Grzegorz Portasiewicz
348
(11,31%)
-
2
Agnieszka Mućko
47
(1,53%)
-
3
Adam Jurkowski
25
(0,81%)
-
4
Katarzyna Teresa Jurkowska
34
(1,10%)
-
7
Paweł Długołęcki
42
(1,36%)
-
6
Michał Więcław
10
(0,32%)
-
5
Sylwia Waszczuk
28
(0,91%)
Okręg 2
ul. Zdrowotna (bez adresów)-ul. I. Paderewskiego (z adresami)-osią al. gen. A. Chruściela "Montera" 9numery nieparzyste)-rondo A. E. Fieldorfa "Nila"-al. Sztandarów (bez adresów)-ul. Szyszaków 9 z adresami)-ul. Czwartków-ul. Kadrowa 9 z adresami).
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Adam Paweł Siewko
50
(1,70%)
-
5
Katarzyna Lewandowska
33
(1,12%)
-
4
Maria Józefa Rosa
27
(0,92%)
-
1
Ewa Wojciechowska-Borek
187
(6,34%)
-
7
Krzysztof Marian Majszyk
13
(0,44%)
-
2
Maciej Tadeusz Figat
137
(4,65%)
-
6
Marek Adam Grabowski
15
(0,51%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "LEPSZY REMBERTÓW"
-
7
Krzysztof Stanisław Osiński
120
(4,07%)
-
6
Adela Kawęcka
11
(0,37%)
-
2
Elżbieta Władysława Jabłońska
37
(1,26%)
-
1
Agnieszka Kądeja
346
(11,74%)
-
4
Piotr Andrzej Pokwap
109
(3,70%)
-
3
Iwona Rosińska
58
(1,97%)
-
5
Maciej Józef Judycki
52
(1,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REMBERTÓW BEZPOŚREDNIO
-
5
Karolina Bielec
21
(0,71%)
-
3
Maciej Przemysław Nowakowski
74
(2,51%)
-
2
Robert Twardowski
112
(3,80%)
-
1
Marcin Ryszard Płonka
252
(8,55%)
-
7
Jadwiga Karbowska
18
(0,61%)
-
6
Agnieszka Aleksandra Krokowska
35
(1,19%)
-
4
Joanna Monika Myślińska
28
(0,95%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM DLA REMBERTOWA
-
1
Robert Włodzimierz Szacherski
201
(6,82%)
-
2
Magdalena Karolina Michoń
61
(2,07%)
-
4
Agnieszka Stefańczuk
22
(0,75%)
-
6
Anna Szubińska
6
(0,20%)
-
7
Krzysztof Krasowski
52
(1,76%)
-
3
Norbert Stanisław Grabowski
22
(0,75%)
-
5
Robert Cezary Karpiński
33
(1,12%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
7
Zbigniew Baczkowski
39
(1,32%)
-
2
Marcin Łukasz Ziętek
164
(5,56%)
-
1
Arkadiusz Piotrowski
465
(15,77%)
-
6
Emilia Katarzyna Pruchno-Szelągowska
22
(0,75%)
-
5
Norbert Janusz Kozłowski
18
(0,61%)
-
3
Edyta Matylda Kurowska
53
(1,80%)
-
4
Diana Prochowicz
55
(1,87%)
Okręg 3
Al. Sztandarów 9bez adresów)-rondo A. E. Fieldorfa "Nila"-osią al. gen. A. Chruściela "Montera" 9numery parzyste)-ul. Cyrulików-wschodnia granica dzielnicy w kierunku północnym
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Urszula Jędrzejecka
20
(0,60%)
-
2
Marcin Dominik Pabian
84
(2,50%)
-
6
Andrzej Sławiński
20
(0,60%)
-
1
Andrzej Franciszek Ługowski
212
(6,32%)
-
4
Magdalena Maria Maurer
58
(1,73%)
-
3
Halina Stanisława Lewandowska
70
(2,09%)
-
5
Grzegorz Rafał Patynowski
49
(1,46%)
-
8
Henryk Jan Lampa
10
(0,30%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "LEPSZY REMBERTÓW"
-
2
Czesław Roman Ochenduszka
147
(4,38%)
-
4
Jerzy Nowicki
28
(0,83%)
-
1
Michał Antoni Zyga
229
(6,82%)
-
3
Agnieszka Joanna Strzelczyk
78
(2,32%)
-
5
Beata Stanisława Szopny
34
(1,01%)
-
6
Katarzyna Krystyna Budek
39
(1,16%)
-
7
Grażyna Jolanta Mościcka
17
(0,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REMBERTÓW BEZPOŚREDNIO
-
8
Henriette Gabriele Bączkowska
29
(0,86%)
-
1
Izabela Helena Kowalska
185
(5,51%)
-
2
Kamil Staruch
160
(4,77%)
-
3
Urszula Krystyna Nycz
50
(1,49%)
-
4
Robert Roman Zbroński
36
(1,07%)
-
5
Artur Norbert Bielec
59
(1,76%)
-
6
Filip Kryspin Czyżewski
11
(0,33%)
-
7
Marta Katarzyna Świderska
33
(0,98%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM DLA REMBERTOWA
-
5
Andrzej Tomasz Sosiński
34
(1,01%)
-
3
Iwona Maryla Pliszka
13
(0,39%)
-
7
Małgorzata Antonina Szeląg
78
(2,32%)
-
8
Urszula Suchecka
19
(0,57%)
-
6
Stefan Zdzisław Soszka
82
(2,44%)
-
4
Magdalena Maria Saganowska
47
(1,40%)
-
2
Leszek Piórkowski
157
(4,68%)
-
1
Stanisław Wacław Kowalczuk
213
(6,34%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Maciej Andrzej Iwanicki
363
(10,81%)
-
2
Tomasz Wiesław Lis
136
(4,05%)
-
5
Zdzisław Maślak
16
(0,48%)
-
3
Mirosław Górczyński
208
(6,20%)
-
6
Lidia Małgorzata Olszewska
122
(3,63%)
-
4
Ewa Maria Filipowicz
123
(3,66%)
-
7
Iwona Smolińska
31
(0,92%)
-
8
Konstanty Jarosław Strumski
57
(1,70%)
Okręg 4
Południowa granica dzielnicy-ul. Rekrucka-ul. Żołnierska (z adresami)-wzdłuż linii kolejowej w kierunku wschodnim-wschodnia granica dzielnicy w kierunku południowym
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Urszula Maria Leończyk
12
(0,46%)
-
1
Barbara Augustynowicz-Figat
204
(7,83%)
-
2
Sylwester Adam Bielawski
77
(2,95%)
-
5
Cezary Białecki
11
(0,42%)
-
7
Barbara Teresa Pawłowska
33
(1,27%)
-
3
Stanisław Choiński
56
(2,15%)
-
4
Andrzej Antoni Zawiślak
231
(8,86%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "LEPSZY REMBERTÓW"
-
1
Jadwiga Samociuk
86
(3,30%)
-
6
Artur Andrzej Trembiński
13
(0,50%)
-
2
Alfred Jacek Pogorzelski
113
(4,33%)
-
3
Krzysztof Bernard Osik
97
(3,72%)
-
5
Ewa Izabella Hat
44
(1,69%)
-
4
Mirosława Ziębicka
9
(0,35%)
-
7
Monika Agnieszka Knap
14
(0,54%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REMBERTÓW BEZPOŚREDNIO
-
3
Marzena Ewa Michalska
99
(3,80%)
-
1
Michał Kaczyński
273
(10,47%)
-
2
Dominik Muraszko
60
(2,30%)
-
5
Agnieszka Ewa Cybulska
30
(1,15%)
-
7
Aleksandra Maria Ognik
79
(3,03%)
-
4
Tomasz Albert Poławski
72
(2,76%)
-
6
Kamila Małgorzata Przybysz
30
(1,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM DLA REMBERTOWA
-
7
Grzegorz Marek Popławski
11
(0,42%)
-
2
Barbara Burtniak
149
(5,72%)
-
5
Szymon Bogacki
46
(1,76%)
-
4
Robert Jan Molęgowski
21
(0,81%)
-
1
Justyna Urszula Ślusarczyk
143
(5,49%)
-
6
Mirosława Barbara Śliwka
53
(2,03%)
-
3
Michał Marek Kąca
22
(0,84%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Anna Jadwiga Górska
74
(2,84%)
-
1
Marek Karpowicz
297
(11,39%)
-
6
Małgorzata Maria Maszek
28
(1,07%)
-
5
Stanisław Tomasz Gałązka
11
(0,42%)
-
7
Piotr Kwiecień
44
(1,69%)
-
4
Ryszard Ireneusz Tyborowski
29
(1,11%)
-
2
Wiesława Anna Kaim
36
(1,38%)