Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Arkadiusz Krupa
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
14
(19,72%)
Agata Marzena Walczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA STOCKIEGO
38
(53,52%)
Andrzej Krawczuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
19
(26,76%)
Okręg 2
Wioletta Katarzyna Witkowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
15
(12,10%)
Kamil Artur Wnuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA WNUKA
50
(40,32%)
Ewa Tabiszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA STOCKIEGO
22
(17,74%)
Jolanta Krystyna Pluto
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
37
(29,84%)
Okręg 3
Natalin, Koczów, Haliczany
Pokaż więcej
Alina Eugenia Szczerba
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
102
(64,97%)
Leokadia Janina Wypychiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA STOCKIEGO
55
(35,03%)
Okręg 4
Ignatów, Ignatów-Kolonia, Józefin
Pokaż więcej
Edyta Magdalena Suchonos
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
51
(31,10%)
Ewa Elżbieta Lewczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA WNUKA
47
(28,66%)
Piotr Władysław Strelczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA STOCKIEGO
66
(40,24%)
Okręg 5
Kamień-Kolonia
Pokaż więcej
Renata Barbara Watrakiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
52
(45,22%)
Anna Maria Daniło
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA WNUKA
29
(25,22%)
Teresa Wilkos
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA STOCKIEGO
34
(29,57%)
Okręg 6
Kamień ulice: Jagodowa, Jaśminowa, Kalinowa, Klonowa, Kumowska, Malinowa, Poziomkowa, Szlachecka
Pokaż więcej
Konrad Leszek Kozłowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
29
(22,31%)
Kamil Artur Laskowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA WNUKA
37
(28,46%)
Zbigniew Michał Czerwonka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA STOCKIEGO
64
(49,23%)
Okręg 7
Kamień ulica: Hrubieszowska, Wspólna
Pokaż więcej
Grażyna Woźniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
36
(31,03%)
Ireneusz Konrad Mendel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA WNUKA
29
(25,00%)
Natalia Magdalena Zubek - Olszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA STOCKIEGO
51
(43,97%)
Okręg 8
Kamień ulice: Diamentowa od nr 1 do nr 70, Krótka, Pogodna, Spokojna, Sportowa
Pokaż więcej
Michał Waldemar Mazurek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
23
(22,77%)
Roman Marian Kołtun
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA WNUKA
55
(54,46%)
Dariusz Janusz Mendel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA STOCKIEGO
23
(22,77%)
Okręg 9
Kamień ulice: Diamentowa od nr 71 do nr 155, Jesienna, Kowalska, Kwiatowa, Letnia, Szkolna, Wiosenna, Zimowa
Pokaż więcej
Krystyna Janina Grela
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
23
(18,55%)
Agnieszka Ewa Aponiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA WNUKA
40
(32,26%)
Anna Maria Syryjczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA STOCKIEGO
61
(49,19%)
Okręg 10
Rudolfin, Majdan Pławanicki
Pokaż więcej
Krzysztof Wójcik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
58
(51,79%)
Patryk Grabowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA WNUKA
25
(22,32%)
Agnieszka Jolanta Grzywny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA STOCKIEGO
29
(25,89%)
Okręg 11
Pławanice, Pławanice-Kolonia
Pokaż więcej
Karolina Kryszczuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
50
(26,46%)
Anna Izabela Lewczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA STOCKIEGO
139
(73,54%)
Okręg 12
Strachosław od nr 1 do nr 50A
Pokaż więcej
Adriana Joanna Skroś
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
24
(21,05%)
Bartłomiej Durko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA WNUKA
23
(20,18%)
Ewelina Piątek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA STOCKIEGO
39
(34,21%)
Kamil Domański
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
28
(24,56%)
Okręg 13
Strachosław od nr 50 B do nr 114
Pokaż więcej
Stefan Jan Szczerba
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
25
(22,73%)
Jan Bogusław Mazurek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA WNUKA
22
(20,00%)
Marcin Mikołaj Hałaj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA STOCKIEGO
54
(49,09%)
Jadwiga Eleonora Panas
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
9
(8,18%)
Okręg 14
Strachosław od nr 115A do nr 178
Pokaż więcej
Monika Krawczyńska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
25
(22,12%)
Dariusz Tadeusz Lenkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA WNUKA
32
(28,32%)
Mariusz Robert Sereda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA STOCKIEGO
56
(49,56%)
Okręg 15
Mołodutyn, Wolawce
Pokaż więcej
Agnieszka Marta Poźniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
71
(51,08%)
Robert Józef Harcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA STOCKIEGO
68
(48,92%)