Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
KOZIN, PODLESIE, SMOLINY
Pokaż więcej
Karol Stefanek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA TERLECKIEGO "WYGRAJMY RAZEM"
80
(87,91%)
Jerzy Iwan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY
11
(12,09%)
Okręg 2
STAW, ZACISZE
Pokaż więcej
Waldemar Robert Prętki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA TERLECKIEGO "WYGRAJMY RAZEM"
161
(70,93%)
Janina Aneta Sidor
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA LUBISZYN
66
(29,07%)
Okręg 3
Sylwester Jan Andrzejewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA TERLECKIEGO "WYGRAJMY RAZEM"
92
(39,32%)
Joanna Klóska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA LUBISZYN
61
(26,07%)
Urszula Maria Głos
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY
81
(34,62%)
Okręg 4
CHŁOPINY, JASTRZĘBIEC, ŚCIECHÓWEK
Pokaż więcej
Anna Helena Laskowiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA TERLECKIEGO "WYGRAJMY RAZEM"
42
(35,59%)
Damian Grabarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA LUBISZYN
56
(47,46%)
Marta Nadolska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY
20
(16,95%)
Okręg 5
DZIKOWO, GAJEWO, MYSTKI
Pokaż więcej
Andrzej Bogusz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA TERLECKIEGO "WYGRAJMY RAZEM"
63
(43,15%)
Waldemar Jacek Łebek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA LUBISZYN
68
(46,58%)
Stanisław Ryszard Kałużny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY
15
(10,27%)
Okręg 6
BRZEŹNO, BUSZÓW, ŁĄKOMIN
Pokaż więcej
Tomasz Bogusław Wereszczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA LUBISZYN
26
(20,97%)
Przemysław Girczyc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY
19
(15,32%)
Mariusz Sylwester Kwiatkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA KWIATKOWSKIEGO
79
(63,71%)
Okręg 7
LUBISZYN: DĘBOWA, DWORCOWA, LEŚNA, POCZTOWA
Pokaż więcej
Paweł Jakub Wawrzaszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA TERLECKIEGO "WYGRAJMY RAZEM"
94
(51,37%)
Dariusz Stanisław Nawrocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA LUBISZYN
46
(25,14%)
Mirosław Kotecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY
43
(23,50%)
Okręg 8
LUBISZYN: GORZOWSKA, KOLONIA MYŚLIBORSKA, MYŚLIBORSKA, PLAC JEDNOŚCI ROBOTNICZEJ, POLNA
Pokaż więcej
Wojciech Krzysztof Zwieruho
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA TERLECKIEGO "WYGRAJMY RAZEM"
100
(60,98%)
Wojciech Krupieńczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY
64
(39,02%)
Okręg 9
Józef Bolesław Bąkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA TERLECKIEGO "WYGRAJMY RAZEM"
53
(39,55%)
Małgorzata Miszkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA LUBISZYN
81
(60,45%)
Okręg 10
Andrzej Żminkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA TERLECKIEGO "WYGRAJMY RAZEM"
86
(35,83%)
Janina Domagała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA LUBISZYN
68
(28,33%)
Andrzej Wiesław Kolasiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY
86
(35,83%)
Okręg 11
LUBNO: AKACJOWA, BOLESŁAWA CHROBREGO od nr 1 do nr 8, KOLONIA POLNA, MORWOWA
Pokaż więcej
Beata Renata Nawrocka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA TERLECKIEGO "WYGRAJMY RAZEM"
31
(20,39%)
Robert Waldemar Ziętek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA LUBISZYN
113
(74,34%)
Marlena Aneta Fabijańczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY
8
(5,26%)
Okręg 12
LUBNO: BŁĘKITNA, BOLESŁAWA CHROBREGO od nr 9 do końca, KOLONIA LEŚNA, PLAC WYZWOLENIA, SPORTOWA
Pokaż więcej
Grażyna Skorupska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA TERLECKIEGO "WYGRAJMY RAZEM"
106
(65,84%)
Eugeniusz Nawrocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY
55
(34,16%)
Okręg 13
Mariusz Naczk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA TERLECKIEGO "WYGRAJMY RAZEM"
104
(48,15%)
Ryszard Herian
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA LUBISZYN
112
(51,85%)
Okręg 14
BACZYNA: CZEREŚNIOWA, GORZOWSKA od nr 51 do końca, KWIATOWA, OGRODOWA, OSIEDLE MŁODYCH, OSIEDLOWA, OWOCOWA, POZIOMKOWA, SADOWA
Pokaż więcej
Józef Witkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA TERLECKIEGO "WYGRAJMY RAZEM"
150
(59,76%)
Joanna Agnieszka Skrodzka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA LUBISZYN
101
(40,24%)
Okręg 15
BACZYNA: GORZOWSKA od nr 1 do nr 50, JAŚMINOWA, KOLONIA POŁUDNIOWA, KOLONIA PÓŁNOCNA, LIPOWA, MARATOŃSKA, MYŚLIBORSKA, OLIMPIJSKA, OSIEDLE SPORTOWE, POCZTOWA, SŁONECZNA, STRZELECKA, SZKOLNA, ŻUŻLOWA
Pokaż więcej
Natalia Górska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA TERLECKIEGO "WYGRAJMY RAZEM"
201
(63,61%)
Tomasz Aleksander Ciaś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA LUBISZYN
70
(22,15%)
Beata Talaczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY
45
(14,24%)