Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwa: Samborzec, Polanów
Pokaż więcej
Aneta Marta Malinowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
231
(64,53%)
Witold Henryk Ćwiek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
127
(35,47%)
Okręg 2
Sołectwa: Śmiechowice, Wielogóra, Żuków
Pokaż więcej
Grzegorz Robert Paluch
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
39
(14,83%)
Mariusz Młodożeniec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RUSZAMY DO PRZODU”
41
(15,59%)
Leszek Stanisław Nowak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
65
(24,71%)
Paweł Michał Garcarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
59
(22,43%)
Marek Zelik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
59
(22,43%)
Okręg 3
Sołectwo Zajeziorze
Pokaż więcej
Wanda Anna Podsiadło
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
103
(45,18%)
Lucja Rugała
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
125
(54,82%)
Okręg 4
Sołectwa: Skotniki, Szewce
Pokaż więcej
Janusz Zbigniew Klasura
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
144
(42,48%)
Mieczysław Jan Piątek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
195
(57,52%)
Okręg 5
Sołectwo: Bogoria Skotnicka
Pokaż więcej
Andrzej Trzaska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 6
Sołectwa: Bystrojowice, Gorzyczany
Pokaż więcej
Justyna Trześniewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
110
(37,04%)
Mateusz Adam Przytuła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RUSZAMY DO PRZODU”
30
(10,10%)
Stanisława Walasek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
157
(52,86%)
Okręg 7
Sołectwo Chobrzany
Pokaż więcej
Bożena Mieczysława Grzyb
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
131
(48,34%)
Tomasz Marian Zych
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RUSZAMY DO PRZODU”
41
(15,13%)
Jacek Piotr Jóźwiak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
70
(25,83%)
Hubert Konrad Winiarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
29
(10,70%)
Okręg 8
Sołectwa: Jachimowice, Ryłowice, Strączków
Pokaż więcej
Honorata Ewa Pruś
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
100
(38,17%)
Jarosław Kiliański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RUSZAMY DO PRZODU”
25
(9,54%)
Elżbieta Bebło
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
137
(52,29%)
Okręg 9
Sołectwa: Faliszowice, Janowice, Krzeczkowice
Pokaż więcej
Bogdan Ciupak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
87
(25,36%)
Dorota Jakuszewska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
120
(34,99%)
Irena Guźla
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
136
(39,65%)
Okręg 10
Sołectwa: Ostrołęka, Zawierzbie
Pokaż więcej
Jadwiga Krystyna Walczewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
18
(11,54%)
Jakub Sewera
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RUSZAMY DO PRZODU”
27
(17,31%)
Teresa Kamuda
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
111
(71,15%)
Okręg 11
Sołectwa: Koćmierzów, Zawisełcze
Pokaż więcej
Wiesław Zdzisław Statuch
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
40
(16,81%)
Andrzej Tadeusz Bryła
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
198
(83,19%)
Okręg 12
Sołectwa: Andruszkowice, Strochcice
Pokaż więcej
Adam Krzysztof Krakowiak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 13
Sołectwo Złota
Pokaż więcej
Jarosław Włodzimierz Maj
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
129
(44,03%)
Stanisław Andrzej Kiliański
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
164
(55,97%)
Okręg 14
Sołectwa: Łojowice, Milczany
Pokaż więcej
Marzena Sylwia Libicka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
70
(29,79%)
Łukasz Jan Bijak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RUSZAMY DO PRZODU”
45
(19,15%)
Barbara Katarzyna Bona
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
120
(51,06%)
Okręg 15
Sołectwo Kobierniki
Pokaż więcej
Anna Elżbieta Serafin
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0,00%)