Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Część sołectwa: Byczki od Nr 1 do Nr 25 i od Nr 79 do Nr 106
Pokaż więcej
Tomasz Klimek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ POWIAT”
14
(12,84%)
Ireneusz Grzegorz Pąśko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA DLA WSZYSTKICH”
33
(30,28%)
Urszula Puto
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA MOZGI
62
(56,88%)
Okręg 2
Część sołectwa: Byczki od Nr 26 do Nr 78, od Nr 107 do końca
Pokaż więcej
Stanisława Sobieszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ POWIAT”
33
(30,84%)
Łukasz Zbudniewek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
15
(14,02%)
Zenon Jan Krupa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA MOZGI
59
(55,14%)
Okręg 3
Część sołectwa: Godzianów ul. Brzozowa, ul. Leśna, ul. Nowa
Pokaż więcej
Bożena Mozga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ POWIAT”
31
(32,63%)
Anna Murgrabia
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA DLA WSZYSTKICH”
13
(13,68%)
Romuald Markowicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
14
(14,74%)
Zbigniew Petrynowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA MOZGI
37
(38,95%)
Okręg 4
Część sołectwa: Godzianów ul. Południowa, ul. Zielona, ul. Malownicza
Pokaż więcej
Mirosław Dariusz Krawczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ POWIAT”
27
(28,72%)
Kamil Boryna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA DLA WSZYSTKICH”
15
(15,96%)
Alina Pyka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
21
(22,34%)
Daniel Meszka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA MOZGI
31
(32,98%)
Okręg 5
Część sołectwa: Godzianów ul. Sportowa, ul. Szkolna, ul. Klonowa, ul. Modrzewiowa, ul. Północna-nieparzyste od Nr 1 do Nr 31
Pokaż więcej
Halina Karalus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ POWIAT”
61
(73,49%)
Agnieszka Maria Mozga
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
22
(26,51%)
Okręg 6
Część sołectwa: Godzianów ul. Północna nieparzyste od Nr 33 i Nr parzyste
Pokaż więcej
Andrzej Kozłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ POWIAT”
17
(23,29%)
Jacek Barańczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA DLA WSZYSTKICH”
4
(5,48%)
Grażyna Mozga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA MOZGI
52
(71,23%)
Okręg 7
Część sołectwa: Godzianów ul. Lipowa, ul. Tadeusza Kościuszki
Pokaż więcej
Krzysztof Graszka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ POWIAT”
32
(36,78%)
Tomasz Murgrabia
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA DLA WSZYSTKICH”
9
(10,34%)
Katarzyna Marianna Muruk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA MOZGI
46
(52,87%)
Okręg 8
Sołectwo: Kawęczyn
Pokaż więcej
Edward Piotr Lipiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ POWIAT”
31
(26,72%)
Danuta Zofia Maćkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA MOZGI
85
(73,28%)
Okręg 9
Część sołectwa: Lnisno od Nr 1 do Nr 34, od Nr 82 do końca
Pokaż więcej
Grzegorz Klepaczka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA DLA WSZYSTKICH”
50
(69,44%)
Katarzyna Agata Pięcek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA MOZGI
22
(30,56%)
Okręg 10
Część sołectwa: Lnisno od Nr 35 do Nr 81
Pokaż więcej
Lidia Skowron
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ POWIAT”
17
(22,97%)
Marek Bachura
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
10
(13,51%)
Józef Pąśko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA MOZGI
47
(63,51%)
Okręg 11
Część sołectwa: Płyćwia od Nr 1 do Nr 41
Pokaż więcej
Jakub Białek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
18
(23,68%)
Anna Lesiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ POWIAT”
13
(17,11%)
Jarosław Karalus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA DLA WSZYSTKICH”
25
(32,89%)
Mirosław Józef Białek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA MOZGI
20
(26,32%)
Okręg 12
Część sołectwa: Płyćwia od Nr 41a do Nr 59, od Nr 107 do końca
Pokaż więcej
Zbigniew Andrzej Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ POWIAT”
10
(17,54%)
Rafał Skopiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
11
(19,30%)
Marek Białkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA MOZGI
36
(63,16%)
Okręg 13
Część sołectwa: Płyćwia od Nr 60 do Nr 103
Pokaż więcej
Marzena Katarzyna Antoniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ POWIAT”
17
(23,94%)
Jadwiga Świderek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA MOZGI
54
(76,06%)
Okręg 14
Część sołectwa: Zapady od Nr 1 do Nr 36
Pokaż więcej
Ewa Bińczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ POWIAT”
12
(20,00%)
Magdalena Ewa Pejska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA DLA WSZYSTKICH”
10
(16,67%)
Krystyna Trzaska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
9
(15,00%)
Adam Bachura
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA MOZGI
29
(48,33%)
Okręg 15
Część sołectwa: Zapady od Nr 37 do końca
Pokaż więcej
Sławomir Dariusz Urbanek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA DLA WSZYSTKICH”
9
(12,16%)
Renata Barbara Sukiennik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA MOZGI
65
(87,84%)