Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
MIASTO KŁODAWA ULICE: Dąbska, Al. 1 Maja, Al. Tadeusza Kościuszki, Al. 1000 - lecia, Gruntowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Klonowa, Lipowa , 11 listopada, Łąkowa, Powstańców Wielkopolskich, Rawity Witanowskiego, Różana, Solna, Świętego Ducha, Wrzosowa, Wyżynna
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Elżbieta Iwona Bilska
58
(15,63%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Paweł Grzegorz Nowak
88
(23,72%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA MICHAŁKIEWICZA
-
19
Mariusz Waldemar Michałkiewicz
69
(18,60%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA MICHALAKA
-
15
Krzysztof Krusiński
99
(26,68%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Kamil Adrian Kowalczyk
57
(15,36%)
Okręg 2
MIASTO KŁODAWA ULICE: 3 Maja, Władysława Kapicy nr 1, 2, 3, Władysława Jagiełły, Henryka Dąbrowskiego
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Danuta Marianna Kościukiewicz
82
(23,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA MICHALAKA
-
15
Anna Szołajska
98
(27,76%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Marzanna Chuchro
103
(29,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIOLETY GRYGIELSKIEJ
-
18
Wioleta Grygielska
70
(19,83%)
Okręg 3
MIASTO KŁODAWA ULICE: Armii Krajowej, Górnicza, Józefa Grzymskiego
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Julian Szałański
71
(17,75%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Elżbieta Ewa Kretowicz
60
(15,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY GALUS
-
14
Konrad Paweł Łojewski
45
(11,25%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
13
Tomasz Wojciechowski
14
(3,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA MICHALAKA
-
15
Mieczysław Bolewski
98
(24,50%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Adam Marek Chmiel
112
(28,00%)
Okręg 4
MIASTO KŁODAWA ULICE: Bohaterów Września 1939 r. nr 1, 2A, 2B, 3, 5, 7, 9
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Krystyna Maria Dopierała
63
(18,48%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Henryk Wiśniewski
98
(28,74%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
13
Marian Brzeziński
26
(7,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY MICHALAK
-
16
Anna Michalak
154
(45,16%)
Okręg 5
MIASTO KŁODAWA ULICE: Barbary, Cicha, Zawodnia, Zielona, Jasna, Niezłomnych, Łęczycka, Władysława Kapicy nr 4, Bohaterów Września 1939 r. nr 11, 13, 15
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Stanisław Sobierajski
98
(28,24%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
13
Agata Maria Niedźwiecka
58
(16,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA MICHALAKA
-
15
Maria Główczyńska-Michalak
73
(21,04%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Aneta Maria Zielińska
118
(34,01%)
Okręg 6
MIASTO KŁODAWA ULICE: Adama Mickiewicza, Bierzwieńska, Cegielniana, Dolna, Juliusza Słowackiego, Kolska, Krańcowa, Polna, Poznańska, Rolnicza, Toruńska, Traktorowa, Wąska, Wiejska, Własna , Wspólna, Zagórnicka
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Marek Ferszt
72
(19,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY GALUS
-
14
Jadwiga Anna Tyksińska
69
(18,30%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
13
Beata Joanna Pacholska
11
(2,92%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA MICHALAKA
-
15
Paweł Witkowski
123
(32,63%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Adrian Piotr Kaftan
62
(16,45%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY TOMCZYK NIEZALEŻNA
-
21
Iwona Teresa Tomczyk
40
(10,61%)
Okręg 7
MIASTO KŁODAWA ULICE: Kardynała Stefana Wyszyńskiego nr 42, 44, 46, 47, 48, 50 , Kościelna, Krępa, Krótka, Nowa , Ogrodowa, Plac Wolności, Targowa, Warszawska, Przedecka
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Sebastian Michalak
54
(17,03%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Barbara Marianna Wiśniewska
80
(25,24%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY GALUS
-
14
Wojciech Andrzej Matczak
54
(17,03%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
13
Henryk Marian Matczak
23
(7,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA MICHALAKA
-
15
Piotr Pecyna
53
(16,72%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY KAFTAN
-
20
Ewa Jolanta Kaftan
53
(16,72%)
Okręg 8
MIASTO KŁODAWA ULICE: Adama Rustejki Pińkiewicza, Akademii Krakowskiej, Bolesława Prusa, Elizy Orzeszkowej, Grzegorza z Sambora, Harcerska, Juliana Tuwima, Zbigniewa Herberta, Marii Dąbrowskiej, Sędziwoja z Czechla, Sportowa, Spółdzielcza, Stanisława Staszica, Stefana Żeromskiego, Stodólna, Kardynała Stefana Wyszyńskiego od nr3 do nr 41A i od nr 51A do nr 96, Władysława Broniewskiego, Włocławska, Strażacka, Szkolna
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Irena Woźniewicz
47
(13,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY GALUS
-
14
Karol Jan Marczak
84
(23,53%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
13
Andrzej Jacek Przybysz
15
(4,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA MICHALAKA
-
15
Ryszard Wiesław Szubert
118
(33,05%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Iwona Zofia Kaźmierska
93
(26,05%)
Okręg 9
SOŁECTWA: Łążek, Podgajew, Rgielew, Rycerzew, Straszków, Wólka Czepowa
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Damian Kowalewski
36
(7,16%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Janusz Stanisław Kowalewski
142
(28,23%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
13
Józef Piotr Obiała
15
(2,98%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Ryszard Frątczak
209
(41,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONIEGO RZETELSKIEGO
-
22
Antoni Tadeusz Rzetelski
101
(20,08%)
Okręg 10
SOŁECTWA: Bierzwienna Długa-Kolonia, Cząstków, Łubno
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Włodzimierz Ryszard Jankowski
62
(13,93%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Andrzej Antoni Dziedzic
111
(24,94%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
13
Henryk Woźniak
10
(2,25%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA MICHALAKA
-
15
Grażyna Gaudyn
118
(26,52%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Barbara Frątczak
144
(32,36%)
Okręg 11
SOŁECTWA: Zbójno, Dębina, Głogowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Piotr Dzięgielewski
49
(20,59%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY GALUS
-
14
Anna Urszula Kołodziejska
66
(27,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA MICHALAKA
-
15
Katarzyna Agata Kalinowska
67
(28,15%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Grażyna Jadwiga Mucha
56
(23,53%)
Okręg 12
SOŁECTWA: Dzióbin, Korzecznik, Luboniek, Rysiny-Kolonia
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Dorota Krysiak
23
(5,96%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Piotr Adam Skonieczny
61
(15,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY GALUS
-
14
Jacek Zieliński
84
(21,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA MICHALAKA
-
15
Edyta Główczyńska
112
(29,02%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Edward Kaczmarek
106
(27,46%)
Okręg 13
SOŁECTWA: Okoleniec, Słupeczka, Tarnówka, Bierzwienna Długa
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Wioletta Lewandowska
52
(15,29%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Wojciech Jerzy Prusiński
34
(10,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MATEUSZ SĘDZIAK
-
17
Mateusz Sędziak
58
(17,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY GALUS
-
14
Janusz Aleksander Łopaciński
79
(23,24%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA MICHALAKA
-
15
Elżbieta Kuźmińska
56
(16,47%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Tadeusz Topolski
61
(17,94%)
Okręg 14
SOŁECTWA: Bierzwienna Krótka, Janczewy, Leszcze, Kobylata
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Katarzyna Mieczysława Kujawka
68
(24,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY GALUS
-
14
Anna Michalak
43
(15,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA MICHALAKA
-
15
Krystyna Maria Kacprzak
106
(38,27%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Marcin Marek Konopiński
60
(21,66%)
Okręg 15
SOŁECTWA: Dąbrówka, Górki, Krzykosy, Pomarzany Fabryczne
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Jarosław Grabowski
85
(23,35%)
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE
-
24
Grzegorz Józef Siwiński
92
(25,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA WOTALSKIEGO
-
23
Jan Mirosław Wotalski
24
(6,59%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY GALUS
-
14
Mariola Andrzejewska
92
(25,27%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Piotr Grzegorz Kaczmarek
71
(19,51%)