Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
m. Brańsk, ul. Jagiellońska z wyłączeniem numerów 11, 13, 17
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI BRAŃSKIEJ
-
18
Ludwik Zawadzki
39
(34,21%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Dorota Półtorak
19
(16,67%)
KOMITET WYBORCZY „NASZE PODLASIE”
-
20
Wojciech Fiedorowicz
46
(40,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRAŃSK NASZA MAŁA OJCZYZNA
-
19
Krzysztof Lenard
8
(7,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA GIŻEWSKIEGO
-
17
Daniel Gołębiecki
2
(1,75%)
Okręg 2
m. Brańsk, ul. Armii Krajowej nr 27 i 29; ul. Jagiellońska nr 11, 13, 17; ul. Konrada Prószyńskiego-Promyka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI BRAŃSKIEJ
-
18
Heronim Edward Bolesta
49
(40,50%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Ewa Wasilewska
29
(23,97%)
KOMITET WYBORCZY „NASZE PODLASIE”
-
20
Mariusz Topczewski
23
(19,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRAŃSK NASZA MAŁA OJCZYZNA
-
19
Katarzyna Kędzia
11
(9,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA GIŻEWSKIEGO
-
17
Piotr Małaszkiewicz
9
(7,44%)
Okręg 3
m. Brańsk, ul. Armii Krajowej od nr 2 do nr 7, 21, 29A, 31, 33, 33A; ul. Kościuszki nr 16, l6a, 18, 22, 24, 26 i od nr 30 do końca
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI BRAŃSKIEJ
-
18
Iwona Osmólska
28
(25,45%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Anna Sylwestrzuk
28
(25,45%)
KOMITET WYBORCZY „NASZE PODLASIE”
-
20
Wojciech Czapski
40
(36,36%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA GIŻEWSKIEGO
-
17
Piotr Robert Mierzwiński
14
(12,73%)
Okręg 4
m. Brańsk, ul. Jana Pawła II od nr 1 do nr 22; ul. Kościuszki z wyłączeniem nr 16, 16a, 18, 22, 24, 26 i od nr 30 do końca
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI BRAŃSKIEJ
-
18
Rafał Bańkowski
23
(23,96%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Magdalena Angielczyk
27
(28,13%)
KOMITET WYBORCZY „NASZE PODLASIE”
-
20
Stanisław Bryc
24
(25,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRAŃSK NASZA MAŁA OJCZYZNA
-
19
Maciej Modzelewski
13
(13,54%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA GIŻEWSKIEGO
-
17
Mariusz Kunicki
9
(9,38%)
Okręg 5
m. Brańsk, ul. Kościelna; ul. Rynek nr 3, 5, 6, 7, 9, 11; ul. Sienkiewicza od nr 5 do nr 26
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI BRAŃSKIEJ
-
18
Agnieszka Godlewska
27
(24,77%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Anna Teresa Mortel
40
(36,70%)
KOMITET WYBORCZY „NASZE PODLASIE”
-
20
Ryszard Anusiewicz
31
(28,44%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRAŃSK NASZA MAŁA OJCZYZNA
-
19
Maria Grzelak
3
(2,75%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA GIŻEWSKIEGO
-
17
Grzegorz Ostrowski
8
(7,34%)
Okręg 6
m. Brańsk, ul. Binduga nr 3; ul. Jana Pawła II od nr 23 do końca; ul. Sienkiewicza od nr 27 do końca
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI BRAŃSKIEJ
-
18
Krzysztof Sokołowski
33
(27,05%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Karolina Greta Gregorczuk
26
(21,31%)
KOMITET WYBORCZY „NASZE PODLASIE”
-
20
Renata Zawadzka
36
(29,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRAŃSK NASZA MAŁA OJCZYZNA
-
19
Maksymilian Lalaszewski
18
(14,75%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA GIŻEWSKIEGO
-
17
Franciszek Maliszewski
9
(7,38%)
Okręg 7
m. Brańsk, ul. Kapicy-Milewskiego; ul. Rynek z wyłączeniem nr 3, 5, 6, 7, 9, 11; ul. Senatorska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI BRAŃSKIEJ
-
18
Paweł Buśko
29
(29,00%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Kazimierz Kułakowski
11
(11,00%)
KOMITET WYBORCZY „NASZE PODLASIE”
-
20
Piotr Kazimierz Romaniuk
24
(24,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRAŃSK NASZA MAŁA OJCZYZNA
-
19
Iwona Hanna Niemyjska
26
(26,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA GIŻEWSKIEGO
-
17
Tomasz Żarski
10
(10,00%)
Okręg 8
m. Brańsk, ul. Boćkowska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI BRAŃSKIEJ
-
18
Jerzy Dąbrowski
48
(38,71%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Tadeusz Bernard Dąbrowski
18
(14,52%)
KOMITET WYBORCZY „NASZE PODLASIE”
-
20
Józef Górski
17
(13,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA GIŻEWSKIEGO
-
17
Łukasz Korzeniewski
41
(33,06%)
Okręg 9
m. Brańsk, ul. Bielska; ul. Konopnickiej; ul. Józefa Piłsudskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI BRAŃSKIEJ
-
18
Jan Kryński
35
(28,93%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Błażej Kamiński
25
(20,66%)
KOMITET WYBORCZY „NASZE PODLASIE”
-
20
Krzysztof Parniewski
33
(27,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA GIŻEWSKIEGO
-
17
Piotr Sakowicz
28
(23,14%)
Okręg 10
m. Brańsk, ul. Binduga od nr 4 do nr 70; ul. Sportowa; ul. Sielska; ul. Kopernika od 34 do końca; ul. Wiatraczna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI BRAŃSKIEJ
-
18
Henryk Bogusz
48
(28,92%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Łukasz Pietrzykowski
60
(36,14%)
KOMITET WYBORCZY „NASZE PODLASIE”
-
20
Ryszard Korzeniewski
31
(18,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRAŃSK NASZA MAŁA OJCZYZNA
-
19
Małgorzata Kunicka
9
(5,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA GIŻEWSKIEGO
-
17
Mateusz Otto
18
(10,84%)
Okręg 11
m. Brańsk, ul. Armii Krajowej nr 18, 18/1, 28, 30, 36B i od nr 83 do końca; ul. Binduga od nr 71 do końca; ul. Kilińskiego; ul. Łąkowa; ul. Poniatowskiego; ul. Polna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI BRAŃSKIEJ
-
18
Walenty Kołoszko
69
(50,00%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Mieczysław Skibowski
26
(18,84%)
KOMITET WYBORCZY „NASZE PODLASIE”
-
20
Marian Niemyński
29
(21,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA GIŻEWSKIEGO
-
17
Iwona Barbara Kosińska
14
(10,14%)
Okręg 12
m. Brańsk, ul. Armii Krajowej 43b, 45a; ul. Krótka; ul. Mickiewicza; ul. Ogrodowa; ul. Kopernika do nr 7
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI BRAŃSKIEJ
-
18
Edward Dąbrowski
37
(28,68%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Ewa Zawadzka
33
(25,58%)
KOMITET WYBORCZY „NASZE PODLASIE”
-
20
Włodzimierz Adamczyk
24
(18,60%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRAŃSK NASZA MAŁA OJCZYZNA
-
19
Wojciech Oleksiewicz
30
(23,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA GIŻEWSKIEGO
-
17
Marcin Romaniuk
5
(3,88%)
Okręg 13
m. Brańsk, ul. Armii Krajowej nr 8, 10, 12, 12A, 16, 16a, 16A, 20; ul. Błonie nr parzyste od 34 do końca i nr nieparzyste od 59 do końca; ul. Jaśminowa; ul. Jarzębinowa; ul. Klonowa; ul. Kasztanowa; ul. Witosa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI BRAŃSKIEJ
-
18
Teresa Halina Filińska
37
(24,83%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jerzy Mucha
36
(24,16%)
KOMITET WYBORCZY „NASZE PODLASIE”
-
20
Katarzyna Zofia Markowska
34
(22,82%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRAŃSK NASZA MAŁA OJCZYZNA
-
19
Wojciech Wasilewski
38
(25,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA GIŻEWSKIEGO
-
17
Jan Dąbrowski
4
(2,68%)
Okręg 14
m. Brańsk, ul. Aleksandra Jagiellończyka; ul. Błonie nr parzyste do nr 32 oraz nr nieparzyste do nr 57; ul. Kopernika od nr 9 do nr 33; ul. Szkolna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI BRAŃSKIEJ
-
18
Łukasz Mierzwiński
39
(22,67%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Kornelia Usakiewicz
61
(35,47%)
KOMITET WYBORCZY „NASZE PODLASIE”
-
20
Kazimierz Olędzki
47
(27,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRAŃSK NASZA MAŁA OJCZYZNA
-
19
Małgorzata Maria Van Acker
17
(9,88%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA GIŻEWSKIEGO
-
17
Jarosław Kołoszko
8
(4,65%)
Okręg 15
m. Brańsk, ul. Królowej Bony; ul. Marii Skłodowskiej-Curie; ul. Słowackiego; ul. Księdza Ściegiennego; ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego; ul. Kolonia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI BRAŃSKIEJ
-
18
Krzysztof Waldemar Święcki
29
(28,43%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Maciej Grzybowski
24
(23,53%)
KOMITET WYBORCZY „NASZE PODLASIE”
-
20
Marek Kujawski
21
(20,59%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRAŃSK NASZA MAŁA OJCZYZNA
-
19
Katarzyna Kudła
6
(5,88%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA GIŻEWSKIEGO
-
17
Wojciech Ostrowski
22
(21,57%)