Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Arkadia, Asnyka, Bolesławy Sidorskiej, Broniewskiego, Chałubińskiego, Chełmońskiego, Chopina, Długa, Długosza, Dygasińskiego, Feliksa Nowowiejskiego, Gałczyńskiego, Grażyny Bacewicz, Grottgera, Henryka Góreckiego, Henryka Sienkiewicza, Henryka Wieniawskiego, Jagienki, Jana Pawła II, Juranda, K. Szymanowskiego, K. Wierzyńskiego, Kaczkowskiego, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Karola Kurpińskiego, Kasprowicza, Kilińskiego, Kmicica, Kochanowskiego, Konopnickiej, Kosmonautów, Kossaka, Krasińskiego, Kraszewskiego, Krótka, Kruczkowskiego Kazimierza, Lelewela, Lotników, Matejki (od nr 1 do 23 nieparzyste, od nr 2 do 16 parzyste), Mickiewicza, Mieczysława Karłowicza, Narutowicza, Norwida, Orzeszkowej, Osiedle Im. Armii Krajowej, Osiedle Konstytucji 3 Maja, Pasieczna, Połanieckich, Przyszłości, Reymonta, Rydla, Saperów, Siemiradzkiego, Skłodowskiej-Curie, Skrzetuskiego, Słowackiego, Solskiego, Staffa, Stasia i Nel, Struga, Szafera, Tadeusza Zawadzkiego-Zośki, Tetmajera, Wiesława Sautera, Witolda Lutosławskiego, Wojska Polskiego (od nr 36 do nr 106 parzyste, od nr 41 do nr 103 nieparzyste), Wołodyjowskiego, Zagłoby, Zakątek
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WADIM TYSZKIEWICZ
-
7
Wanda Świdzińska
142
(3,45%)
-
4
Małgorzata Krystyna Szałkowska
140
(3,40%)
-
1
Piotr Kazimierz Szyszko
1 104
(26,82%)
-
3
Andrzej Józef Sieciechowicz
281
(6,83%)
-
6
Marek Stanisław Szymendera
121
(2,94%)
-
5
Agnieszka Anna Racino
203
(4,93%)
-
2
Rafał Stachowiak
470
(11,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Katarzyna Patelka
85
(2,07%)
-
2
Rafał Sobczak
61
(1,48%)
-
3
Tomasz Wąsiewicz
16
(0,39%)
-
5
Sylwester Mikołaj Polak
16
(0,39%)
-
4
Beata Róża Bubisz
11
(0,27%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Ewa Maria Monkiewicz
183
(4,45%)
-
3
Alicja Waligóra-Roszyk
33
(0,80%)
-
5
Maciej Szpiech
61
(1,48%)
-
2
Ewelina Janina Witka
45
(1,09%)
-
4
Robert Zygmunt Kujbida
37
(0,90%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Paweł Bielecki
215
(5,22%)
-
3
Łukasz Zdzisław Zawierucha
78
(1,90%)
-
4
Elżbieta Mrozek
66
(1,60%)
-
6
Anna Agnieszka Orman
11
(0,27%)
-
5
Małgorzata Bundziów
85
(2,07%)
-
1
Roman Wilant
248
(6,03%)
-
7
Tadeusz Wojciech Bock
77
(1,87%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Elżbieta Gruber
60
(1,46%)
-
2
Małgorzata Anna Pałka
25
(0,61%)
-
4
Stanisław Kubala
20
(0,49%)
-
5
Bolesław Mulik
43
(1,04%)
-
3
Grzegorz Wojciech Cegiełka
179
(4,35%)
Okręg 2
1 Maja (od nr 5 do nr 28), Aleksandra Fredry, Bema, Bociania, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Botaniczna, Brzozowa, Czarnieckiego, Drzewna, Ekonomiczna, Energetyków, Graniczna, Grobla, Grunwaldzka, Hutnicza, Inżynierska, Jagiellońska, Jana Brzechwy, Janusza Korczaka, Jedności Robotniczej, Jodłowa, Juliana Tuwima, Kamienna, Kasztanowa, Kaszubska (od nr 11 do nr 15 nieparzyste), Kazimierza Kołodzieja, Kazimierza Wielkiego, Kombatantów, Konarskiego, Konstruktorów, Kornela Makuszyńskiego, Kunickiego, Kwiatowa, Leśna, Lisia, Łabędzia, Łużycka, Mała, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Matejki (od nr 18 do nr 28 parzyste, od nr 25 do nr 27 nieparzyste) Metalowca, Mieszka I, Miodowa, Morelowa, Motoryzacyjna, Nowa, Odlewnika, Okrężna, Okrzei, Orkana, Osiedle Paderewskiego, Plater, Podgórna, Podwale, Polna, Poniatowskiego, Promenada, Przemysłowa, Ptasia, Pułaskiego, Reja, Różana, Sadowa, Skargi, Sobieskiego, Spokojna, Starostawska, Staszica, Stawowa, Stefana Batorego, Świerkowa, Ustronie, Wąska, Wiejska, Wilcza, Władysława Łokietka, Współczesna, Wybickiego, Wyspiańskiego, Zacisze, Zamiejska, Zielona, Zielonogórska, Zygmunta Starego, Żeromskiego, Żurawia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WADIM TYSZKIEWICZ
-
7
Krzysztof Jan Wołodkowicz
136
(2,93%)
-
8
Anna Halina Ast
355
(7,65%)
-
3
Kazimierz Ekiert
263
(5,67%)
-
1
Ryszard Józef Biesiada
802
(17,28%)
-
5
Małgorzata Beata Sprawka
179
(3,86%)
-
2
Eligiusz Przemysław Balcerzak
769
(16,57%)
-
4
Zbigniew Szczeciński
232
(5,00%)
-
6
Dorota Pabisiak-Zieniewicz
144
(3,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Krzysztof Garwoliński
48
(1,03%)
-
3
Katarzyna Kostrakiewicz
10
(0,22%)
-
4
Sebastian Roman Maliszewski
10
(0,22%)
-
2
Łukasz Zbigniew Frąckowiak
26
(0,56%)
-
5
Katarzyna Kaźmierska
13
(0,28%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Aleksandra Sieracka
65
(1,40%)
-
1
Mirosław Lucjan Ratajski
254
(5,47%)
-
2
Marcin Łukasz Mencel
84
(1,81%)
-
4
Przemysław Michał Pilz
63
(1,36%)
-
5
Marta Ewa Chyla
24
(0,52%)
-
6
Karolina Anna Czaplicka-Myślak
22
(0,47%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Antonina Maria Suda
46
(0,99%)
-
6
Dorota Joanna Werno-Radziwon
45
(0,97%)
-
1
Ryszard Zdzisław Szablowski
578
(12,45%)
-
3
Andrzej Łusiewicz
71
(1,53%)
-
2
Krzysztof Andrzej Jaraczewski
97
(2,09%)
-
4
Antoni Andrzej Karolak
47
(1,01%)
-
7
Wanda Janina Jamroszczyk
30
(0,65%)
-
8
Waldemar Robert Kochajewski
28
(0,60%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Bogusława Ćwirko
19
(0,41%)
-
2
Stanisław Józef Łuszczki
24
(0,52%)
-
3
Danuta Kałuska
45
(0,97%)
-
1
Marcin Mieczysław Chciuk
104
(2,24%)
-
4
Magdalena Anna Bolechowska
8
(0,17%)
Okręg 3
1 Maja (od nr 1 do nr 4), 8 Maja, Akacjowa, Bankowa, Boczna, Bukowa, Cicha, Ciemna, Ciepielowska, Czereśniowa, Czysta, Dębowa, Dolnośląska, Gajowa, Gdyńska, Gen. S. Grota-Roweckiego, Gimnazjalna, Głogowska, Hoża, Jaskółcza, Jasna, Kalinowa, Kaszubska (od nr 1 do nr 9B nieparzyste, od nr 2 do nr 12A parzyste), Klonowa, Konwaliowa, Kowalska, Kręta, Królowej Jadwigi, Leszczynowa, Liliowa, Lipowa, Lubuska, Łąkowa, Makowa, Młodych, Muzealna, Ogrodowa, Piaskowa, Piastowska, Południowa, Poprzeczna, Rolna, Sikorskiego, Składowa, Słoneczna, Słonecznikowa, Sosnowa, Spacerowa, Śląska, Targowa, Topolowa, Towarowa, Tulipanowa, Waryńskiego, Wielkopolska, Wierzbowa, Wiśniowa, Wojska Polskiego (od nr 1 do nr 39 nieparzyste, od nr 2 do nr 34 parzyste), Wrocławska, Wróblewskiego, Wrzosowa, Zamenhofa, Zaułek, Zjednoczenia, Żabia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WADIM TYSZKIEWICZ
-
1
Andrzej Marek Jastrzębski
219
(7,46%)
-
2
Jan Hanusz
348
(11,85%)
-
3
Grażyna Danuta Graszka
192
(6,54%)
-
5
Irena Sylwia Sienkiewicz
379
(12,91%)
-
4
Bronisław Witold Maly
226
(7,70%)
-
7
Lech Lucjan Kruszakin
177
(6,03%)
-
6
Agnieszka Czyżak
213
(7,25%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Regina Wąwoźna
135
(4,60%)
-
2
Elżbieta Nowek
122
(4,16%)
-
4
Aneta Agnieszka Fitas
18
(0,61%)
-
5
Leszek Stanisław Bortacki
23
(0,78%)
-
3
Grzegorz Antoni Bubik
14
(0,48%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Wiesław Kazimierz Paluch
70
(2,38%)
-
1
Jacek Rafał Stronka
186
(6,34%)
-
2
Stanisław Józef Mróz
154
(5,25%)
-
4
Stanisław Franciszek Strzelecki
65
(2,21%)
-
5
Beata Monika Zawadzka
40
(1,36%)
-
7
Jolanta Stawecka
109
(3,71%)
-
6
Maria Elżbieta Karapczyńska
24
(0,82%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Marek Dąbrowski
37
(1,26%)
-
1
Andrzej Cieślak
116
(3,95%)
-
3
Magdalena Malińska
17
(0,58%)
-
4
Joanna Górska
11
(0,37%)
-
5
Adam Mały
41
(1,40%)
Okręg 4
Aleja Wolności, Aleja Zdzisława Malczuka, Arciszewskiego, Bohaterów Getta, Ceglana, Dąbrowskiego, Drzymały, Działkowca, Fabryczna, Garbarska, Głowackiego, Harcerska, Jaracza, Kasprzaka, Kołłątaja, Korzeniowskiego, Kościelna, Kościuszki, Krzywa, Kupiecka, Kuśnierska, Miarki, Młynarska, Moniuszki, Odrzańska, Osiedle Kopernika, Osiedle Spółdzielcze, Parafialna, Parkowa, Plac Floriana, Plac Solny, Plac Wyzwolenia, Pocztowa, Portowa, Sienna, Szarych Szeregów, Szeroka, Szkolna, Św. Barbary, Traugutta, W. Witosa, Wandy, Wesoła, Wodna, Żwirki i Wigury
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WADIM TYSZKIEWICZ
-
1
Andrzej Petreczko
582
(19,49%)
-
2
Maciej Jan Kopeć
245
(8,20%)
-
3
Waldemar Wiesław Jacheć
245
(8,20%)
-
4
Waldemar Binder
182
(6,10%)
-
5
Ilona Wichman
150
(5,02%)
-
6
Marta Joanna Brych-Jackiewicz
79
(2,65%)
-
7
Monika Zofia Owczarek
350
(11,72%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
3
Aneta Bubisz
14
(0,47%)
-
2
Artur Franciszek Łuszczyk
16
(0,54%)
-
4
Anna Agnieszka Gerwazik
10
(0,33%)
-
5
Kamil Ryszka
10
(0,33%)
-
1
Jacek Damian Adamek
53
(1,77%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Agnieszka Anna Wildangier-Sznajder
101
(3,38%)
-
1
Sławomir Leszek Manyś
59
(1,98%)
-
5
Paweł Pawlak
16
(0,54%)
-
3
Krzysztof Komar
41
(1,37%)
-
4
Sylwia Jusis
47
(1,57%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Patryk Marek Gawluk
11
(0,37%)
-
1
Andrzej Leszek Wieczorek
451
(15,10%)
-
2
Mirosława Głowacka
68
(2,28%)
-
6
Andrzej Edmund Godnarski
12
(0,40%)
-
5
Ryszard Józef Wawrzyńczyk
25
(0,84%)
-
4
Ewa Strzelecka
51
(1,71%)
-
3
Paulina Aleksandra Lacroix
30
(1,00%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
4
Andrzej Kruszewski
16
(0,54%)
-
3
Grzegorz Wojciech Kejza
13
(0,44%)
-
1
Maria Ryczkowska
34
(1,14%)
-
2
Alicja Skowrońska
61
(2,04%)
-
5
Bartosz Słomianny
14
(0,47%)