Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Abramów, ul. Szkolna, ul. Cicha, ul. Partyzancka, ul. Spółdzielcza
Pokaż więcej
Elżbieta Kowalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KOWALSKIEGO
27
(17,65%)
Andrzej Mazurek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
20
(13,07%)
Szymon Kula
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
16
(10,46%)
Jerzy Mirosław Zentara
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONIECZKA
39
(25,49%)
Marcin Mazur
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY
51
(33,33%)
Okręg 2
Abramów, ul. Lubartowska, ul. Leśna
Pokaż więcej
Ryszard Rodak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY ABRAMÓW
52
(31,52%)
Dorota Kowalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KOWALSKIEGO
36
(21,82%)
Agata Danuta Lichaj
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
57
(34,55%)
Anna Renata Grzesiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY
20
(12,12%)
Okręg 3
Wioleta Winiarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY ABRAMÓW
39
(20,53%)
Barbara Stępień
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KOWALSKIEGO
11
(5,79%)
Wiesław Sienkiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
52
(27,37%)
Ireneusz Karczmarz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
74
(38,95%)
Barbara Zdunek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONIECZKA
14
(7,37%)
Okręg 4
Aneta Emilia Kos
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY ABRAMÓW
37
(24,18%)
Beata Grażyna Łysiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KOWALSKIEGO
65
(42,48%)
Agnieszka Jasińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONIECZKA
51
(33,33%)
Okręg 5
Glinnik od Nr 1 do Nr 68
Pokaż więcej
Grzegorz Mateusz Stasiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KOWALSKIEGO
20
(18,87%)
Grzegorz Rodak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
29
(27,36%)
Wioletta Syta
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
19
(17,92%)
Anna Wasilewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONIECZKA
11
(10,38%)
Stanisław Kutnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY
27
(25,47%)
Okręg 6
Glinnik od Nr 69A do Nr 130
Pokaż więcej
Renata Wesołowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY ABRAMÓW
18
(16,98%)
Iwona Maria Cwajda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KOWALSKIEGO
62
(58,49%)
Karol Kruk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
26
(24,53%)
Okręg 7
Krzysztof Stanisław Kozdruń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY MARCINÓW
76
(53,15%)
Leszek Ogórek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KOWALSKIEGO
67
(46,85%)
Okręg 8
Beata Stanisława Barszcz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY ABRAMÓW
26
(22,61%)
Wiesława Białek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KOWALSKIEGO
39
(33,91%)
Andrzej Rojek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
42
(36,52%)
Edyta Lidia Wójciak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
8
(6,96%)
Okręg 9
Kamil Pawelec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY ABRAMÓW
25
(16,45%)
Iwona Zdzisława Czarnecka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
60
(39,47%)
Danuta Komsta
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
59
(38,82%)
Ilona Zamojska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONIECZKA
8
(5,26%)
Okręg 10
Wielkie od Nr 1 do Nr 50, od Nr 98 do Nr 135
Pokaż więcej
Krzysztof Krasa
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
45
(33,09%)
Maria Jadwiga Milczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY ABRAMÓW
28
(20,59%)
Mieczysław Andrzej Rola
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KOWALSKIEGO
30
(22,06%)
Grzegorz Edward Konieczka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONIECZKA
7
(5,15%)
Marcin Błażej Ogórek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY
26
(19,12%)
Okręg 11
Wielkie od Nr 51A do Nr 97, Izabelmont
Pokaż więcej
Marek Misztal
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY ABRAMÓW
60
(41,67%)
Wiesław Białek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
26
(18,06%)
Witold Białek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
44
(30,56%)
Sławomir Marian Koziej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONIECZKA
10
(6,94%)
Marek Pawelec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY
4
(2,78%)
Okręg 12
Wielkolas od Nr 2 do Nr 73
Pokaż więcej
Agnieszka Rojek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KOWALSKIEGO
77
(52,74%)
Jarosław Krzysztof Wlazły
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
20
(13,70%)
Renata Monika Antoniak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
49
(33,56%)
Okręg 13
Wielkolas od Nr 75 do Nr 164
Pokaż więcej
Irena Pasieczna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY ABRAMÓW
23
(19,83%)
Jarosław Krzysztof Kamela
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KOWALSKIEGO
30
(25,86%)
Jacek Antoniak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
37
(31,90%)
Aneta Monika Duda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONIECZKA
26
(22,41%)
Okręg 14
Wolica od Nr 1 do Nr 73
Pokaż więcej
Mariusz Grzegorz Rusinek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KOWALSKIEGO
53
(46,09%)
Iwona Goluch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY
62
(53,91%)
Okręg 15
Wolica od Nr 74 do 152
Pokaż więcej
Zbigniew Michał Maruszak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY ABRAMÓW
23
(21,30%)
Marta Ogórek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KOWALSKIEGO
41
(37,96%)
Mirosław Antoniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
44
(40,74%)