Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatCzęść miasta Drawno obejmująca ulice: Chomętowska, Polna, Stacja Kolejowa, Słoneczna, Kaliska.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Część miasta Drawno obejmująca ulicę Kolejową
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Część miasta Drawno obejmująca ulice: Jeziorna, Krótka, Plac Zgody, Szkolna, Szpitalna
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Część miasta Drawno obejmująca ulice: Poprzeczna, Sienkiewicza, Choszczeńska od nr 1 do 21
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Część miasta Drawno obejmująca ulice: Konopnickiej, Kościelna, Kościuszki, Ogrodowa, Plac Wolności, Leśna, Łąkowa, Pomorska, Tylna.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Część miasta Drawno obejmująca ulice: Choszczeńska od nr 22 do 71 oraz 73, 81, 81a, 83, 85, Kwiatowa, Wczasowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Część miasta Drawno obejmująca ulice: Energetyków, Piaskowa, Potokowa, Saperów, Zdrojowa, Leśników, Choszczeńska nr 72, 74, 76 - 80, 82, 84, 86, 87, 88 - 103.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo Drawno obejmujące miejscowości: Borowiec, Drawnik, Rościn, Zdanów, Dolina, Kośnik, Rzepisko, Wiśniewo, Brac, Dobrojewo, Kawczyn, Kępa, Maciejów, Ostrożyce, Przysiekiercze, Pszczewko, Samborz, Borki, Janków, kol. Kniewo, Sicienko, Śmieszkowo, Zacisze, sołectwo Żółwino obejmujące miejscowości: Żółwino, Prostynia
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo Święciechów obejmujące miejscowość-Święciechów
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Część sołectwa Brzeziny obejmująca miejscowości: Brzeziny od nr 14 do nr 40, Gack, Karpinek Sołectwo Kiełpino obejmujące miejscowości: Kiełpino, Kostrzewa, Karpin
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Część sołectwa Brzeziny obejmująca miejscowości: Brzeziny od nr 1 do nr 13 i od nr 41 do 80 Sołectwo Podlesie obejmujące miejscowości: Podlesie, Górki
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo Barnimie obejmujące miejscowości: Barników, Barnimie, Podegrodzie, Żółwinko
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo Chomętowo obejmujące miejscowości: Chomętowo, Sieniawa oraz kolonie: Skrzaty, Zalesie
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo Dominikowo obejmujące miejscowości: Dominikowo, Brodźce, Gładysz; sołectwo Niemieńsko obejmujące miejscowości: Niemieńsko, Nowa Korytnica
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo Konotop obejmujące miejscowości: Konotop, Bogdanka, Międzybór; sołectwo Zatom obejmujące miejscowości: Zatom, Jaźwiny, Sówka, Rogoźnica
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów