Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Mielec

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Boża Wola-Goleszów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Halina Maria Cebula

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    115 (41,97%)

    Jerzy Stanisław Krawczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZWOJU GMINY

    159 (58,03%)

    Okręg 2

    Chorzelów-od nr 1 do nr 239

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisław Andrzej Głaz

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    0 (0,00%)

    Okręg 3

    Chorzelów-od nr 240 do nr 564

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Damian Roman Zalot

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    244 (61,31%)

    Zofia Krystyna Słaba

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY URZĄD SPRAWNA GMINA

    154 (38,69%)

    Okręg 4

    Chorzelów-od nr 565 do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Gamracy

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    264 (69,84%)

    Marek Stanisław Kumor

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZWOJU GMINY

    114 (30,16%)

    Okręg 5

    Chrząstów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ryszard Józef Szostak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    156 (50,16%)

    Krzysztof Zbigniew Mordec

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZWOJU GMINY

    40 (12,86%)

    Bartłomiej Stanisław Duszkiewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA CHRZĄSTOWA

    115 (36,98%)

    Okręg 6

    Książnice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bogdan Adam Cygan

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    131 (51,57%)

    Paweł Grzegorz Ortyl

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZWOJU GMINY

    123 (48,43%)

    Okręg 7

    Podleszany-od nr 1 do nr 301

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Roman Jan Szady

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    100 (23,47%)

    Stanisław Henryk Smaczny

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY URZĄD SPRAWNA GMINA

    23 (5,40%)

    Edward Soboń

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZWOJU GMINY

    303 (71,13%)

    Okręg 8

    Podleszany-od nr 302 do końca, Rydzów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Anna Barbara Czerkies

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    146 (33,26%)

    Tadeusz Frącz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY URZĄD SPRAWNA GMINA

    125 (28,47%)

    Wojciech Zaręba

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZWOJU GMINY

    168 (38,27%)

    Okręg 9

    Rzędzianowice-od nr 1 do nr 260

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Paweł Zygmont

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    80 (28,47%)

    Włodzimierz Stanisław Rządzki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY URZĄD SPRAWNA GMINA

    76 (27,05%)

    Helena Marta Krówka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZWOJU GMINY

    125 (44,48%)

    Okręg 10

    Rzędzianowice-od nr 261 do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Bieniek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    78 (30,35%)

    Zbigniew Kazimierz Surowiec

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY URZĄD SPRAWNA GMINA

    66 (25,68%)

    Andrzej Michał Klich

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZWOJU GMINY

    113 (43,97%)

    Okręg 11

    Trześń-od nr 1 do nr 226

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Celina Barbara Szymańska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    269 (67,76%)

    Leszek Franciszek Szymański

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZWOJU GMINY

    128 (32,24%)

    Okręg 12

    Szydłowiec, Trześń-do nr 227 do końca, Wola Chorzelowska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Dziekan

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    296 (71,50%)

    Anna Leśniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZWOJU GMINY

    118 (28,50%)

    Okręg 13

    Wola Mielecka-od nr 1 do nr 275

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zbigniew Jan Wicherski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    185 (43,02%)

    Agnieszka Mazur

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZWOJU GMINY

    177 (41,16%)

    Maria Magdalena Jarosz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARII JAROSZ

    68 (15,81%)

    Okręg 14

    Wola Mielecka-od nr 276 do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Maksymilian Wójcik

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    140 (31,89%)

    Zofia Józefa Biesiadecka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY URZĄD SPRAWNA GMINA

    40 (9,11%)

    Mariusz Wiesław Kawalec

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZWOJU GMINY

    259 (59,00%)

    Okręg 15

    Złotniki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zofia Anna Załucka

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    168 (36,29%)

    Zbigniew Jerzy Babula

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZWOJU GMINY

    164 (35,42%)

    Kazimierz Kumorek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAZIMIERZ KUMOREK

    131 (28,29%)