Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Poniatówka, Wygnańce
Pokaż więcej
Krzysztof Andrzej Sitarz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
88
(68,75%)
Anna Łoś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY JABŁOŃSKIEJ
40
(31,25%)
Okręg 2
Sarniak, Teresin
Pokaż więcej
Janusz Domański
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
41
(42,27%)
Edward Barczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY JABŁOŃSKIEJ
56
(57,73%)
Okręg 3
Krzysztof Kowalczuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
52
(69,33%)
Jarosław Marek Kramczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
23
(30,67%)
Okręg 4
Janówka, Leśniowice-Kolonia, Wierzbica
Pokaż więcej
Beata Sulej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
49
(40,16%)
Stefan Zdzisław Adamczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY JABŁOŃSKIEJ
73
(59,84%)
Okręg 5
Majdan Leśniowski, Politówka
Pokaż więcej
Alina Izabela Nowak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
54
(34,39%)
Jacenty Jan Sołtys
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY JABŁOŃSKIEJ
57
(36,31%)
Kazimierz Kieliszek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
46
(29,30%)
Okręg 6
Leśniowice od nr 1 - 68, Plisków-Kolonia
Pokaż więcej
Barbara Marzec
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
27
(31,76%)
Edyta Ewa Stasiuk-Ciołek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY JABŁOŃSKIEJ
58
(68,24%)
Okręg 7
Leśniowice od nr 71A i dalsze
Pokaż więcej
Barbara Jadwiga Jamróz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
42
(47,73%)
Janusz Kubina
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY JABŁOŃSKIEJ
30
(34,09%)
Barbara Anna Dziedzic
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
16
(18,18%)
Okręg 8
Horodysko, Nowy Folwark
Pokaż więcej
Stefan Stanisław Prokop
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 9
Plisków, Rakołupy Małe
Pokaż więcej
Zbigniew Ryszard Harcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
35
(41,18%)
Piotr Wiesław Stawiarski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY JABŁOŃSKIEJ
50
(58,82%)
Okręg 10
Rakołupy, Rakołupy Duże
Pokaż więcej
Wiesław Wierzchoś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY JABŁOŃSKIEJ
109
(70,32%)
Piotr Jacenty Buk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTR BUK
46
(29,68%)
Okręg 11
Sielec od nr 1 - 97
Pokaż więcej
Marek Janusz Staniuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
46
(33,09%)
Monika Agnieszka Mazur
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
93
(66,91%)
Okręg 12
Sielec od nr 99 i dalsze
Pokaż więcej
Bogusław Stefan Zińczuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
44
(44,00%)
Jerzy Korpul
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY JABŁOŃSKIEJ
56
(56,00%)
Okręg 13
Dębina, Kasiłan
Pokaż więcej
Paweł Bis
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
81
(53,29%)
Zbigniew Roman Szkamruk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY JABŁOŃSKIEJ
32
(21,05%)
Bogdan Gardziński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
39
(25,66%)
Okręg 14
Kumów Majoracki
Pokaż więcej
Jolanta Bernadeta Harmata
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
92
(57,50%)
Zofia Rogalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY JABŁOŃSKIEJ
68
(42,50%)
Okręg 15
Kumów Plebański
Pokaż więcej
Grzegorz Robert Michalczuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
65
(69,15%)
Bożena Poźniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY JABŁOŃSKIEJ
29
(30,85%)