Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Krzywiń

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Krzywiń-ulice: Edmunda Bojanowskiego, Kościańska, Poprzeczna, Kościelna, Księdza Nawrockiego, Leszczyńska, Łąkowa, Ogrodowa, Polna, Powstańca Lewandowskiego, Rynek, Strzelecka, Zielona, Działkowa, Spokojna

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE AKTYWNY SAMORZĄD

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Krystyna Motławska
      295 (66,14%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I DIALOG OBRANYM KIERUNKIEM

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Ewa Anna Linke-Lichota
      151 (33,86%)

    Okręg 2

    Krzywiń-ulice: Mieczysława Galicy, Boczna, Generała Chłapowskiego, Kilińskiego, Kręta, Mostowa, Osiedle Awdańców, Osiedle Młodych, Osiedle Sportowe, Słoneczna, Strażacka, Strumykowa, Szkolna, Kasztelańska

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE AKTYWNY SAMORZĄD

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Hanna Anna Grobelna
      329 (74,60%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I DIALOG OBRANYM KIERUNKIEM

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Ewa Łabińska
      112 (25,40%)

    Okręg 3

    Boża Wola, Czerwona Wieś, Nowy Dwór, Teklimyśl, Zgliniec, Szurkowo

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE AKTYWNY SAMORZĄD

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Mieczysław Landzwojczak
      124 (38,87%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I DIALOG OBRANYM KIERUNKIEM

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Andrzej Kaczmarek
      131 (41,07%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Fryderyk Józef Banaszak
      64 (20,06%)

    Okręg 4

    Jurkowo, Jurkowo-Huby, Kuszkowo, Polesie, Stary Dębiec: Osiedle Dębowe, Osiedle Rezerwat, Osiedle Sosnowe, Świniec, Wymysłowo

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE AKTYWNY SAMORZĄD

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Beata Maria Cugier
      174 (55,24%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I DIALOG OBRANYM KIERUNKIEM

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Maciej Cugier
      80 (25,40%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Jerzy Robert Nowak
      61 (19,37%)

    Okręg 5

    Jerka-ulice: 3 Maja, Dworcowa, Lipowa, Łąkowa, Łowiecka, Nowa, Śremska, Działkowa, Kościuszki

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE AKTYWNY SAMORZĄD

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Jan Musielak
      230 (68,05%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I DIALOG OBRANYM KIERUNKIEM

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Emilia Beata Chrastek
      108 (31,95%)

    Okręg 6

    Jerka-ulice: Kościańska, Krótka, Leszczyńska, Ogrodowa, Osiedle Brzozowiec, Osiedle Wincentego Witosa, Plac Powstańców, Polna, Szkolna

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE AKTYWNY SAMORZĄD

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Dominik Rzepka
      131 (41,72%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I DIALOG OBRANYM KIERUNKIEM

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Hanna Weronika Frankiewicz
      183 (58,28%)

    Okręg 7

    Łuszkowo 2 - 115

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE AKTYWNY SAMORZĄD

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Paweł Wawrzyniak
      0 (0,00%)

    Okręg 8

    Gierłachowo, Zbęchy

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE AKTYWNY SAMORZĄD

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Zbigniew Mrug
      149 (46,27%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I DIALOG OBRANYM KIERUNKIEM

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Zbigniew Adam Zieliński
      173 (53,73%)

    Okręg 9

    Kopaszewo, Łuszkowo nr 118 - 119, Rogaczewo Małe

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE AKTYWNY SAMORZĄD

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Krystyna Sikorska
      114 (38,64%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I DIALOG OBRANYM KIERUNKIEM

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Joanna Maria Ziętkiewicz
      181 (61,36%)

    Okręg 10

    Rąbinek, Rąbiń-ulice: Chłapowskiego, Gajowa, Kościelna, Kręta, Krzyżowa, Leśna, Plac Kościuszki, Rogaczewo Wielkie

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE AKTYWNY SAMORZĄD

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Agnieszka Łagodzka
      128 (63,05%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I DIALOG OBRANYM KIERUNKIEM

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Mateusz Płocieniak
      75 (36,95%)

    Okręg 11

    Bieżyń, Zbęchy-Pole

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE AKTYWNY SAMORZĄD

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Janusz Leszek Partyka
      113 (37,42%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I DIALOG OBRANYM KIERUNKIEM

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Paweł Czesław Michałowicz
      189 (62,58%)

    Okręg 12

    Cichowo-Osiedla: Brzeg Ruczaju, Brzozowy Gaj, Gospodarstwo, Leśne, Ogrodowe, Sanguszówka, Soplicowo, Zajazd, Zaścianek, Łagowo, Mościszki

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE AKTYWNY SAMORZĄD

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Mateusz Walczak
      187 (56,33%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I DIALOG OBRANYM KIERUNKIEM

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Ireneusz Paweł Leśniewski
      145 (43,67%)

    Okręg 13

    Bielewo

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE AKTYWNY SAMORZĄD

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Władysław Konieczny
      152 (63,60%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I DIALOG OBRANYM KIERUNKIEM

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Alojzy Jędrzychowski
      87 (36,40%)

    Okręg 14

    Lubiń-ulice: Bieżyńska, Brzeziny, Mickiewicza, Podgórna, Polna, Powstańców, Słoneczna, Stanisława Stefaniaka, Zielona

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE AKTYWNY SAMORZĄD

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Angelika Katarzyna Kuczyńska
      101 (27,08%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I DIALOG OBRANYM KIERUNKIEM

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Marta Bzymek
      272 (72,92%)

    Okręg 15

    Wieszkowo, Żelazno

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE AKTYWNY SAMORZĄD

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Stanisław Antoni Dolak
      134 (54,47%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I DIALOG OBRANYM KIERUNKIEM

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Anna Julia Nowaczyk
      112 (45,53%)