Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Żurawica

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwa: Batycze, sołectwo Orzechowce od nr 110A do nr 166

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ryszard Czesław Wojtowicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ

    179 (56,47%)

    Marcin Zdzisław Rogusz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEJRZYSTA GMINA

    79 (24,92%)

    Piotr Tomasz Stopyra

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU SPOŁECZEŃSTWA OBYWATELSKIEGO

    59 (18,61%)

    Okręg 2

    Sołectwo: Bolestraszyce od nr 1 do nr 182B

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Henryk Wojnarowicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ

    110 (30,64%)

    Antoni Wołoszyn

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    104 (28,97%)

    Mirosław Łucko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWDA SZACUNEK ZAUFANIE

    13 (3,62%)

    Ewa Łucja Jakubiec

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    132 (36,77%)

    Okręg 3

    Sołectwo: Bolestraszyce od nr 183 do nr 364

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Józef Ryszard Pukajło

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ

    224 (64,18%)

    Piotr Łukasz Murdza

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    125 (35,82%)

    Okręg 4

    Sołectwo: Buszkowice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jacek Antosyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ

    219 (59,03%)

    Janusz Misiak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    145 (39,08%)

    Henryk Chuchra

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWDA SZACUNEK ZAUFANIE

    7 (1,89%)

    Okręg 5

    Sołectwo: Buszkowiczki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Agnieszka Małgorzata Ustrzycka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ

    140 (43,61%)

    Dorota Agnieszka Becker

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    172 (53,58%)

    Alicja Cecylia Łucko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWDA SZACUNEK ZAUFANIE

    9 (2,80%)

    Okręg 6

    Sołectwo: Kosienice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dariusz Witold Klepak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ

    257 (66,07%)

    Anna Agnieszka Lisowska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    126 (32,39%)

    Łukasz Piotr Kurasz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWDA SZACUNEK ZAUFANIE

    6 (1,54%)

    Okręg 7

    Sołectwo: Maćkowice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jacek Kuczyński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ

    154 (37,56%)

    Krzysztof Jan Wojdyło

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    100 (24,39%)

    Krystian Lesław Balicki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWDA SZACUNEK ZAUFANIE

    156 (38,05%)

    Okręg 8

    Sołectwo: Orzechowce od nr 1 do nr 109 i od nr 167 do nr 207

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Józef Marian Chomina

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ

    132 (40,12%)

    Waldemar Ryznar

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    55 (16,72%)

    Piotr Marek Benedyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEJRZYSTA GMINA

    98 (29,79%)

    Ryszard Marek Matysko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWDA SZACUNEK ZAUFANIE

    44 (13,37%)

    Okręg 9

    Sołectwo: Wyszatyce od nr 1 do nr 155

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Walenty Jaroch

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ

    144 (45,00%)

    Henryk Stefan Gradowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    59 (18,44%)

    Joanna Łucko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWDA SZACUNEK ZAUFANIE

    4 (1,25%)

    Bogusław Czesław Bednarz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WITOLDA ZAJĄCA

    113 (35,31%)

    Okręg 10

    Sołectwo: Wyszatyce od nr 156 do nr 326

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ryszard Jaroch

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ

    124 (40,52%)

    Krzysztof Żołdak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWDA SZACUNEK ZAUFANIE

    31 (10,13%)

    Witold Piotr Zając

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WITOLDA ZAJĄCA

    151 (49,35%)

    Okręg 11

    Sołectwo: Żurawica obejmujące ulice: Bankowa, Owocowa, Ogrodowa, Kolejowa, Kwiatowa, Piotra Michałowskiego, Jana Matejki, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Żeromskiego, Bolesława Prusa, Gen. Kazimierza Sosnkowskiego, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Gen. Władysława Andersa, Władysława Reymonta, Dworcowa, Fryderyka Chopina, Gen. Władysława Sikorskiego, Bernarda Wapowskiego, Polna, Płk Zygmunta Chabowskiego, Św. Józefa, I Dywizji Pancernej.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Leszek Henryk Cichy

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ

    152 (31,67%)

    Stanisław Wiesław Kisełyczka

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    116 (24,17%)

    Janusz Zdzisław Rabka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA RABKA

    157 (32,71%)

    Anna Maria Kurasz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWDA SZACUNEK ZAUFANIE

    12 (2,50%)

    Wacław Zdzisław Górniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU SPOŁECZEŃSTWA OBYWATELSKIEGO

    43 (8,96%)

    Okręg 12

    Sołectwo: Żurawica obejmujące ulice: Stefana Czarnieckiego, Gen. Grota Roweckiego, Płk Stanisława Koszutskiego, Płk Józefa Koczwary, Karola Franciszka Korniakta, Forteczna, Armii Krajowej, Gen. Jakuba Jasińskiego, Adama Mickiewicza, Ojca Św. Jana Pawła II, Mikołaja Kopernika, Rzeszowska nr parzyste.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Bogdan Składowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ

    121 (21,92%)

    Jerzy Henryk Węgrzyn

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    74 (13,41%)

    Witold Marek Beer

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WITOLD BEER

    292 (52,90%)

    Elżbieta Anna Róg

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU SPOŁECZEŃSTWA OBYWATELSKIEGO

    65 (11,78%)

    Okręg 13

    Sołectwo: Żurawica obejmujące ulice: Wojska Polskiego, 2 Pułku Pancernego, Sportowa, Marcina Króla, Gen. Stanisława Maczka, Leliwitów, Odrowążów, Lubomirskich, Sapiehów, Stanisława Orzechowskiego, Jagiellonów, Przemyska nr nieparzyste.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marek Józef Jaremczuk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ

    230 (42,12%)

    Marcin Józef Maksym

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    161 (29,49%)

    Jan Józef Malinowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWDA SZACUNEK ZAUFANIE

    79 (14,47%)

    Grzegorz Łukasz Stadnicki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU SPOŁECZEŃSTWA OBYWATELSKIEGO

    76 (13,92%)

    Okręg 14

    Sołectwo: Żurawica obejmujące ulice: Przemyska nr parzyste, Wiosenna, Macieja Rataja, Aleksandra Fredry, Słoneczna, Dworska, Kasztanowa, Leśna, Pogodna, Geodetów, Wincentego Witosa, Michała Głowacza.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Rafał Krzysztof Korczyński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ

    56 (13,66%)

    Marzena Helena Uchman

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    106 (25,85%)

    Jacek Krzysztof Andrach

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA

    73 (17,80%)

    Piotr Kamil Szpindor

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWDA SZACUNEK ZAUFANIE

    20 (4,88%)

    Zdzisław Andrzej Chytła

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDZISŁAWA CHYTŁY

    155 (37,80%)

    Okręg 15

    Sołectwo: Żurawica obejmujące ulice: 3 - go Maja, Tadeusza Kościuszki, Rzeszowska, nr nieparzyste, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Różana, Pruchnicka, Żurawia, Szańcowa, Bażantowa, Jastrzębia, Widokowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jarosław Piotr Gawłowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ

    46 (11,56%)

    Maciej Gałuszka

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    296 (74,37%)

    Piotr Polnik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA

    56 (14,07%)