Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Gąsawa-część, ulice: Kujawska, Kwiatowa, Leszka Białego, Marii Konopnickiej, Pałucka, Piastowska, Słowiańska, Tartaczna
Pokaż więcej
Piotr Horka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
42
(17,14%)
Rafał Kroczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ I UCZCIWOŚĆ”
9
(3,67%)
Stanisław Wojciech Wendland
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BŁAŻEJA ŁABĘDZKIEGO
77
(31,43%)
Jacek Mielcarzewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA GĄSAWA WSPÓLNE DOBRO
117
(47,76%)
Okręg 2
Sołectwo Gąsawa-część, ulice: Huby, Ogrodowa, Powstańców Wielkopolskich, Słoneczna, Spokojna, Sportowa, Trzemeszeńska
Pokaż więcej
Waldemar Kaczmarek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
82
(35,96%)
Mariusz Kazik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA GĄSAWA WSPÓLNE DOBRO
146
(64,04%)
Okręg 3
Sołectwo Gąsawa-część, ulice: Jeziorna, Krótka, Parkowa, Półwiejska, Rynek
Pokaż więcej
Danuta Tomaszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG I WSPÓŁPRACA DLA GĄSAWY
88
(56,05%)
Krzysztof Serafin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA GĄSAWA WSPÓLNE DOBRO
69
(43,95%)
Okręg 4
Sołectwo Gąsawa-część, ulice: Biskupińska, Franciszka Kowalika, Gustawa Mądroszyka, Jasna, Żnińska
Pokaż więcej
Tadeusz Adamczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG I WSPÓŁPRACA DLA GĄSAWY
60
(31,75%)
Olga Wiktoria Sobolewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ I UCZCIWOŚĆ”
15
(7,94%)
Wojciech Antoni Putz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BŁAŻEJA ŁABĘDZKIEGO
46
(24,34%)
Artur Mrówczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA GĄSAWA WSPÓLNE DOBRO
68
(35,98%)
Okręg 5
Sołectwa: Marcinkowo Dolne, Marcinkowo Górne
Pokaż więcej
Edward Bogdan Banasik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG I WSPÓŁPRACA DLA GĄSAWY
35
(27,13%)
Stanisław Świtała
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5
(3,88%)
Agnieszka Pierzyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ I UCZCIWOŚĆ”
11
(8,53%)
Michał Jan Jakubowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BŁAŻEJA ŁABĘDZKIEGO
34
(26,36%)
Marzena Maria Woszczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA GĄSAWA WSPÓLNE DOBRO
44
(34,11%)
Okręg 6
Sołectwo Szelejewo
Pokaż więcej
Marek Dionizy Szymański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG I WSPÓŁPRACA DLA GĄSAWY
44
(22,11%)
Urszula Danuta Kochowicz-Nowak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
31
(15,58%)
Iwona Teresa Janowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ I UCZCIWOŚĆ”
5
(2,51%)
Roman Kazimierz Wojciechowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BŁAŻEJA ŁABĘDZKIEGO
41
(20,60%)
Adam Mieczysław Adamczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA GĄSAWA WSPÓLNE DOBRO
78
(39,20%)
Okręg 7
Sołectwa: Drewno, Głowy, Oćwieka, Ryszewko
Pokaż więcej
Sławomir Tadeusz Kaczmarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ I UCZCIWOŚĆ”
10
(5,78%)
Dawid Jułga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BŁAŻEJA ŁABĘDZKIEGO
55
(31,79%)
Roman Tadeusz Szczęsny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA GĄSAWA WSPÓLNE DOBRO
108
(62,43%)
Okręg 8
Sołectwa: Annowo, Pniewy
Pokaż więcej
Janusz Wesołowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG I WSPÓŁPRACA DLA GĄSAWY
80
(65,04%)
Magdalena Maria Kolmajer
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA GĄSAWA WSPÓLNE DOBRO
43
(34,96%)
Okręg 9
Sołectwa: Laski Wielkie, Piastowo
Pokaż więcej
Bożena Maria Maćkowiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG I WSPÓŁPRACA DLA GĄSAWY
43
(26,88%)
Józef Marek Pieczara
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ I UCZCIWOŚĆ”
37
(23,13%)
Piotr Boiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BŁAŻEJA ŁABĘDZKIEGO
44
(27,50%)
Andrzej Musiałowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA GĄSAWA WSPÓLNE DOBRO
36
(22,50%)
Okręg 10
Sołectwo Obudno
Pokaż więcej
Karol Jerzy Barczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ I UCZCIWOŚĆ”
17
(11,11%)
Paweł Brzykcy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BŁAŻEJA ŁABĘDZKIEGO
103
(67,32%)
Aleksandra Stawicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA GĄSAWA WSPÓLNE DOBRO
33
(21,57%)
Okręg 11
Sołectwa: Chomiąża Szlachecka, Nowawieś Pałucka
Pokaż więcej
Przemysław Błażej Galij
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG I WSPÓŁPRACA DLA GĄSAWY
22
(13,25%)
Krzysztof Kruszelnicki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
12
(7,23%)
Michał Juchniewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ I UCZCIWOŚĆ”
35
(21,08%)
Robert Dworek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BŁAŻEJA ŁABĘDZKIEGO
97
(58,43%)
Okręg 12
Sołectwo Gogółkowo
Pokaż więcej
Jan Zabłocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG I WSPÓŁPRACA DLA GĄSAWY
64
(36,57%)
Józef Goc
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
111
(63,43%)
Okręg 13
Sołectwo Biskupin
Pokaż więcej
Genowefa Irena Staniszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG I WSPÓŁPRACA DLA GĄSAWY
30
(19,11%)
Mirosława Anna Koc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BŁAŻEJA ŁABĘDZKIEGO
36
(22,93%)
Roman Józef Szewczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA GĄSAWA WSPÓLNE DOBRO
91
(57,96%)
Okręg 14
Sołectwo Godawy
Pokaż więcej
Jacek Wacław Sytek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG I WSPÓŁPRACA DLA GĄSAWY
19
(12,50%)
Tomasz Gawrych
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ I UCZCIWOŚĆ”
13
(8,55%)
Zenon Stanisław Fletka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BŁAŻEJA ŁABĘDZKIEGO
46
(30,26%)
Leszek Marcin Kranz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GODAWY
74
(48,68%)
Okręg 15
Sołectwa: Komratowo, Łysinin
Pokaż więcej
Kazimierz Tekiela
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG I WSPÓŁPRACA DLA GĄSAWY
39
(22,54%)
Piotr Paweł Sobolewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ I UCZCIWOŚĆ”
42
(24,28%)
Jacek Krupiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BŁAŻEJA ŁABĘDZKIEGO
53
(30,64%)
Józef Szmiel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA GĄSAWA WSPÓLNE DOBRO
39
(22,54%)