Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Oświęcim

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    BABICE: ul. Bzowa, Chabrowa, Do Koła, Greglów, Grunwaldzka od nr 13 do końca nieparzyste i od nr 16 do końca parzyste, Handlowa, Kasztanowa, Klonowa, Kolorowa, Kresowa, Kwiatowa, Lipowa, Łanowa, Mokra, Nad Sekwaną, Ogrodowa, Orzechowa, Parkanowa, Podwale, Poprzeczna, Różana, Soleniec, Spacerowa, Spółdzielcza, Starowiślna, Śląska, Tęczowa, Topolowa, Tyska, Wiśniowa, Wspólna, Załawie, Zamknięta

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wiesław Józef Parys

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA OŚWIĘCIM ODBUDOWA I ROZWÓJ

    236 (29,46%)

    Hubert Malej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    149 (18,60%)

    Grzegorz Marian Hatłas

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA SMOLARKA

    296 (36,95%)

    Grażyna Maria Łukawska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W JEDNOŚCI SIŁA

    120 (14,98%)

    Okręg 2

    BABICE: ul. Daleka, Graniczna, Grunwaldzka od nr 1 do 11 nieparzyste i od nr 2 do 14A parzyste, Krakowska, Krańcowa, Zakładowa, Zgodna, BROSZKOWICE

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Anna Sporysz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNOŚĆ I SKUTECZNOŚĆ

    142 (37,37%)

    Emilia Turza

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA SMOLARKA

    238 (62,63%)

    Okręg 3

    GROJEC (SOŁECTWO STAWY GROJECKIE): ul. Adolfin, Bagienna, Beskidzka od 44 do końca parzyste, od 83 do końca nieparzyste, Kamienna, Kolista, Marii Radziwiłł, Zerwisko

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Henryk Andrzej Kosek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    62 (12,73%)

    Jacek Marian Mydlarz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA SMOLARKA

    313 (64,27%)

    Andrzej Walus

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W JEDNOŚCI SIŁA

    112 (23,00%)

    Okręg 4

    GROJEC: ul: Aleja Ogrodowa, Bartłomieja Chowańca, Beskidzka od 1 do 81 nieparzyste i od 2 do 42 parzyste, Cicha, Czajki, Hr. Jakuba Szembeka, Igora Mitoraja, Kazimierza Jagiellończyka, Leśna Grobel, Ładna, Pałacowa, Przecznica

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Albin Kojm

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA OŚWIĘCIM ODBUDOWA I ROZWÓJ

    104 (19,26%)

    Marian Dziubek

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    32 (5,93%)

    Agnieszka Maria Pamuła

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    77 (14,26%)

    Mirosław Lesław Smolarek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA SMOLARKA

    327 (60,56%)

    Okręg 5

    GROJEC: ul. Aleja Kasztanowa, Aleja Sportowa, Główna, Kółkowa, Skotnica, ŁAZY

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marek Pietraszewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA OŚWIĘCIM ODBUDOWA I ROZWÓJ

    75 (14,40%)

    Andrzej Marek Wojtala

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    138 (26,49%)

    Sławomir Adam Domżał

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA SMOLARKA

    308 (59,12%)

    Okręg 6

    BRZEZINKA: ul. Anny Chrostek, Boczna, Bukowa, Ciasna, Czarna, Czernichowska, Gajowa, Kolejowa, Kombatantów, Malinowa, Męczeństwa Narodów, Ofiar Faszyzmu, Piwniczna, Pławska, Seniora, Strażacka, Wierzbowa, Zygmunta Jakubowskiego

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Ryszka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA OŚWIĘCIM ODBUDOWA I ROZWÓJ

    267 (55,51%)

    Jacek Grzegorz Waliczek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA SMOLARKA

    214 (44,49%)

    Okręg 7

    BRZEZINKA ul: Babicka, Brzozowa, Chropań, Dworska, Działkowa, Górnicza, Kasztanowa, Kółko, Leśna, Łubinowa, Niwy, Nowa, Olchowa, Pastwiskowa, Skotnicka, Sołtysów, Sportowa, Szkolna, Torowa, Wiślana, Zapłocie, Zielona

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marcin Janusz Lichota

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA OŚWIĘCIM ODBUDOWA I ROZWÓJ

    207 (32,55%)

    Maciej Łukasz Biesik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA SMOLARKA

    165 (25,94%)

    Zbigniew Piotr Krzemień

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W JEDNOŚCI SIŁA

    264 (41,51%)

    Okręg 8

    HARMĘŻE, PŁAWY

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ewa Agnieszka Iwaniec

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    140 (26,52%)

    Krzysztof Łukasz Harmata

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W JEDNOŚCI SIŁA

    388 (73,48%)

    Okręg 9

    PORĘBA WIELKA: ul. Aleja Parkowa, Bagienko, Gaj, Graniczna, Grottgerówka, Iglasta, Kołodzieja, Krokusowa, Młynarska, Monowicka, Nad Potokiem, Nowy Świat, Odnoga, Przedzieleń, Sośnina, Wadowicka, Wykręt

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Magdalena Maria Foks

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA OŚWIĘCIM ODBUDOWA I ROZWÓJ

    187 (40,92%)

    Bolesław Wiktor Dziubek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    38 (8,32%)

    Bernardyna Anna Bryzek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA SMOLARKA

    232 (50,77%)

    Okręg 10

    PORĘBA WIELKA: ul. Astrów, Dąbrowy, Folwark, Kmiecka, Lachetówka, Leśniczówka, Łazowska, Plac Księdza Hanusiaka, Podlesie, Pólka, Przygodna, Roztoki, Ruczaj, Tyszkiewicza, Wąska, Zalesie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Józef Mydlarz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA OŚWIĘCIM ODBUDOWA I ROZWÓJ

    274 (51,60%)

    Maria Halina Brombosz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA SMOLARKA

    257 (48,40%)

    Okręg 11

    RAJSKO

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marek Jacek Rydzoń

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA SMOLARKA

    130 (18,81%)

    Maciej Józef Majerski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W JEDNOŚCI SIŁA

    561 (81,19%)

    Okręg 12

    WŁOSIENICA: ul. 1 Maja, Bukowa, Dąbrówki, Dębowa, Długa od 2 do końca parzyste i nieparzyste od 1 do 61, Golcowiec, Graniczna, Jana Bernasia, Jasna, Józefa Suskiego, Lazurowa, Młyńska, Morgi, Mostowa, Myśliwska, Okrężna, Plac Wolności, Plonowa, Pogodna, Rzeczna, Sośnina, Strażaków, Środkowa, Widok, Zieleni

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Kazimierz Szczotka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA OŚWIĘCIM ODBUDOWA I ROZWÓJ

    233 (32,27%)

    Halina Stachura

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    229 (31,72%)

    Stanisław Dziedzic

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA SMOLARKA

    260 (36,01%)

    Okręg 13

    DWORY DRUGIE, STAWY MONOWSKIE, WŁOSIENICA: ul. Długa od 63 do końca nieparzyste

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Władysław Szczęśniak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    56 (16,82%)

    Arkadiusz Waldemar Kuwik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNOŚĆ I SKUTECZNOŚĆ

    133 (39,94%)

    Jarosław Andrzej Krząkała

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA SMOLARKA

    144 (43,24%)

    Okręg 14

    ZABORZE: ul. Borowiec, Brzezina, Gościnna, Grojecka, Jagodowa, Krótka, Ogródkowa, Pod Lipą, Słowicza, Tatarska Grobel, Witaminka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mirosław Tomasz Manista

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA OŚWIĘCIM ODBUDOWA I ROZWÓJ

    214 (32,38%)

    Adam Bogusław Nowotarski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA SMOLARKA

    447 (67,62%)

    Okręg 15

    ZABORZE: ul. Akacjowa, Azaliowa, Błękitna, Chemików, Cisowa, Grabowa, Graniczna, Jałowcowa, Jarzębiny, Jaśminowa, Jaworowa, Jezioro, Jutrzenki, Kalinowa, Letnia, Liliowa, Magnolii, Makowa, Osiedlowa, Paździory, Pionierów, Pod Dębem, Pod Górką, Polna, Porębska, Przedzieleń, Rolnicza, Rowerowa, Słoneczna, Sosnowa, Węgielnik, Wiosenna, Wodna, Wójtowiec, Wrzosowa, Zatorska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ewa Barbara Krężel

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA OŚWIĘCIM ODBUDOWA I ROZWÓJ

    83 (9,79%)

    Stanisława Zofia Gwiazdoń

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    142 (16,75%)

    Albert Piotr Bartosz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNOŚĆ I SKUTECZNOŚĆ

    119 (14,03%)

    Paweł Stanisław Jezierski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA SMOLARKA

    504 (59,43%)