Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Rypin

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwa: Rypałki Prywatne, Starorypin Rządowy

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wojciech Adam Meller

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI-SKUTECZNI

    13 (7,18%)

    Karol Wojciechowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NASZ WSPÓLNY DOM

    96 (53,04%)

    Wojciech Jan Czapliński

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    72 (39,78%)

    Okręg 2

    Sołectwo Starorypin Prywatny

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dariusz Trojakowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI-SKUTECZNI

    77 (42,78%)

    Mirosław Pączkowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NASZ WSPÓLNY DOM

    17 (9,44%)

    Stanisław Wojciech Obczyński

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    86 (47,78%)

    Okręg 3

    Sołectwa: Marianki, Podole

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jan Zdzisław Kwiatkowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI-SKUTECZNI

    63 (44,06%)

    Jarosław Łukaszewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NASZ WSPÓLNY DOM

    80 (55,94%)

    Okręg 4

    Sołectwa: Głowińsk, Sikory

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Barbara Marchewka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI-SKUTECZNI

    148 (53,24%)

    Adam Szalkowski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    130 (46,76%)

    Okręg 5

    Sołectwo Kowalki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Artur Sugalski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI-SKUTECZNI

    107 (49,08%)

    Mariola Budzanowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NASZ WSPÓLNY DOM

    111 (50,92%)

    Okręg 6

    Sołectwo Rusinowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marlena Kudła

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI-SKUTECZNI

    60 (25,75%)

    Sławomir Rumiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NASZ WSPÓLNY DOM

    159 (68,24%)

    Marta Radomska

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    14 (6,01%)

    Okręg 7

    Sołectwa: Dębiany, Dylewo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisław Skibicki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI-SKUTECZNI

    33 (12,04%)

    Sylwia Laskowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NASZ WSPÓLNY DOM

    130 (47,45%)

    Rafał Krzysztof Klatt

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    111 (40,51%)

    Okręg 8

    Sołectwa: Puszcza Rządowa, Zakrocz

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Alojzy Jan Klebba

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI-SKUTECZNI

    46 (20,54%)

    Jan Stanisław Wysocki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NASZ WSPÓLNY DOM

    80 (35,71%)

    Teresa Kamińska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA W RYPINIE

    98 (43,75%)

    Okręg 9

    Sołectwo Sadłowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marek Paweł Śmiechewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA ŚMIECHEWICZA

    0 (0,00%)

    Okręg 10

    Sołectwa: Linne, Nowe Sadłowo, Stawiska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mirosław Kowalski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NASZ WSPÓLNY DOM

    161 (58,76%)

    Wojciech Krajewski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    113 (41,24%)

    Okręg 11

    Sołectwa: Godziszewy, Jasin

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Walenty Topolewski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    111 (50,45%)

    Andrzej Marek Szymański

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA W RYPINIE

    109 (49,55%)

    Okręg 12

    Sołectwo Stępowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Waldemar Zbigniew Raczyński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI-SKUTECZNI

    56 (34,57%)

    Jan Dytrych

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NASZ WSPÓLNY DOM

    82 (50,62%)

    Roman Raszkowski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    24 (14,81%)

    Okręg 13

    Sołectwo Balin

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Franciszek Kaczyński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI-SKUTECZNI

    56 (31,64%)

    Wiesława Sokołowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NASZ WSPÓLNY DOM

    121 (68,36%)

    Okręg 14

    Sołectwo Borzymin

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jadwiga Podgórska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NASZ WSPÓLNY DOM

    33 (22,15%)

    Paulina Staszewska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    116 (77,85%)

    Okręg 15

    Sołectwa: Cetki, Czyżewo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jarosław Jankowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NASZ WSPÓLNY DOM

    0 (0,00%)