Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Herby

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Herby ulica Leśna od nr 1 do nr 19

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Romana Matyńska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY BUREK

    0 (0,00%)

    Okręg 2

    Herby ulice: Dworcowa, Głowackiego, Katowicka, Kilińskiego, Kościuszki, Krótka, Nowa, Ogrodowa, Parkowa, Osada: Cztery Kopy

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grażyna Janina Nierobiś

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY BUREK

    0 (0,00%)

    Okręg 3

    Herby ulice: Lubliniecka, Wieczorka, Zielona

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Edyta Elżbieta Brycht-Glińska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY BUREK

    0 (0,00%)

    Okręg 4

    Herby ulice : Mickiewicza, Kochanowskiego, 1 Maja, Powstańców Śl. , Słowackiego, Sienkiewicza, Sportowa, Wojska Polskiego, Żeromskiego

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wojciech Andrzej Kozak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY BUREK

    0 (0,00%)

    Okręg 5

    Herby ulice : Asnyka, Konopnickiej, Norwida, Orzeszkowej, Reymonta , Wieś Pietrzaki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Jacek Pilarz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY BUREK

    0 (0,00%)

    Okręg 6

    Wieś Kalina

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Eugeniusz Jan Stroba

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY BUREK

    0 (0,00%)

    Okręg 7

    Olszyna ulice: Akacjowa, Jałowcowa, Klonowa od nr 1 do nr 10 , Krótka, Nadrzeczna , Szkolna , Brzozowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Adam Zbigniew Rakowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY BUREK

    0 (0,00%)

    Okręg 8

    Olszyna ulice : Cicha, Klonowa od nr 11 do 117 , Południowa, Sportowa , Zielona

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Józef Machoń

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY BUREK

    0 (0,00%)

    Okręg 9

    Wieś Chwostek , Przysiółek: Drapacz, Oleksiki , Otrzęsie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Józef Walenty Kozielski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY BUREK

    112 (56,00%)

    Iwona Mariola Wysocka-Pawelczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDU LUBLINIECKIEGO

    88 (44,00%)

    Okręg 10

    Lisów ulice: Witosa od nr 2 do nr 15, Częstochowska, Lompy, Ligonia, Stalmacha, Leśna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krystyna Aniela Widera

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY BUREK

    0 (0,00%)

    Okręg 11

    Lisów ulice: Budowlanych, Dworcowa, Koszęcińska, Przemysłowa, Wiejska, Krótka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zofia Stanisława Jelonek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY BUREK

    0 (0,00%)

    Okręg 12

    Lisów ulice: Dębowa, Górna, Wyszyńskiego, Kręta, Kwiatowa, Orzechowa, Paprotna, Poprzeczna, Sosnowa, Sportowa, Stawowa, Szkolna, Świerkowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jan Paweł Cierpioł

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY BUREK

    0 (0,00%)

    Okręg 13

    Wieś: Tanina, Braszczok, Łebki, Kolonia Lisów; Przysiółek: Brasowe, Łęg, Niwy, Turza, Głąby, Pustkowie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krystyna Jadwiga Loose

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY BUREK

    0 (0,00%)

    Okręg 14

    Wieś Hadra

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Piotr Sowa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY BUREK

    0 (0,00%)

    Okręg 15

    Wieś: Mochała , Kierzki, Piłka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Józef Mikołaj Bartczyszyn

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY BUREK

    0 (0,00%)