Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Świnice Warckie

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    sołectwo Kaznów i sołectwo Chorzepin

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Sebastian Kamiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA PRZYSZŁOŚĆ”

    19 (19,39%)

    Halina Teodozja Jeżak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    50 (51,02%)

    Mateusz Łukasz Bamberski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    29 (29,59%)

    Okręg 2

    sołectwo Chwalborzyce

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ewelina Wiktoria Dąbrowska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    23 (28,05%)

    Przemysław Maciej Daszko

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    59 (71,95%)

    Okręg 3

    sołectwo Kozanki Podleśne i sołectwo Kraski

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisław Zygmunt Rosiak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA PRZYSZŁOŚĆ”

    20 (17,54%)

    Paweł Henryk Kaźmierczak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    39 (34,21%)

    Wioleta Róża Antczak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    21 (18,42%)

    Zbigniew Andrzej Ziółkowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM SAMORZĄDOWE - POKOLENIA

    34 (29,82%)

    Okręg 4

    sołectwo Stemplew i sołectwo Tolów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mariusz Sylwester Śliwiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA PRZYSZŁOŚĆ”

    25 (15,53%)

    Mirosław Andrzej Stasiak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    105 (65,22%)

    Agnieszka Śliwińska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    31 (19,25%)

    Okręg 5

    część sołectwa Świnice Warckie obejmująca ulice: Kościuszki, Szkolna, Jesionowa, Spółdzielców, Polna, Łąkowa, Miodowa, Świętej Faustyny, Chopina, Rzemieślnicza

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Elżbieta Cecylia Bednarek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA PRZYSZŁOŚĆ”

    29 (15,76%)

    Aleksandra Zofia Kosiorek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    48 (26,09%)

    Sławomir Antoni Augustyniak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    107 (58,15%)

    Okręg 6

    część sołectwa Świnice Warckie obejmująca ulice: Dworcowa, Jana Pawła II, Jaśminowa, Leśna, Różana, Sosnowa, Sportowców, Stemplewska, Tulipanowa, Zatorze, Zielona, Brzozowa, Pl. Marii Konopnickiej, abpa Jakuba Świnki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zbigniew Ryszard Koralewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA PRZYSZŁOŚĆ”

    22 (12,87%)

    Stanisław Jaszczak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    84 (49,12%)

    Damian Maksymilian Hync

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    65 (38,01%)

    Okręg 7

    sołectwo Świnice Warckie-Kolonia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jan Gabryjel Cieślak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA PRZYSZŁOŚĆ”

    34 (26,15%)

    Radosław Józef Klubiński

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    30 (23,08%)

    Krzysztof Wróblewski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    66 (50,77%)

    Okręg 8

    sołectwo Głogowiec

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Jan Bednarek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA PRZYSZŁOŚĆ”

    36 (35,29%)

    Małgorzata Dorota Pajor

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    22 (21,57%)

    Krzysztof Stanisław Tutak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    44 (43,14%)

    Okręg 9

    sołectwo Piaski i sołectwo Gusin

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jarosław Kazimierz Opas

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA PRZYSZŁOŚĆ”

    27 (19,57%)

    Katarzyna Szmyd-Kuropatwa

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    47 (34,06%)

    Beata Katarzyna Prądzyńska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    64 (46,38%)

    Okręg 10

    sołectwo Wola Świniecka i sołectwo Rogów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Agnieszka Anna Różczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA PRZYSZŁOŚĆ”

    21 (20,19%)

    Zbigniew Paweł Aleksandrzak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    45 (43,27%)

    Jan Zygmunt Łazarek

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    38 (36,54%)

    Okręg 11

    sołectwo Parski i sołectwo Podłęże

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Urszula Helena Łuczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA PRZYSZŁOŚĆ”

    26 (16,88%)

    Marzena Agnieszka Bekalarczyk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    56 (36,36%)

    Grażyna Bartczak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    72 (46,75%)

    Okręg 12

    sołectwo Drozdów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Grzegorz Olczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA PRZYSZŁOŚĆ”

    20 (21,05%)

    Mateusz Konrad Hałasiewicz

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    44 (46,32%)

    Zdzisław Jóźwiak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    31 (32,63%)

    Okręg 13

    sołectwo Zbylczyce

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Józef Hync

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA PRZYSZŁOŚĆ”

    30 (23,44%)

    Michał Krawczyk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    54 (42,19%)

    Roman Mieczysław Gnatowski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    44 (34,38%)

    Okręg 14

    sołectwo Grodzisko i sołectwo Kosew

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Mariusz Wroniecki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA PRZYSZŁOŚĆ”

    34 (28,81%)

    Mateusz Bielawski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    57 (48,31%)

    Michał Tomasz Gralak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    27 (22,88%)

    Okręg 15

    sołectwo Bielawy i sołectwo Władysławów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dariusz Maciej Zawadzki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA PRZYSZŁOŚĆ”

    32 (25,81%)

    Tomasz Józef Gralak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    58 (46,77%)

    Adam Piotr Marciniak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    34 (27,42%)