Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Radzyń Podlaski

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Chopina, Bronisława Deskura, Stanisława Jarmuła, Ks. Stanisława Kamińskiego, Korczaka, Tadeusza Laskowskiego, Lotnicza, Moniuszki, Paderewskiego, Kazimierza Prejznera, Mieczysława Stagrowskiego, Szymanowskiego, Czesława Toczyńskiego, Wieniawskiego, Wisznicka (od ronda WIN do ul. Kleeberga), Wybickiego

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Bogdan Stanisław Fijałek
      256 (42,24%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW #21-300

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Michał Józef Klębowski
      71 (11,72%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZYŃ MOJE MIASTO

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Marta Joanna Michalak
      125 (20,63%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZYŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Grzegorz Józef Czarnocki
      49 (8,09%)

    KOMITET WYBORCZY RADZYŃSKIEGO STOWARZYSZENIA INICJATYW LOKALNYCH

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Jakub Grzegorz Hapka
      105 (17,33%)

    Okręg 2

    Cicha, Koszary, Nowa, Norwida, Przesmyckiego, Sienkiewicza, Sikorskiego, Witkiewicza, Zabielska (od ul. Lubelskiej do ul. Kleeberga)

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Waldemar Panasiuk
      219 (41,09%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW #21-300

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Anna Matczak
      124 (23,26%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZYŃ MOJE MIASTO

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Teresa Łukaszczuk
      114 (21,39%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZYŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Andrzej Rzeźniczuk
      76 (14,26%)

    Okręg 3

    Akacjowa, Chełmońskiego, Dębowa, Klonowa, Lubelska, Malczewskiego, Matejki, Polna, Powstania Styczniowego, Wisznicka (od ronda WIN do końca), Wyspiańskiego, Zielona

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Mirosław Marian Szaniawski
      196 (35,44%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW #21-300

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Piotr Ostrowski
      51 (9,22%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZYŃ MOJE MIASTO

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Dariusz Marian Bilski
      252 (45,57%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZYŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Kinga Tarkowska
      54 (9,76%)

    Okręg 4

    Broniewskiego, Brzechwy, Kasprowicza, Kochanowskiego, Konopnickiej, Lipińskiego, Mickiewicza, Orzeszkowej, Prusa, Reja, Słowackiego, Tysiąclecia, Żeromskiego

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Izydor Długosz
      198 (36,53%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZYŃ MOJE MIASTO

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Piotr Mackiewicz
      227 (41,88%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZYŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Barbara Siebielec
      71 (13,10%)

    KOMITET WYBORCZY RADZYŃSKIEGO STOWARZYSZENIA INICJATYW LOKALNYCH

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Robert Stefaniak
      46 (8,49%)

    Okręg 5

    Baczyńskiego, Leśna, Lisowskiego, Męczenników Podlaskich, Osiedlowa, Podlaska, Reymonta, Sitkowskiego, Zbulitowska

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Michał Piotr Nowacki
      157 (29,85%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZYŃ MOJE MIASTO

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Bożena Urszula Lecyk
      278 (52,85%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZYŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Dominik Paweł Lemiszewski
      91 (17,30%)

    Okręg 6

    Kazimierza Jagiellończyka bloki nr: 3, 4, 5, Kleeberga, Zaródki, Zabielska (od ul. Kleeberga do końca)

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Jarosław Zaprzalski
      168 (38,27%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW #21-300

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Adam Dariusz Skomorowski
      58 (13,21%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZYŃ MOJE MIASTO

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Jakub Sozoniuk
      151 (34,40%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZYŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Aleksandra Iwona Lewandowska
      62 (14,12%)

    Okręg 7

    Brata Alberta Chmielowskiego, Kazimierza Jagiellończyka bloki nr: 1, 2

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Paulina Urszula Pachała
      125 (27,17%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW #21-300

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Paweł Celiński
      90 (19,57%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZYŃSKIE FORUM SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Krzysztof Stanisław Wołowik
      121 (26,30%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZYŃ MOJE MIASTO

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Katarzyna Jolanta Skrzeczkowska
      75 (16,30%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZYŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Jakub Łukasz Gawlik
      49 (10,65%)

    Okręg 8

    Spółdzielcza

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Janusz Stanisław Chmielarz
      165 (35,11%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZYŃ MOJE MIASTO

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Bożena Kwasowiec
      140 (29,79%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZYŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Elżbieta Teresa Zając
      165 (35,11%)

    Okręg 9

    Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Wojska Polskiego

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Bartłomiej Miłosz
      131 (34,66%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZYŃSKIE FORUM SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Dariusz Marian Wierzchowski
      61 (16,14%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZYŃ MOJE MIASTO

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Andrzej Marek Kotyła
      129 (34,13%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZYŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Paweł Dąbrowski
      57 (15,08%)

    Okręg 10

    Gwardii, Kościuszki, Ostrowiecka bloki nr: 57 i 58

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Marian Gomółka
      70 (16,09%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW #21-300

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Mariusz Szczygieł
      159 (36,55%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZYŃSKIE FORUM SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Jacek Piekutowski
      104 (23,91%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZYŃ MOJE MIASTO

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Artur Józef Dołbeń
      52 (11,95%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZYŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Bartosz Luty
      50 (11,49%)

    Okręg 11

    Bohaterów (od ul. Warszawskiej do ul. Konstytucji 3 Maja), 11 Listopada, Ogrodowa, Ostrowiecka (bez osiedla DOM), Warszawska (od początku do ul. Bohaterów), Dąbrowskiego, Spokojna, Plac Potockiego

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Michał Karol Szabrański
      114 (33,04%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW #21-300

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Maria Bożenna Zegar
      43 (12,46%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZYŃ MOJE MIASTO

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Marek Zawada
      167 (48,41%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZYŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Wojciech Fręchowicz
      21 (6,09%)

    Okręg 12

    Bohaterów (od ul. Konstytucji 3 Maja do końca), Czereśniowa, Kocka, Konstytucji 3 Maja, Łąkowa, Malinowa, Morelowa, Porzeczkowa, Poziomkowa, Truskawkowa, Wiśniowa, Warszawska (od ul. Bohaterów do końca).

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Adam Kazimierz Adamski
      263 (51,37%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZYŃ MOJE MIASTO

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Piotr Daszczuk
      177 (34,57%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZYŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Aleksandra Szymecka
      72 (14,06%)

    Okręg 13

    Bulwary, Chomiczewskiego, Nadrzeczna

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Karol Piotr Wiater
      191 (41,98%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW #21-300

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Halina Osak
      39 (8,57%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZYŃ MOJE MIASTO

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Marek Blicharz
      182 (40,00%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZYŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Jarosław Artur Kusyk
      43 (9,45%)

    Okręg 14

    Aleja Kasztanowa, Armii Krajowej, Jana Pawła II, Krysińskiego, Parkowa, Partyzantów, Pocztowa, Rynek, Traugutta, Zamkowa, Plac Wolności

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Piotr Skowron
      182 (44,50%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW #21-300

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Joanna Ewa Pieńkowska-Gruba
      115 (28,12%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZYŃSKIE FORUM SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Andrzej Stanisław Olszewski
      29 (7,09%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZYŃ MOJE MIASTO

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Aldona Barbara Roguszewska
      67 (16,38%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZYŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Piotr Muniowski
      16 (3,91%)

    Okręg 15

    Brzostówiecka, Budowlanych, Lendzinek I, Lendzinek II, Międzyrzecka, Nadwitnie, Płudzińska, Pomiarowa, Powstańców Styczniowych, Targowa, Witosa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Włodzimierz Stanisław Sieromski
      105 (26,32%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW #21-300

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Sylwia Endraszko
      22 (5,51%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZYŃSKIE FORUM SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Włodzimierz Szkurłat
      103 (25,81%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZYŃ MOJE MIASTO

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Agnieszka Anna Lewandowska
      59 (14,79%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADZYŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Iwona Niebrzegowska-Kuchnia
      51 (12,78%)

    KOMITET WYBORCZY RADZYŃSKIEGO STOWARZYSZENIA INICJATYW LOKALNYCH

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Jarosław Paweł Kwasek
      59 (14,79%)