Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Kodrąb

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Lipowczyce, Klizin, Klizin-Chaba, Klizin-Brzezinki, Klizin-Kopaliny, Zalesie, Żencin

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zygmunt Marek Kopcik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD

    54 (33,54%)

    Sławomir Pająk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY KRAWCZYK

    107 (66,46%)

    Okręg 2

    Kol. Rzejowice, Gembartówka, Barwinek, Józefów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Małgorzata Anna Trzeciak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD

    49 (31,01%)

    Ryszard Śliwa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY KRAWCZYK

    70 (44,30%)

    Andrzej Mikołaj Nowak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    39 (24,68%)

    Okręg 3

    Rzejowice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Grzegorz Szewczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD

    89 (52,66%)

    Iwona Ewa Skura

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    80 (47,34%)

    Okręg 4

    Kodrąb ulice: Niepodległości, Kwiatowa, Nowa, Leśna, Łąkowa, Spokojna, Parkowa, Wólka Pytowska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grzegorz Mariusz Wierzbicki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD

    113 (67,26%)

    Jerzy Andrzej Kukliński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY KRAWCZYK

    55 (32,74%)

    Okręg 5

    Kodrąb ulice: Armii Krajowej, J. Klekowskiej, Spółdzielcza, Witosa, Piotrkowska, Zachodnia, Ogrodowa, Hamborowa, Moczydła, Olszowiec, Rogaszyn, Widawka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Artur Andrzej Kobylarz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD

    101 (53,16%)

    Małgorzata Maria Gaik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY KRAWCZYK

    89 (46,84%)

    Okręg 6

    Kodrąb ulice: Wolności, Górna, Krótka, Słoneczna, Sadowa, Reymonta, Źródlana, Spacerowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Kamila Magdalena Kapica

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD

    81 (51,92%)

    Katarzyna Joanna Owczarek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY KRAWCZYK

    75 (48,08%)

    Okręg 7

    Zapolice, Młyńczysko

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mirosław Jerzy Rabęda

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD

    82 (50,93%)

    Ilona Barbara Zeug-Paplicka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY KRAWCZYK

    55 (34,16%)

    Elżbieta Teresa Stefanek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    24 (14,91%)

    Okręg 8

    Wola Malowana, Feliksów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Anna Urszula Rusin

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD

    104 (46,22%)

    Janusz Józef Buss

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY KRAWCZYK

    121 (53,78%)

    Okręg 9

    Smotryszów, Stefania, Teodorów Duży, Teodorów Mały

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Sławomir Zbigniew Rak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD

    82 (55,78%)

    Tadeusz Cieciura

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    65 (44,22%)

    Okręg 10

    Gosławice, Kuźnica, Kuchary, Zabłocie, Zalesie, Frachowiec, Antoniów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grzegorz Wiesław Nowak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD

    53 (37,06%)

    Sławomir Jan Gryglewski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    90 (62,94%)

    Okręg 11

    Zakrzew, Zakrzew-Czekaj, Łagiewniki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wojciech Marcin Florkiewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY KRAWCZYK

    0 (0,00%)

    Okręg 12

    Florentynów, Konradów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Urszula Beata Bryl

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD

    62 (59,05%)

    Mariusz Bogdan Mikołajczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY KRAWCZYK

    43 (40,95%)

    Okręg 13

    Antopol, Bugaj Dmeniński, Bugaj Zakrzewski, Dmenin-Józefka, Dmenin od nr 77 do nr 109

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Urszula Anna Kaczmarczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD

    74 (54,81%)

    Jakub Kacper Wyciszkiewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY KRAWCZYK

    61 (45,19%)

    Okręg 14

    Dmenin od nr 45 do nr 76, od nr 110 do nr 146, Przydatki Dmenińskie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Katarzyna Iwona Siewior

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY KRAWCZYK

    51 (48,57%)

    Grzegorz Piotr Solarz

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    54 (51,43%)

    Okręg 15

    Dmenin od nr 1 do nr 44, od nr 147 do nr 189, Dmenin-Władysławów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Anna Janina Stolarczyk-Bryl

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD

    34 (31,78%)

    Michał Jakub Olczyk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    22 (20,56%)

    Adam Marcin Kempa

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    51 (47,66%)