Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Jeziorany ulice: Barczewska, Sienkiewicza, Wipsowska, Parchimowicza, część ulicy Kajki-od skrzyżowania z drogą na Miejską Wieś do końca ulicy i od budynku Poczty do końca ulicy
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA LESZCZYŃSKIEGO
-
15
Krzysztof Nachiło
107
(41,63%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Krystian Falkowski
53
(20,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KILJANA
-
16
Justyna Anna Kostrupska
69
(26,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA UKLEJA
-
14
Janusz Klimowski
28
(10,89%)
Okręg 2
Miasto Jeziorany ulice: część ulicy Kajki-od skrzyżowania z ulicą Krótką do skrzyżowania z drogą na Miejską Wieś Konopnickiej, Krótka, Przeskok, Szkolna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA LESZCZYŃSKIEGO
-
15
Dorota Jachimowicz
110
(39,43%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Andrzej Frączek
52
(18,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KILJANA
-
16
Andrzej Szuwalski
117
(41,94%)
Okręg 3
Miasto Jeziorany ulice: część ulicy Kajki-od Placu Jedności Narodowej do skrzyżowania z ulicą Krótką i do budynku Poczty Dworcowa, Kolejowa, Kościuszki, Nadbrzeżna Plac: Reja
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA LESZCZYŃSKIEGO
-
15
Jacek Andrzej Ciborski
104
(50,49%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jarosław Krzysztof Krysiak
57
(27,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KILJANA
-
16
Krystyna Sławińska
45
(21,84%)
Okręg 4
Miasto Jeziorany ulice: Asnyka, Głowackiego, Krzywa, Kościelna, Mostowa, Pieniężnego, Rycerska, Wąska, Place: Jedności Narodowej, Kościelny, Zamkowy
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA LESZCZYŃSKIEGO
-
15
Jan Roman Semen
68
(36,96%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Krzysztof Michalski
72
(39,13%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KILJANA
-
16
Krystyna Grażyna Czerniewska
44
(23,91%)
Okręg 5
Miasto Jeziorany ulice: Kasztanowa, Łąkowa, 1 Maja, Mickiewicza, Ogrodowa, Polna, część ulicy Kopernika-od mostu do skrzyżowania z ulicą Górską i z ulicą Kasztanową
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA LESZCZYŃSKIEGO
-
15
Katarzyna Alicja Przybyła
57
(27,94%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Sławomir Piotr Teresiński
44
(21,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KILJANA
-
16
Karolina Pieńko
68
(33,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA UKLEJA
-
14
Andrzej Ukleja
35
(17,16%)
Okręg 6
Miasto Jeziorany ulice: Górska, Kasprowicza, Słowackiego, Wolności. część ulicy Kopernika-od skrzyżowania z ulicą Górską do końca ulicy i od skrzyżowania z ulicą Kasztanową do końca ulicy Osiedle: Robotnicze
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Wioletta Katarzyna Kaśkiewicz
26
(14,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA LESZCZYŃSKIEGO
-
15
Piotr Paweł Szunejko
55
(30,22%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Tadeusz Ilczuk
50
(27,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KILJANA
-
16
Andrzej Tamkun
51
(28,02%)
Okręg 7
Sołectwa: Wójtówko, Lekity
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA LESZCZYŃSKIEGO
-
15
Jerzy Zbigniew Płociński
83
(40,89%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KILJANA
-
16
Mariusz Szutkowski
120
(59,11%)
Okręg 8
Sołectwa: Olszewnik, Tłokowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA LESZCZYŃSKIEGO
-
15
Tadeusz Zięba
48
(32,21%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jolanta Maria Sawicka
39
(26,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KILJANA
-
16
Jan Kowalczyk
62
(41,61%)
Okręg 9
Sołectwa: Kikity, Zerbuń, Żardeniki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA LESZCZYŃSKIEGO
-
15
Bogusław Leszek Wierzbicki
80
(50,31%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Elżbieta Radziszewska
39
(24,53%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KILJANA
-
16
Bożenna Bułkowska
40
(25,16%)
Okręg 10
Sołectwa: Kiersztanowo, Miejska Wieś, Jeziorany-Kolonie
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA LESZCZYŃSKIEGO
-
15
Józef Kaniuga
100
(66,23%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Grażyna Poniatowska
33
(21,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KILJANA
-
16
Anna Franciszka Lielbriedis
18
(11,92%)
Okręg 11
Sołectwa: Derc, Kostrzewy, Krokowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Paweł Taraszkiewicz
15
(7,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA LESZCZYŃSKIEGO
-
15
Piotr Tomasz Kuszczak
59
(29,06%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Karol Strzelecki
44
(21,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KILJANA
-
16
Wiesław Jan Żywicki
85
(41,87%)
Okręg 12
Sołectwo: Radostowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA LESZCZYŃSKIEGO
-
15
Anna Elżbieta Wardzyńska
47
(27,49%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Marcin Jan Sielecki
102
(59,65%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KILJANA
-
16
Józef Piotr Adamiec
22
(12,87%)
Okręg 13
Sołectwa: Potryty, Studnica, Studzianka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA LESZCZYŃSKIEGO
-
15
Grzegorz Marcin Wardzyński
64
(45,07%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Lech Kowalczyk
78
(54,93%)
Okręg 14
Sołectwo: Franknowo, Polkajmy
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Danuta Czerkawska
32
(14,75%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA LESZCZYŃSKIEGO
-
15
Teresa Parzonka
92
(42,40%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Dariusz Słupecki
45
(20,74%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KILJANA
-
16
Katarzyna Lidia Zając
48
(22,12%)
Okręg 15
Sołectwa: Kramarzewo, Pierwągi, Piszewo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA LESZCZYŃSKIEGO
-
15
Urszula Teresa Zielińska
34
(26,98%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Janina Skorupa
25
(19,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KILJANA
-
16
Cezary Ciborski
67
(53,17%)