Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwa: Olszewka, Przepałkowo
Pokaż więcej
Ewelina Maria Nowak-Mizdalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
17
(14,17%)
Mirosław Jan Dominiak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
51
(42,50%)
Ewa Maria Wirkus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK GRABOWSKI
12
(10,00%)
Ewa Falkowska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
14
(11,67%)
Sylwia Magdalena Zwiewka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
26
(21,67%)
Okręg 2
Sołectwo Dziedno
Pokaż więcej
Maciej Piotr Angutek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
0
(0,00%)
Ryszard Antoni Badziński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
54
(55,67%)
Radosław Głowacki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
43
(44,33%)
Okręg 3
Sołectwa: Dębiny, Obodowo, Zielonka
Pokaż więcej
Karolina Ewelina Dziarnowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
56
(31,64%)
Paweł Wieczorek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK GRABOWSKI
17
(9,60%)
Wanda Gackowska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
76
(42,94%)
Kamil Domek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
28
(15,82%)
Okręg 4
Sołectwa: Roztoki, Wielowicz
Pokaż więcej
Jolanta Różańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
7
(4,55%)
Marta Danuta Matuszak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
119
(77,27%)
Paweł Domek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
28
(18,18%)
Okręg 5
Sołectwa: Szynwałd, Wielowiczek
Pokaż więcej
Witold Stanisław Steckiewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
90
(67,16%)
Kamila Teresa Jabłońska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
44
(32,84%)
Okręg 6
Sołectwo Rogalin
Pokaż więcej
Stanisław Paszylk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
56
(30,43%)
Anna Dubieńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK GRABOWSKI
57
(30,98%)
Jakub Bąk
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
30
(16,30%)
Janusz Mieczysław Kamiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
41
(22,28%)
Okręg 7
Sołectwo Sośno – część, wieś Sośno, ulice: Aleja Jana Pawła II oraz Sośno „wybudowanie” (do nr 25)
Pokaż więcej
Ewa Irena Bąk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
18
(12,50%)
Witold Antoni Zieliński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
33
(22,92%)
Jacek Grabowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK GRABOWSKI
19
(13,19%)
Mirosława Józefa Wegner
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
28
(19,44%)
Jarosław Adam Żarczyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
46
(31,94%)
Okręg 8
Sołectwo Sośno – część, wieś Sośno, ulice: Leśna, Nowa, Dworcowa, Parkowa, Cicha, Wodna, Polna
Pokaż więcej
Weronika Kunek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
28
(20,74%)
Krystyna Stefania Wąsik
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
83
(61,48%)
Danuta Miller-Domek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
24
(17,78%)
Okręg 9
Sołectwo Sośno – część, wieś Sośno, ulice: Bydgoska, Sępoleńska, Młyńska, Wiatrakowa, Kamińskiego oraz Sośno „wybudowanie” (od nr 90 wzwyż)
Pokaż więcej
Joanna Gackowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
34
(29,06%)
Anita Bernadeta Napierała
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
19
(16,24%)
Anna Lucyna Bettin
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
21
(17,95%)
Marzena Górska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
43
(36,75%)
Okręg 10
Sołectwa: Tonin, Toninek
Pokaż więcej
Mariusz Kuszewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
76
(57,14%)
Michał Langner
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
57
(42,86%)
Okręg 11
Sołectwa: Jaszkowo, Mierucin
Pokaż więcej
Robert Miklasz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
29
(25,44%)
Stefan Antoni Buraczewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK GRABOWSKI
20
(17,54%)
Monika Krystyna Przeor
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
30
(26,32%)
Dawid Szwajca
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
35
(30,70%)
Okręg 12
Sołectwo Wąwelno – część, wieś Wąwelno bez ul. Mroteckiej
Pokaż więcej
Iwona Andrzejak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
14
(10,14%)
Zbigniew Piotr Struwe
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
56
(40,58%)
Dominik Przybysz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK GRABOWSKI
6
(4,35%)
Henryk Jan Wardziński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
62
(44,93%)
Okręg 13
Sołectwo Tuszkowo, Sołectwo Wąwelno – część, wieś Wąwelno, ulica Mrotecka
Pokaż więcej
Krystyna Raźna
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
33
(25,38%)
Anna Maria Godlewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK GRABOWSKI
15
(11,54%)
Maria Pieńkowska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
47
(36,15%)
Waldemar Piotr Żakowicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
35
(26,92%)
Okręg 14
Sołectwo Sitno
Pokaż więcej
Sławomir Krężołek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
36
(21,30%)
Małgorzata Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
29
(17,16%)
Wioletta Ewa Pacek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK GRABOWSKI
44
(26,04%)
Wiesław Jan Jeszka
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
25
(14,79%)
Ewa Jabłońska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
35
(20,71%)
Okręg 15
Sołectwo Skoraczewo
Pokaż więcej
Marek Kunek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
5
(6,85%)
Mirosława Grzesiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK GRABOWSKI
17
(23,29%)
Józef Roman Opas
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
25
(34,25%)
Iwona Serówka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
26
(35,62%)