Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Bielawy

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Bielawy: ul. Batalionów Chłopskich, ul. Garbarska, ul. Generała Sikorskiego, ul. Kościelna, ul. Krótka, ul. Nowa, ul. Partyzantów, ul. Parzew, ul. Podrzeczna, ul. Rynek, ul. Warszawska, ul. Żabia, ul. 17 Pułku Ułanów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Kociak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    153 (78,87%)

    Ryszard Burzyński

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    41 (21,13%)

    Okręg 2

    Bielawy: Od Nr 1 do Nr 75, Rulice, Zgoda

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Stanisław Zimiński

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    136 (77,27%)

    Maria Henryka Wojciechowska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    40 (22,73%)

    Okręg 3

    Bielawska Wieś, Brzozów, Helin, Marywil

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mirosław Antoni Bryk

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    47 (22,71%)

    Dorota Gawrysiak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    68 (32,85%)

    Wojciech Andrzej Stasiak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OSZKOWIC, STARYCH ORENIC I PIASK STARYCH

    92 (44,44%)

    Okręg 4

    Walewice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Sylwia Barbara Łuczak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    59 (45,38%)

    Michał Kostrzewa

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    71 (54,62%)

    Okręg 5

    Leśniczówka, Sobocka Wieś

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Barbara Wieteska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    54 (58,70%)

    Łukasz Liwarski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    38 (41,30%)

    Okręg 6

    Sobota

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wojciech Szcześniak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    111 (53,37%)

    Władysław Pietrzak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    97 (46,63%)

    Okręg 7

    Przezwiska, Zakrzew

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Kędzierski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    37 (45,12%)

    Krzysztof Paweł Racewicz

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    45 (54,88%)

    Okręg 8

    Chruślin, Traby

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ireneusz Gralak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    78 (53,79%)

    Przemysław Paweł Boczek

    KOMITET WYBORCZY ŁOWICKIE.PL

    67 (46,21%)

    Okręg 9

    Gaj, Piotrowice, Wojewodza

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mariola Czajkowska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    49 (29,70%)

    Mariusz Janiak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    48 (29,09%)

    Jarosław Włodzimierz Pałka

    KOMITET WYBORCZY ŁOWICKIE.PL

    68 (41,21%)

    Okręg 10

    Bogumin, Janinów, Waliszew Dworski, Wola Gosławska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Witold Jan Popławski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    98 (50,26%)

    Renata Rubin

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    97 (49,74%)

    Okręg 11

    Gosławice, Marianów, Psary, Skubiki, Stary Waliszew

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Leszek Jan Rożniata

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    51 (26,98%)

    Adam Włodzimierz Krysicki

    KOMITET WYBORCZY ŁOWICKIE.PL

    138 (73,02%)

    Okręg 12

    Borów, Łazin

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Henryk Andrzej Tyrko

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)

    Okręg 13

    Borówek, Emilianów, Seligi

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Aleksander Włodarczyk

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    71 (49,31%)

    Krzysztof Wiśniewski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    73 (50,69%)

    Okręg 14

    Drogusza, Piaski Bankowe, Trzaskowice, Żdżary

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Adam Leszek Ciompała

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    41 (30,83%)

    Anna Edyta Stawińska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    34 (25,56%)

    Krzysztof Grzegorz Antczak

    KOMITET WYBORCZY ŁOWICKIE.PL

    58 (43,61%)

    Okręg 15

    Oszkowice, Stare Orenice, Stare Piaski

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bogdan Andrzej Andrzejczak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    42 (29,58%)

    Józef Szczepan Sobierajski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OSZKOWIC, STARYCH ORENIC I PIASK STARYCH

    100 (70,42%)