Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Bodzechów

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo MIŁKÓW

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Sławomir Kozłowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA BODZECHÓW

    267 (71,97%)

    Wiesław Janusz Nawrot

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    104 (28,03%)

    Okręg 2

    Sołectwo CHMIELÓW

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Kamil Kubicki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA BODZECHÓW

    0 (0,00%)

    Okręg 3

    Sołectwa DENKÓWEK, JĘDRZEJÓW

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zofia Kwaśniak-Wiatrowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA BODZECHÓW

    119 (35,95%)

    Monika Barbara Niedbała

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKA NIEDBAŁA

    212 (64,05%)

    Okręg 4

    Sołectwa GOŹDZIELIN, ROMANÓW

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wiesław Edward Majewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA BODZECHÓW

    0 (0,00%)

    Okręg 5

    Sołectwa MAGONIE, SUDÓŁ

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Renata Barbara Frańczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA BODZECHÓW

    0 (0,00%)

    Okręg 6

    Sołectwa PRZYBORÓW, WÓLKA BODZECHOWSKA

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wanda Leokadia Kaleta

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    96 (29,27%)

    Krystyna Bednarczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSTKO DLA WSI KRYSTYNA BEDNARCZYK

    32 (9,76%)

    Anna Stępień

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY STĘPIEŃ

    113 (34,45%)

    Janina Jeż

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANINY JEŻ WIEŚ RAZEM

    50 (15,24%)

    Wojciech Antoni Makan

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    37 (11,28%)

    Okręg 7

    Sołectwa NOWA DĘBOWA WOLA, SARNÓWEK DUŻY, SARNÓWEK MAŁY, STARA DĘBOWA WOLA

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Władysława Genowefa Ćwik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA BODZECHÓW

    0 (0,00%)

    Okręg 8

    Sołectwa BRONISZOWICE, KOSOWICE, SZWARSZOWICE

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zbigniew Czesław Dąbrowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA BODZECHÓW

    96 (34,29%)

    Wioletta Zofia Haraźny

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIOLETTY HARAŹNY

    184 (65,71%)

    Okręg 9

    Sołectwo GROMADZICE

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bożena Anna Płatek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA BODZECHÓW

    122 (54,46%)

    Urszula Kowalska-Bąk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW URSZULI KOWALSKIEJ-BĄK

    102 (45,54%)

    Okręg 10

    Sołectwa MIRKOWICE, PODSZKODZIE, SZYBY

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Renata Wiesława Kiszka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA BODZECHÓW

    128 (43,54%)

    Anna Małgorzata Barańska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA OKOLICA

    126 (42,86%)

    Daniel Filipczak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    40 (13,61%)

    Okręg 11

    Sołectwa JĘDRZEJOWICE, MYCHÓW, MYCHÓW-KOLONIA, ŚWIRNA

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Józef Marian Polak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA BODZECHÓW

    73 (13,83%)

    Barbara Kowalska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    234 (44,32%)

    Krystyna Maria Piotrowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZ DOM 2018

    12 (2,27%)

    Krzysztof Jacek Chlewicki

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    124 (23,48%)

    Andrzej Ogłaza

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ OGŁAZA

    85 (16,10%)

    Okręg 12

    Część sołectwa SZEWNA ulice: Dolna, Boczna, Brzeźniakówka, Górna, Grelecka, Kielecka, Krótka, Leśna, Młynarska, Olszówka, Plac Księdza Marcina Popiela, Wąska, Wiejska, Wodąca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bogusław Józef Jurys

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA BODZECHÓW

    0 (0,00%)

    Okręg 13

    Część sołectwa SZEWNA ulice: Armii Krajowej, Graniczna, Langiewicza, Osiedle Widok, Słodowa, Słoneczna, Wakacyjna, Trawna, Woźniakówka, Zakanale, Zarzecze, Zofiówka, Źródlana

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jerzy Kozłowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA BODZECHÓW

    326 (70,87%)

    Donata Anna Kędzierska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    134 (29,13%)

    Okręg 14

    Część sołectwa BODZECHÓW ulice: 6 Sierpnia, Cegielniana, Fabryczna, Kolejowa od nr 30/1 do 58 A, Opatowska, Osiedle Witolda Gombrowicza, Osiedle Leśne, Osiedle Robotnicze, Plac Gminny, Szosik, Zamłynie, Zaułek

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bożena Orzech

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    72 (21,82%)

    Maria Elżbieta Łebek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA BODZECHÓW

    258 (78,18%)

    Okręg 15

    Część sołectwa BODZECHÓW ulice: Bagno, Goździelińska, Kolejowa od nr 5 do nr 28, Krótka, Marcinówka, Plac Zborny, Polna, Siedliska, Szeroka, Szkolna, Żurawia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Lidia Dec

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    17 (5,76%)

    Wiesław Cisek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA BODZECHÓW

    152 (51,53%)

    Mariusz Król

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA KRÓL

    126 (42,71%)