Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatulice: Brzeska, Franciszkańska, Ignacego Paderewskiego, Komunalna, Ojca Św. Jana Pawła II, Płowiecka, Przemysłowa, Rolnicza, Stanisława Moniuszki
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
ulice: 1 Maja, Bema, Langiewicza, Miodowa, Mirosławskiego, Podgórna, Władysława Łokietka
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
ulice: Działkowa, Piastowska, Słoneczna
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
ulice: Armii Krajowej, Kujawska, Wyzwolenia
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
ulice: 3 Maja 1791 r, Cicha, Młynarska, Okrzei, Piaskowa, Szkolna, Targowa, Wiatraczny Stok, Żwirna
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
ulice: 11 Listopada 1918 r, Kazimierza I Kujawskiego, Leśna, o. Artura Zapaśnika, Ogrodowa, ppłk Antoniego Iglewskiego, Sosnowa, Sportowa, Szybka, Średnia
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
ulice: Cypriana Kamila Norwida, Edwarda Stachury, Franciszka Becińskiego, Juliana Tuwima, Konstantego I. Gałczyńskiego, Kościuszki od nr 31 do nr 93, Stanisława Wyspiańskiego, Władysława Broniewskiego
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
ulica: Szpitalna
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
ulice: Kilińskiego, Kościuszki od nr 1 do nr 30, Krótka, Niska, Przesmyk, Puławskiego, Rynek, Rzemieślnicza, Stroma, Szewska, Wąska, Wysoka, Zachodnia, Zakątna, Zamkowa, Zaułek
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
ulice: Dolna, Kruszwicka, Objezdna – bez bloków nr 28/6, 28/14, 28/15, 32, 32/2, 34/2, 34/3, 34/4
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
ulice: Kasprowicza, Kwiatowa, Mickiewicza, Prusa, Słowackiego, gen. Romualda Traugutta, Zielona , Żytnia od nr 1 do nr 13
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
ulice: Chabrowa , Fryderyka Chopina bez nr 4 (blok), Łąkowa, Józefa Górczyńskiego, Kazimierza Wielkiego, Ks. Jana Wieczorka, Parkowa, Polna bez numerów 2, 4, 6 (bloki), Toruńska, Żytnia od nr 14 do 26
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
ulice: Fryderyka Chopina nr 4 (blok), Marii Dąbrowskiej nr 3 i 5 (bloki); Polna nr 2; 4; 6 (bloki)
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
ulica: Objezdna nr 28/6; 28/14; 28/15; 32; 32/2 (bloki)
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
ulica: Objezdna nr 34/2 ; 34/3 i 34/4 (bloki)
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów