Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Wilczogóra ul. Boczna, Dębowa, Kasztanowa, Konwaliowa, Makowa, Lawendowa, Liliowa, Plac Kościelny, Słupecka, Słonecznikowa, Tulipanowa i Wrzosowa
Pokaż więcej
Wioletta Bronka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY GRZEGORZA SKOWROŃSKIEGO
101
(50,75%)
Stanisław Czapski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
98
(49,25%)
Okręg 2
Sołectwo Wilczogóra ul. Kleczewska, Krótka, Na Górce, Pogodna i Skulska
Pokaż więcej
Wioletta Adamczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY GRZEGORZA SKOWROŃSKIEGO
174
(77,68%)
Przemysław Kaźmierczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
50
(22,32%)
Okręg 3
Sołectwo Wilczogóra ul. Cmentarna, Jarzębinowa, Objazdowa, Osowa Góra, Podgórna, Rolna, 700 - lecia, Spokojna, Sportowa i Szkolna
Pokaż więcej
Danuta Anna Robak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY GRZEGORZA SKOWROŃSKIEGO
134
(74,03%)
Monika Agnieszka Gajda
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
47
(25,97%)
Okręg 4
Sołectwo Wilczyn ul. Cegielińska, Konińska, Rynek i wieś Cegielnia
Pokaż więcej
Zbigniew Józef Rachuba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY GRZEGORZA SKOWROŃSKIEGO
115
(55,02%)
Małgorzata Grzechowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
94
(44,98%)
Okręg 5
Sołectwo Wilczyn ul. Klonowa, Plac Słoneczny, Plac Wiejski, Polna, Pszenna, Słoneczna, Strzelińska, Targowa, Wiejska Nr 35 - 57 i Zbożowa
Pokaż więcej
Katarzyna Brezyna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY GRZEGORZA SKOWROŃSKIEGO
161
(80,50%)
Małgorzata Śmigielska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
39
(19,50%)
Okręg 6
Sołectwo Wilczyn ul. Brzozowa, Karolkowa, Leśna, Sosnowa i Wiejska Nr 1 - 34
Pokaż więcej
Michał Szymon Ślebioda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY GRZEGORZA SKOWROŃSKIEGO
161
(70,00%)
Bogdan Franciszek Mysior
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
69
(30,00%)
Okręg 7
Sołectwo: Kownaty i Świętne
Pokaż więcej
Juliusz Henryk Wiechecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY GRZEGORZA SKOWROŃSKIEGO
0
(0,00%)
Karol Władysław Bukowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0%)
Okręg 8
Sołectwo: Dębówiec i Zygmuntowo
Pokaż więcej
Leszek Roman Kwiatkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY GRZEGORZA SKOWROŃSKIEGO
92
(41,82%)
Stefan Fornalczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
128
(58,18%)
Okręg 9
Sołectwo: Kopydłowo i Maślaki
Pokaż więcej
Sławomir Edward Kozłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY GRZEGORZA SKOWROŃSKIEGO
132
(64,39%)
Marek Kazimierz Szczepankiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
73
(35,61%)
Okręg 10
Sołectwo Kopydłówek
Pokaż więcej
Mariusz Łyska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
71
(53,38%)
Arkadiusz Pawlaczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
62
(46,62%)
Okręg 11
Sołectwo: Gogolina i Kaliska
Pokaż więcej
Waldemar Tomasz Nowakowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY GRZEGORZA SKOWROŃSKIEGO
56
(52,83%)
Wojciech Wincenty Kubacki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
50
(47,17%)
Okręg 12
Sołectwo Wiśniewa
Pokaż więcej
Maciej Szeląg
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY GRZEGORZA SKOWROŃSKIEGO
145
(69,05%)
Arkadiusz Grzegorz Budziak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
65
(30,95%)
Okręg 13
Sołectwo Góry
Pokaż więcej
Kazimierz Zawadzki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
70
(41,18%)
Tomasz Woźniak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
100
(58,82%)
Okręg 14
Sołectwo: Biela i Ościsłowo
Pokaż więcej
Błażej Jan Pyrzyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY GRZEGORZA SKOWROŃSKIEGO
178
(87,25%)
Dariusz Fiedorowicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
26
(12,75%)
Okręg 15
Sołectwo: Głęboczek i Wturek
Pokaż więcej
Eugeniusz Marian Działak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY GRZEGORZA SKOWROŃSKIEGO
101
(41,39%)
Andrzej Nowakowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
143
(58,61%)