Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Niegosławice

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    miejscowość: Dworcowy Przysiółek, Niegosławice od nr 1 do nr 66A

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Marcin Leszko

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    38 (22,35%)

    Donata Magdalena Giedrys

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADELINA KASOWSKA

    20 (11,76%)

    Arkadiusz Józef Szlachetko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA GMINY NIEGOSŁAWICE

    112 (65,88%)

    Okręg 2

    miejscowość: Niegosławice od nr 67 do nr 145A

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Leszko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADELINA KASOWSKA

    78 (48,45%)

    Helena Katarzyna Golonka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAN KOSIŃSKI

    83 (51,55%)

    Okręg 3

    miejscowość: Niegosławice od nr 146 do nr 218

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ewa Marciniak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    34 (29,57%)

    Adelina Małgorzata Kasowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADELINA KASOWSKA

    23 (20,00%)

    Sebastian Ryszard Chachuła

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA GMINY NIEGOSŁAWICE

    58 (50,43%)

    Okręg 4

    miejscowość: Krzywczyce, Sucha Dolna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Nowakowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADELINA KASOWSKA

    9 (4,74%)

    Mirosław Dominiak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAN KOSIŃSKI

    48 (25,26%)

    Jan Beleć

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA BRZEŹNIAKA

    6 (3,16%)

    Przemysław Jerzy Zgrzebski

    KOMITET WYBORCZY GMINA I POWIAT PRZYJAZNE LUDZIOM

    127 (66,84%)

    Okręg 5

    miejscowość: Rudziny

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Anna Wanda Borzuchowska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    35 (38,89%)

    Jarosław Ireneusz Pawluk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADELINA KASOWSKA

    12 (13,33%)

    Jan Ziach

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAN KOSIŃSKI

    23 (25,56%)

    Czesław Skomoroko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA BRZEŹNIAKA

    20 (22,22%)

    Okręg 6

    miejscowość: Gościeszowice od nr 1 do nr 69

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mieczysław Korchut

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADELINA KASOWSKA

    54 (39,13%)

    Krystyna Franciszka Bondarowicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAN KOSIŃSKI

    59 (42,75%)

    Bolesław Stanisław Dec

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA BRZEŹNIAKA

    25 (18,12%)

    Okręg 7

    miejscowość: Gościeszowice od nr 70 do nr 144

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zbigniew Michalski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAN KOSIŃSKI

    36 (30,77%)

    Marek Andrzej Brzeźniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA BRZEŹNIAKA

    81 (69,23%)

    Okręg 8

    miejscowość: Gościeszowice od nr 145 do nr 175, Międzylesie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Henryk Bogusz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAN KOSIŃSKI

    75 (86,21%)

    Leszek Kocik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA BRZEŹNIAKA

    12 (13,79%)

    Okręg 9

    miejscowość: Mycielin

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marek Michał Poźniak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    71 (47,02%)

    Marzena Nowak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADELINA KASOWSKA

    13 (8,61%)

    Waldemar Hołowko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAN KOSIŃSKI

    67 (44,37%)

    Okręg 10

    miejscowość: Bukowica, przysiółek Bukowiczka, przysiółek Nowa Bukowica, przysiółek Zagóra

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Joanna Elżbieta Piechocka - Miś

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAN KOSIŃSKI

    79 (78,22%)

    Andrzej Dariusz Sawicki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA BRZEŹNIAKA

    22 (21,78%)

    Okręg 11

    miejscowość: Nowa Jabłona, przysiółek Nowy Dwór, przysiółek Pustkowie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Małgorzata Jarosz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAN KOSIŃSKI

    0 (0,00%)

    Okręg 12

    miejscowość: Przecław od nr 1 do nr 43

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Daniel Andrzej Bachmatiuk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADELINA KASOWSKA

    48 (40,68%)

    Leszek Biernacik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAN KOSIŃSKI

    33 (27,97%)

    Andrzej Krzysztof Smoluk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA BRZEŹNIAKA

    37 (31,36%)

    Okręg 13

    miejscowość: Przecław od nr 44 do nr 126/2

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Danuta Borejko

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    61 (42,66%)

    Izabela Kowalewska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADELINA KASOWSKA

    22 (15,38%)

    Krzysztof Józef Bachmatiuk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA BRZEŹNIAKA

    60 (41,96%)

    Okręg 14

    miejscowość: Stara Jabłona

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bożena Jędrzejek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAN KOSIŃSKI

    66 (61,11%)

    Kamila Maria Piotrowicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA BRZEŹNIAKA

    42 (38,89%)

    Okręg 15

    miejscowość: Zimna Brzeźnica, Jurzyn, przysiółek Wilczyce

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisław Wydysz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAN KOSIŃSKI

    33 (25,38%)

    Henryk Inglot

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA BRZEŹNIAKA

    97 (74,62%)