Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Rawa Mazowiecka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Agnieszka Janina Sielska
265
(3,69%)
-
8
Artur Konrad Maik
146
(2,03%)
-
3
Tomasz Wojciech Sudakowski
390
(5,42%)
-
2
Jarosław Uchman
893
(12,42%)
-
5
Anna Stępień
209
(2,91%)
-
1
Adrian Paweł Galach
1 240
(17,25%)
-
6
Bożena Jadwiga Wołowicz
168
(2,34%)
-
4
Agata Emilia Malik
215
(2,99%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Zofia Elżbieta Winiarska
535
(7,44%)
-
4
Janina Dziubińska
262
(3,64%)
-
1
Grzegorz Stefaniak
1 273
(17,71%)
-
5
Krystyna Gajewska
143
(1,99%)
-
6
Andrzej Leszek Brodowski
200
(2,78%)
-
7
Marek Krzysztof Hoffman
236
(3,28%)
-
2
Ryszard Maciej Imioła
715
(9,95%)
-
8
Marian Waldemar Krzyczkowski
299
(4,16%)
Okręg 2
Gmina i Miasto Biała Rawska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Alina Bińkowska
388
(8,25%)
-
3
Katarzyna Bernarda Miągowska
286
(6,08%)
-
5
Alicja Brzezińska
173
(3,68%)
-
4
Antoni Przyborek
418
(8,89%)
-
1
Zbigniew Stanisław Karpiński
529
(11,25%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Franciszka Wójcicka
340
(7,23%)
-
2
Jacek Otulak
926
(19,69%)
-
1
Henryk Majewski
477
(10,14%)
-
4
Longina Barbara Krępska
411
(8,74%)
-
5
Jolanta Agnieszka Popłońska
201
(4,27%)
-
6
Łukasz Sekuter
554
(11,78%)
Okręg 3
Gmina Rawa Mazowiecka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Paweł Marcin Jakubowski
557
(16,73%)
-
5
Włodzimierz Michalak
501
(15,05%)
-
3
Beata Elżbieta Brzezińska
112
(3,36%)
-
1
Stanisław Skoneczny
492
(14,77%)
-
4
Ilona Ewa Kubacka
218
(6,55%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Grzegorz Nowak
240
(7,21%)
-
2
Tadeusz Damaz
291
(8,74%)
-
3
Małgorzata Elżbieta Walendziak
182
(5,47%)
-
1
Jarosław Kobierski
554
(16,64%)
-
4
Jadwiga Małgorzata Jedlińska
183
(5,50%)
Okręg 4
Gmina Cielądz, Gmina Regnów, Gmina Sadkowice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Adam Lesiak
971
(22,26%)
-
2
Wioletta Ewelina Pawlak
497
(11,39%)
-
3
Kamila Katarzyna Wieczorek
193
(4,42%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Marek Ryszard Szcześniak
584
(13,39%)
-
1
Józef Adam Matysiak
826
(18,94%)
-
2
Maria Charążka
403
(9,24%)
-
3
Maria Piątek
313
(7,18%)
-
5
Anna Klimas
393
(9,01%)
-
6
Sławomir Tomasz Sijka
182
(4,17%)