Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
połączone osiedla: miasto Kolbuszowa-osiedle Nr 1, Nr 2 i Nr 3
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Barbara Szafraniec
301
(8,17%)
-
8
Grzegorz Krzysztof Partyka
54
(1,47%)
-
10
Danuta Marta Żądło
86
(2,33%)
-
1
Mirosław Jacek Kaczmarczyk
358
(9,71%)
-
4
Michał Wojciech Augustyn
89
(2,41%)
-
5
Justyna Dominika Łagowska
54
(1,47%)
-
3
Stanisław Andrzej Długosz
143
(3,88%)
-
6
Paweł Piotr Michno
220
(5,97%)
-
7
Mateusz Paweł Mytych
51
(1,38%)
-
9
Krystyna Elżbieta Styga
48
(1,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD TO WSPÓLNA SPRAWA
-
6
Agnieszka Naghmouchi
4
(0,11%)
-
1
Barbara Bochniarz
126
(3,42%)
-
5
Józef Michał Fryc
371
(10,07%)
-
4
Artur Wiesław Żak
26
(0,71%)
-
3
Stanisław Mazur
42
(1,14%)
-
2
Monika Bebło
15
(0,41%)
-
8
Józef Stanisław Rybicki
117
(3,17%)
-
7
Patryk Ryszard Wilk
121
(3,28%)
-
10
Waldemar Macheta
105
(2,85%)
-
9
Magdalena Rogalińska
10
(0,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KOLBUSZOWA
-
4
Paweł Roman Matejkowski
54
(1,47%)
-
6
Norbert Król
23
(0,62%)
-
8
Beata Agata Kolis
14
(0,38%)
-
5
Danuta Józefa Róg
30
(0,81%)
-
3
Barbara Teresa Dziuba
42
(1,14%)
-
2
Dorian Stanisław Pik
237
(6,43%)
-
1
Krzysztof Stanisław Wójcicki
214
(5,81%)
-
7
Justyna Małgorzata Saj
29
(0,79%)
-
9
Paweł Rybak
31
(0,84%)
-
10
Karol Andrzej Wesołowski
148
(4,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KOLBUSZOWA-NASZ DOM
-
1
Andrzej Chmielowski
68
(1,84%)
-
2
Marta Filipek
31
(0,84%)
-
4
Adam Władysław Kaczanowski
187
(5,07%)
-
3
Dorota Gul
11
(0,30%)
-
8
Maria Opalińska
105
(2,85%)
-
7
Wiesław Maciej Kuryło
9
(0,24%)
-
6
Danuta Kulig
47
(1,28%)
-
5
Elżbieta Krysztofiak
7
(0,19%)
-
10
Stanisław Wiącek
20
(0,54%)
-
9
Stanisław Marian Pruś
38
(1,03%)
Okręg 2
połączone sołectwa: Bukowiec, Domatków, Huta Przedborska, Kolbuszowa Dolna, Nowa Wieś, Przedbórz, Świerczów, Zarębki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Krzysztof Tadeusz Kluza
205
(6,85%)
-
6
Dariusz Grzegorz Tabisz
140
(4,68%)
-
1
Grażyna Barbara Halat
328
(10,96%)
-
3
Dariusz Piotr Ocimek
165
(5,51%)
-
8
Krzysztof Aleksander Wilk
280
(9,36%)
-
7
Norbert Stanisław Tylutki
186
(6,22%)
-
5
Alina Anna Sudak
34
(1,14%)
-
4
Ewa Maria Pokrywka
26
(0,87%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD TO WSPÓLNA SPRAWA
-
1
Grażyna Krystyna Maziarz
256
(8,56%)
-
7
Agata Salamon
112
(3,74%)
-
4
Bożena Barbara Olszowy
44
(1,47%)
-
5
Marek Opaliński
134
(4,48%)
-
3
Barbara Maria Draus
156
(5,21%)
-
6
Jan Stobierski
112
(3,74%)
-
2
Krystian Kiełb
108
(3,61%)
-
8
Aneta Michałek
24
(0,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KOLBUSZOWA-NASZ DOM
-
7
Małgorzata Bożena Saj
4
(0,13%)
-
1
Piotr Bartosz Panek
346
(11,56%)
-
3
Marta Maria Tendera
94
(3,14%)
-
2
Kazimierz Henryk Guzior
133
(4,45%)
-
4
Zdzisław Stanisław Olszowy
19
(0,64%)
-
8
Danuta Kulig
9
(0,30%)
-
5
Janusz Chorążak
17
(0,57%)
-
6
Kamil Piotr Sołek
60
(2,01%)
Okręg 3
połączone sołectwa: Kłapówka, Kolbuszowa Górna, Kupno, Poręby Kupieńskie, Werynia, Widełka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Stanisław Krzysztof Dworak
181
(5,11%)
-
4
Maria Dorota Micał
103
(2,91%)
-
5
Danuta Olszowy
71
(2,01%)
-
6
Anna Grażyna Sudoł
66
(1,86%)
-
8
Jan Wlazło
153
(4,32%)
-
1
Stanisław Franciszek Rumak
335
(9,46%)
-
2
Lucyna Teresa Kwaśnik
171
(4,83%)
-
7
Bronisław Tadeusz Wiktor
205
(5,79%)
-
9
Roman Ząbczyk
309
(8,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD TO WSPÓLNA SPRAWA
-
1
Jan Stanisław Fryc
210
(5,93%)
-
4
Aneta Bogusława Kozioł
11
(0,31%)
-
3
Edyta Kazimiera Mytych
36
(1,02%)
-
2
Julian Stanisław Dragan
267
(7,54%)
-
6
Teresa Prządka
36
(1,02%)
-
7
Dominika Dorota Szalony
28
(0,79%)
-
9
Renata Edyta Szwed
18
(0,51%)
-
5
Julian Franciszek Kłoda
116
(3,28%)
-
8
Marcin Bebło
12
(0,34%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KOLBUSZOWA
-
2
Jerzy Marcin Rumak
63
(1,78%)
-
8
Aneta Jadwiga Jeż
32
(0,90%)
-
3
Magdalena Machowska-Preneta
43
(1,21%)
-
4
Zbigniew Jan Przybyło
54
(1,53%)
-
7
Roman Kalembkiewicz
21
(0,59%)
-
1
Michał Karkut
323
(9,12%)
-
5
Dorota Maria Borawiak
23
(0,65%)
-
6
Iwona Trela-Depa
14
(0,40%)
-
9
Zbigniew Pytlak
258
(7,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KOLBUSZOWA-NASZ DOM
-
1
Józef Jakubczyk
91
(2,57%)
-
5
Dorota Sitarz
11
(0,31%)
-
2
Grażyna Celina Syniec
115
(3,25%)
-
3
Krzysztof Stanisław Surowiec
104
(2,94%)
-
4
Katarzyna Liszcz
28
(0,79%)
-
7
Teresa Halina Blat
2
(0,06%)
-
6
Marek Franciszek Maciąg
5
(0,14%)
-
8
Kamil Czachor
15
(0,42%)
-
9
Jakub Albert Saj
10
(0,28%)