Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Lubichowo

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo Szteklin i Mościska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Iwona Magdalena Maszka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA NAS I DLA NASZYCH DZIECI

    78 (58,65%)

    Leszek Jan Michna

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE

    35 (26,32%)

    Waldemar Stiwe

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    20 (15,04%)

    Okręg 2

    Sołectwo Bietowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Paweł Piotr Sender

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA NAS I DLA NASZYCH DZIECI

    118 (64,13%)

    Bogdan Stanisław Gloc

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE

    51 (27,72%)

    Elżbieta Stiwe

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    15 (8,15%)

    Okręg 3

    Sołectwo Zielona Góra (Budy, Lipinki Królewskie, Zielona Góra)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Adam Gibas

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA NAS I DLA NASZYCH DZIECI

    113 (69,75%)

    Dariusz Tadeusz Ambroziak

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE

    49 (30,25%)

    Okręg 4

    Lubichowo ulice: Północna, 6 Marca, Malinowa, Wiśniowa, Księdza Lorenza, Czereśniowa, Starogardzka (numery parzyste), Wybudowanie od numeru 1 do numeru 28

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Leszek Jan Moritz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA NAS I DLA NASZYCH DZIECI

    102 (49,51%)

    Małgorzata Elżbieta Rocławska

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE

    98 (47,57%)

    Bogusław Jan Megger

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    6 (2,91%)

    Okręg 5

    Lubichowo ulice: Lipowa, Krótka, Wdecka, Dworcowa, Jeziorna, Wybudowanie od numeru 29 do numeru 39

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Juliusz Andrzej Kalinowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA NAS I DLA NASZYCH DZIECI

    139 (60,96%)

    Paweł Jan Guzenda

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE

    72 (31,58%)

    Barbara Elżbieta Eliasz

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    17 (7,46%)

    Okręg 6

    Lubichowo ulice: Akacjowa, Leśna, Skowronka, Polna, Wybudowanie od numeru 40 do numeru 70, Brzóski, Młynki, Sołectwo Wilcze Błota

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Monika Górnaś

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA NAS I DLA NASZYCH DZIECI

    102 (50,50%)

    Krzysztof Stanisław Szydłowski

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE

    100 (49,50%)

    Okręg 7

    Lubichowo ulice: Sosnowa, Brzozowa (numery parzyste), Kasztanowa, Jana Pawła II, Wrzosowa, Zblewska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grzegorz Makowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA NAS I DLA NASZYCH DZIECI

    155 (70,14%)

    Bożena Jolanta Budziak

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE

    66 (29,86%)

    Okręg 8

    Sołectwo Lubichowo ulice: Słoneczna, Mikołaja Reja, Parkowa, Pogodna, Starogardzka (numery nieparzyste), Wybudowanie od numeru 71

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Władysław Klin

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA NAS I DLA NASZYCH DZIECI

    119 (63,64%)

    Aleksandra Strzelecka

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE

    68 (36,36%)

    Okręg 9

    Sołectwo Lubichowo ulice: Mickiewicza, Konopnickiej, Orzeszkowej, Sienkiewicza, Prusa, Podgórna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Przemysław Karol Małecki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA NAS I DLA NASZYCH DZIECI

    128 (57,66%)

    Franciszek Marian Sulewski

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE

    94 (42,34%)

    Okręg 10

    Zegloszcz ulice: Główna (numery nieparzyste), Bosa, Wybudowanie od numeru 68

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wiesław Ignacy Graban

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA NAS I DLA NASZYCH DZIECI

    40 (19,61%)

    Marcin Jacek Trepkowski

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE

    164 (80,39%)

    Okręg 11

    Zegloszcz ulice: Główna (numery parzyste), Księdza Bony, Wybudowanie od numeru 1 do 67

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ewelina Krzysztoń

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA NAS I DLA NASZYCH DZIECI

    86 (45,74%)

    Robert Edmund Olszowy

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE

    88 (46,81%)

    Tomasz Szczygielski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    14 (7,45%)

    Okręg 12

    Sołectwo Wda (Wdecki Młyn), Sołectwo Mermet, Sołectwo Smolniki (Lasek, Szlaga Leśniczówka)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Przemysław Krzysztof Przewoźny

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA NAS I DLA NASZYCH DZIECI

    187 (64,26%)

    Stanisław Szweda

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE

    89 (30,58%)

    Helena Aniela Kurowska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    15 (5,15%)

    Okręg 13

    Ocypel ulice: Lubichowska, Kociewska (numery parzyste), Leśna, Dworcowa, Browarowa, Składnicowa, Krótka, Wrzosowa, Kościelna, Bagienna, Wschodnia, Przylesie, Szkolna, Osiedle Redanse Południowe, Osiedle Redanse Północne, Krępka, Krępki, Krampka, Ocypel Leśniczówka, Wybudowanie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Łukasz Wojciech Gaszkowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA NAS I DLA NASZYCH DZIECI

    123 (82,00%)

    Hanna Krystyna Mistygacz

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE

    27 (18,00%)

    Okręg 14

    Ocypel ulice: Kociewska (numery nieparzyste), Wczasowa, Łąkowa, Zakładników, Polna, Stolarska, Spacerowa, Jana Pawła Warmbier, Jeziorna, Harcerska, Sosnowa, Brzozowa, Turystyczna, Słoneczna, Świerkowa, Zielona, Wybudowanie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marek Kwaśniewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA NAS I DLA NASZYCH DZIECI

    112 (69,57%)

    Brunon Warmbier

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE

    41 (25,47%)

    Mieczysław Leon Michna

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    8 (4,97%)

    Okręg 15

    Sołectwo Osowo Leśne (Baby Leśniczówka, Sowi Dół)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Karolina Guz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA NAS I DLA NASZYCH DZIECI

    60 (29,27%)

    Edward Błaszków

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE

    104 (50,73%)

    Zbigniew Sprengel

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    41 (20,00%)