Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Chełmno

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Bieńkówka, Starogród Dolny

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bartosz Damian Kubacki

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    121 (70,35%)

    Lech Izydor Orzech

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA GMINA CHEŁMNO

    51 (29,65%)

    Okręg 2

    Borówno, Różnowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wioleta Hanna Lemańczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA GMINA CHEŁMNO

    0 (0,00%)

    Okręg 3

    Kałdus, Osnowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tadeusz Fabiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA GMINA CHEŁMNO

    0 (0,00%)

    Okręg 4

    Starogród

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krystyna Urszula Iwańska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA GMINA CHEŁMNO

    0 (0,00%)

    Okręg 5

    Górne Wymiary

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grażyna Mirosława Malinowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA GMINA CHEŁMNO

    0 (0,00%)

    Okręg 6

    Kolno

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bogusław Krzysztof Kiełbasiewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA GMINA CHEŁMNO

    0 (0,00%)

    Okręg 7

    Nowe Dobra budynki od numeru 1 do numeru 24, Ostrów Świecki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Kazimierz Pasiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA GMINA CHEŁMNO

    0 (0,00%)

    Okręg 8

    Nowe Dobra budynki od numeru 25 do końca numeracji

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Kosiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA GMINA CHEŁMNO

    0 (0,00%)

    Okręg 9

    Dolne Wymiary

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zbigniew Andrzej Kłos

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA GMINA CHEŁMNO

    76 (75,25%)

    Leszek Jasiński

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    25 (24,75%)

    Okręg 10

    Dorposz Chełmiński, Łęg

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mieczysław Józef Urbański

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA GMINA CHEŁMNO

    0 (0,00%)

    Okręg 11

    Podwiesk

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Bronisław Narolski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA GMINA CHEŁMNO

    0 (0,00%)

    Okręg 12

    Małe Łunawy, Wielkie Łunawy

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Jan Tworzewski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    47 (29,19%)

    Zbigniew Włodzimierz Kiljan

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA GMINA CHEŁMNO

    114 (70,81%)

    Okręg 13

    Nowawieś Chełmińska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Halina Wójtowicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA GMINA CHEŁMNO

    0 (0,00%)

    Okręg 14

    Klamry budynki od numeru 1 do numeru 53

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Czesław Mikrut

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA GMINA CHEŁMNO

    0 (0,00%)

    Okręg 15

    Klamry budynki od numeru 54 do końca numeracji

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grzegorz Paweł Sobieralski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA GMINA CHEŁMNO

    0 (0,00%)