Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Dynów

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo Bachórz nr 1 - nr 98

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Łucja Danuta Bachurska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ POGÓRZA DYNOWSKIEGO

    74 (37,56%)

    Adam Stefan Piorun

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    123 (62,44%)

    Okręg 2

    Sołectwo Bachórz nr 99 - do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ewelina Ewa Szczutko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ POGÓRZA DYNOWSKIEGO

    108 (48,21%)

    Franciszek Pilip

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    116 (51,79%)

    Okręg 3

    Sołectwo Dąbrówka Starzeńska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Beata Skubisz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ POGÓRZA DYNOWSKIEGO

    53 (32,52%)

    Waldemar Bernard Paściak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    110 (67,48%)

    Okręg 4

    Sołectwo Dylągowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Franciszek Jan Hadam

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ POGÓRZA DYNOWSKIEGO

    0 (0,00%)

    Okręg 5

    Sołectwo Harta nr 1 - nr 121, nr 544 - do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Józef Błoński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ POGÓRZA DYNOWSKIEGO

    121 (45,15%)

    Maria Barbara Pałac

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    147 (54,85%)

    Okręg 6

    Sołectwo Harta nr 400 - nr 543

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krystyna Józefa Strzelczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ POGÓRZA DYNOWSKIEGO

    41 (24,12%)

    Piotr Śliwa

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    129 (75,88%)

    Okręg 7

    Sołectwo Harta nr 122 - nr 261

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Barbara Maria Tereszak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ POGÓRZA DYNOWSKIEGO

    61 (21,03%)

    Jacek Józef Stochmal

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    229 (78,97%)

    Okręg 8

    Sołectwo Harta nr 262 - nr 399

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Andrzej Kocaj

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ POGÓRZA DYNOWSKIEGO

    33 (16,75%)

    Wojciech Piech

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    164 (83,25%)

    Okręg 9

    Sołectwo Laskówka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Agnieszka Katarzyna Wydra

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ POGÓRZA DYNOWSKIEGO

    58 (36,48%)

    Adam Mieczysław Chruszcz

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    101 (63,52%)

    Okręg 10

    Sołectwo Łubno nr 1 - nr 56, nr 278 - nr 336

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisław Zbigniew Myćka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ POGÓRZA DYNOWSKIEGO

    34 (28,10%)

    Robert Krzysztof Potoczny

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    87 (71,90%)

    Okręg 11

    Sołectwo Łubno nr 57 - nr 127, nr 226 - nr 277A

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Władysław Ciupak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    0 (0,00%)

    Okręg 12

    Sołectwo Łubno nr 128 - nr 172, nr 185 - nr 225A, nr 337 - do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wiesław Kiełbasa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ POGÓRZA DYNOWSKIEGO

    89 (59,73%)

    Iwona Janina Jabłońska-Gierula

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    60 (40,27%)

    Okręg 13

    Sołectwo Pawłokoma

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tadeusz Pudysz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ POGÓRZA DYNOWSKIEGO

    0 (0,00%)

    Okręg 14

    Sołectwo Ulanica

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jacek Grzegorz Kamiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ POGÓRZA DYNOWSKIEGO

    49 (26,63%)

    Lucyna Stanisława Tworzydło

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    135 (73,37%)

    Okręg 15

    Sołectwo Łubno nr 173 - nr 184, Sołectwo Wyręby

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Beata Maria Skiba

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ POGÓRZA DYNOWSKIEGO

    71 (62,83%)

    Tadeusz Paździorny

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    42 (37,17%)