Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Szczerbice: ul. Biernackiego, Cmentarna, Ks. Alberta Büchlera, Nowa, Piaskowa, Rybnicka nieparzyste od nr 53 - 57 i od nr 58 - do końca, Stara
Pokaż więcej
Ewa Maria Biernacka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA GASZOWICE
164
(65,08%)
Kazimierz Daniluk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH ROZWOJU GMIN REGIONU RYBNICKIEGO
88
(34,92%)
Okręg 2
Sołectwo Szczerbice: ul. Jerozolimska, Leśna, Rybnicka od nr 1 - 52 i parzyste od nr 54 - 56, Sumińska
Pokaż więcej
Marek Masarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA GASZOWICE
97
(45,33%)
Justyna Barbara Pojda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH ROZWOJU GMIN REGIONU RYBNICKIEGO
117
(54,67%)
Okręg 3
Sołectwo Szczerbice: ul. Graniczna, Krótka, Łączna, Radoszowska od nr 1 - 31 i nieparzyste od nr 33 - 37J, Szkolna
Pokaż więcej
Andrzej Jan Cieślok
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA GASZOWICE
159
(75,71%)
Renata Danuta Bienek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH ROZWOJU GMIN REGIONU RYBNICKIEGO
51
(24,29%)
Okręg 4
Sołectwo Szczerbice: ul. Fabryczna, Górska, Polna, Radoszowska parzyste od nr 32 - 38A i od nr 39 - do końca
Pokaż więcej
Mieczysław Tadeusz Szymik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA GASZOWICE
0
(0,00%)
Okręg 5
Sołectwo Piece: ul. Czernicka, Krzywa, Rydułtowska, Szybowa, Zielona, Żytnia
Pokaż więcej
Mateusz Wiesław Bugdoł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA GASZOWICE
148
(68,52%)
Paweł Sergiusz Hadas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH ROZWOJU GMIN REGIONU RYBNICKIEGO
68
(31,48%)
Okręg 6
Sołectwo Piece: ul. Fabryczna, Graniczna, Polna, Radoszowska, Sportowa, Szkolna
Pokaż więcej
Ilona Sklarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA GASZOWICE
121
(63,68%)
Leszek Bogusław Nogły
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH ROZWOJU GMIN REGIONU RYBNICKIEGO
69
(36,32%)
Okręg 7
Sołectwo Gaszowice: ul. Graniczna od nr 39 - do końca, Jerozolimska, Podleśna, Rybnicka
Pokaż więcej
Wojciech Adam Fojcik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA GASZOWICE
166
(59,07%)
Damian Alojzy Krauze
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH ROZWOJU GMIN REGIONU RYBNICKIEGO
115
(40,93%)
Okręg 8
Sołectwo Gaszowice: ul. Graniczna od nr 1 - 37A, Rydułtowska nieparzyste od nr 1 - 55 i od nr 56 - do końca, Zielona
Pokaż więcej
Dominik Łukasz Pluta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA GASZOWICE
130
(44,83%)
Szymon Marcin Korbel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH ROZWOJU GMIN REGIONU RYBNICKIEGO
160
(55,17%)
Okręg 9
Sołectwo Gaszowice: ul. Kolejowa, Rydułtowska parzyste od nr 2 - 54B, Stawowa, Wiejska od nr 1 - 33, parzyste od nr 34 - 68
Pokaż więcej
Krzysztof Lorek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA GASZOWICE
152
(61,54%)
Sylwia Aniela Mazurek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH ROZWOJU GMIN REGIONU RYBNICKIEGO
95
(38,46%)
Okręg 10
Sołectwo Gaszowice: ul. Dołki, Klasztorna, Leśna, Rudzka, Sumińska
Pokaż więcej
Tadeusz Korecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA GASZOWICE
127
(61,35%)
Czesław Bonifacy Kasperzec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH ROZWOJU GMIN REGIONU RYBNICKIEGO
80
(38,65%)
Okręg 11
Sołectwo Gaszowice: ul. Łąkowa, Pogwizdowska, Wiejska nieparzyste od nr 35 - do końca i od nr 70 - do końca
Pokaż więcej
Daniel Sławomir Bierza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH ROZWOJU GMIN REGIONU RYBNICKIEGO
64
(25,60%)
Józef Szawerna
KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
186
(74,40%)
Okręg 12
Sołectwo Łuków Śląski
Pokaż więcej
Barbara Maria Watoła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA GASZOWICE
197
(62,54%)
Witold Czerny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ŁUKOWA ŚLĄSKIEGO Z WITOLDEM CZERNY
118
(37,46%)
Okręg 13
Sołectwo Czernica: ul. Buczyna od nr 10 - do końca, Graniczna, Jana, Leśna, Podleśna
Pokaż więcej
Adam Marek Mróz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA GASZOWICE
191
(64,09%)
Małgorzata Elżbieta Krajczok
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH ROZWOJU GMIN REGIONU RYBNICKIEGO
107
(35,91%)
Okręg 14
Sołectwo Czernica: ul. Barcioka, Generała Hallera, Łączna, Młyńska, Oborska, Powstańców, Wolności od nr 1 - 46 i parzyste od nr 50 - 66
Pokaż więcej
Agnieszka Anna Pytlik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA GASZOWICE
199
(72,63%)
Mirosław Soppa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH ROZWOJU GMIN REGIONU RYBNICKIEGO
75
(27,37%)
Okręg 15
Sołectwo Czernica: ul. Babiogórska, Biskupa, Buczyna od nr 1 - 9, Dębowa, Górnicza, Jana III Sobieskiego, Osadowa, Reja, Stara, Wąwozowa, Wolności nieparzyste od nr 47 - 67 i od nr 68 - do końca, Zielona
Pokaż więcej
Piotr Górecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA GASZOWICE
187
(73,62%)
Marek Roman Kuszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH ROZWOJU GMIN REGIONU RYBNICKIEGO
67
(26,38%)