Wymień elektroodpady na kulturalne wypady

Materiał powstał we współpracy z Gminą Gogolin
Urząd Miejski w Gogolinie wraz ze Stowarzyszeniem Aglomeracja Opolska zaprasza mieszkańców gminy Gogolin do wzięcia udziału w akcji „Wymień elektroodpady na kulturalne wypady”.

Do rozdania jest 101 biletów do kina Helios w Opolu i Kędzierzynie - Koźlu, kina w Krapkowicach, teatru Ekostudio w Opolu, Opolskiego Teatru Lalki, kina Meduza w Opolu, Teatru im. J. Kochanowskiego w Opolu, Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu, Muzeum Wsi Opolskiej oraz Muzeum Śląska Opolskiego;

Co trzeba zrobić, by je otrzymać?

Akcja rozpoczyna się 27 lipca, a kończy 31 października lub w momencie wyczerpania zapasów biletów. Aby otrzymać bilety należy przynieść do gogolińskiego PSZOKU elektroodpady (baterie, żarówki, płyty CD/DVD, mały i duży sprzęt AGD lub RTV), a następnie z otrzymanym potwierdzeniem udać się do biura podawczego w Urzędzie Miejskim w Gogolinie (parter). Sprzęt przekazany do gogolińskiego PSZOK’u musi być kompletny; w akcji nie będą mogły brać udziału osoby, które oddały sprzęt „rozebrany”, niekompletny, bądź tylko jego część. Jedna osoba może otrzymać maksymalnie 3 wejściówki, a ilość otrzymanych biletów zależy od rodzaju przekazanego sprzętu (według kryteriów zawartych w regulaminie akcji).

2 bilety otrzyma osoba, która przyniesie:

• 1 sztukę sprzętu dużego (lodówka od 140 cm, telewizor minimum 40 cali) lub

• 1 sztukę sprzętu średniego (mikrofalówka, piekarnik, komputer, laptop, itp.)

1 bilet otrzyma osoba, która przyniesie:

• 5 świetlówek lub

• 1 sztukę sprzętu drobnego (suszarka, golarka, mikser, blender, czajnik, radio, żelazko, toster, prostownica, telefon komórkowy itp.) lub

• 40 płyt CD/DVD lub

• 20 baterii AAA lub AA.

Ze względu na sporą liczbę instytucji kulturalnych, do których można otrzymać wejściówki, bilety będą przyznawane drogą losową. Sprzęt można przynosić do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Gogolinie w następujących godzinach: poniedziałek: 10:00 - 18:00; wtorek: 8:00 - 16:00; środa: 7:00 - 15:00; czwartek: 8:00 - 16:00; piątek: 7:00 - 15:00; sobota: 7:00 - 15:00. Szczegóły na www.gogolin.pl.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na nto.pl Nowa Trybuna Opolska
Dodaj ogłoszenie