Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Piłkarze Odry Opole pokonali w 11. kolejce Opolskiej Ligi...

Z różnych aren. Tych informacji nie znajdziecie na pierwszej stronie [24.10.2018]

Piłkarze Odry Opole pokonali w 11. kolejce Opolskiej Ligi Juniorów na wyjeździe Pomologię Prószków 4-1 i tylko umocnili się na prowadzeniu w tabeli.

Wszystkie bramki w tym spotkaniu padły po przerwie. Najpierw dla Pomologii w 49. minucie trafił Filip Nabiałek, ale potem gole strzelali już tylko opolanie.

Hat-trickiem popisał się Denis Smolarek, który wszystkie swoje gole zdobył pomiędzy 71 a 75. minutą. Wyrównujące trafienia dla opolan zanotował jednak chwilę wcześniej Marcel Sluga.

Na trzy kolejki przed końcem jesiennych zmagań, Odra jest już bardzo blisko zdobycia przepustki do ligi międzywojewódzkiej, która będzie rozgrywana wiosną. Z 27 punktami na koncie, wyprzedza bowiem obecnie drugi w tabeli MKS Kluczbork o pięć „oczek” (to miejsce również daje awans), a trzecią Stal Brzeg aż o siedem.

Masz astmę? To wyzwala napady duszności. Sprawdź i uważaj!