reklama

Zakończyła się jesień w piłkarskiej klasie B [komplet wyników]

Marcin Sabat
Marcin Sabat
Zaktualizowano 
Adam Wojnar
Na najniższym szczeblu piłkarskich rozgrywek na Opolszczyźnie rozegrano ostatnią w tym roku kolejkę.

Grupa 1
Biestrzykowice Miodary - Radomierowice 4-3
Burza Gręboszów - Rolnik Wierzbica Górna 0-2
Orzeł Pokój - Bizon Bąkowice 0-5
Lew Szymonków - Ligota Wołczyńska 3-1 (awansem)
Starościn II Świerczów - Pogoń Mikowice 1-6
Pauzowały: Łączany, Lotnik Miejsce.

Grupa 2
Stare Budkowice - Kujakowice 0-10
Bąków - Kuniów 1-0
Polonia Smardy - Ligota Górna 4-0 (awansem)
Proślice II Polanowice - Borkowice 3-2
Rolnik Paruszowice - Komorzno 1-2
Bogacica - Lasowice Wielkie 1-3 (awansem)

Grupa 3
Budowlani Strojec - Wojciechów 11-1
Albor Borki Małe - Żytniów 1-5
Bugaj Nowy - Prosna Zdziechowice 2-1
Przedmość - Zębowice 1-2
Borki Wielkie - Radawie 0-1
Stobrawa Wachowice - Wichrów 5-1
Radłów - Motor Praszka 0-4

Grupa 4
Kruszyna Prędocin - Zwanowice 0-4
Zryw Szydłowice - Pawłów 1-0
Golczowice - Olimpia III Pogoń Łosiów 9-1
Victoria Dobrzyń - Victria Kościerzyce 0-0
Stobrawa Stare Kolnie - Łukowice Brzeskie 10-2
Skorogoszcz - Żłobizna (nie odbył się)
Błękitni Przecza - Bizon Kurznie 2-3

Grupa 5
Sparta Grodziec - Sławice (nie odbył się)
LKS Chmielowice - Komprachcice 1-7
Wiking Rodło II Opole - Unia Tułowice 5-1
Victoria II Chróścice - Zieloni Ligota Tułowicka 3-6
Niewodniki - Unia Murów 1-0
FC Żelazna - Skarbiszów (nie odbył się)
KS Dąbrowa - Grom Świerkle 4-0

Grupa 6
Piomar II Tarnów Opolski Przywory - GKS Izbicko Otmice 2-2
Fiorentina Nakło - Źródło II Krośnica 2-3
Grudzice - Turawa 0-2
Szczedrzyk - Unia Raszowa Daniec 2-0 (awansem)
Chrząstowice II- Grodziec 1-5
Pauzowały: Zawada, Staniszcze Wielkie.

Grupa 7
Kadłubiec - Poręba 1-3
Błękitni Rozmierz - Rożniątów 5-1
Rzemiosło Dziewkowice - Błękitni Jaryszów 1-4
Zimna Wódka - Naprzód Kielcza 3-0
Plon Błotnica Strzelecka - Tęcza Szymiszów 1-3
Piotrówka II - Sokół Zalesie Śląskie 2-8
Olszowa - Czarni Kalinów Kalinowice 1-3

Grupa 8
Skorpion II Kopice Więcmierzyce - Atletik Kolnica 2-5
Wojsław - Przylesie Dolne 1-2
Victoria Wierzbnik - Ogrodnik Chróścina Nyska 2-1
Starowice II - Młodoszowice 8-1
Gałążczyce - Alfa Żelazna 2-4
GKS II Grodków - Krasna Góra 1-5
Jankowice Wielkie - Spartan Wójtowice 1-1

Grupa 9
Delta Bielice - Włodary Węża 10-0
Metalowiec Łambinowice - Agfa Prusinowice 3-4
Błękitni Biskupów - Podzamcze Nysa 0-4
Malerzowice Wielkie - Niwnica Konradowa 1-7
Kępnica - Polski Świętów 1-1
KS Nowy Świętów - Sękowice 6-0
Pauzowały: Domaszkowice.

Grupa 10
Magnum Chorula - Odra Kąty Opolskie 2-3 (awansem)
Kujawy - Kosmos Dobra 3-0
Kromołów - Strzeleczki 1-0
Łowkowice - Obrowiec 2-7
Dąbrówka Górna - Korona Krępna 0-0
Przysiecz - Burza Kosorowice 8-2
Pauzowała: Stradunia.

Grupa 11
Inter Mechnica - Pokrzywnica 2-1
Śląsk II Reńska Wieś - Raszowa 2-4
Stare Koźle - Zawisza Stara Kuźnia 0-2
Ruch Steblów - Naprzód Długomiłowice 2-3
Kobylice - Maciowakrze 3-1
Odrzanka Dziergowice - Cisowa Kędzierzyn-Koźle 7-0
Pauzowała: Unia Polska Cerekiew.

Grupa 12
Malerzowice Małe - Goworowice 4-0
RZS Jarnołtów - Śliwice 3-2
Łąka Jodłów - Koperniki Morów 2-4
Atom II Grądy Goświnowice - Siestrzechowice 1-3
KS Lubiatów - Maciejowice 2-7
Pauzowały: Agro Chmiel Ujeździec, Buków.

Grupa 13
Olbrachcice - Niemysłowice Dębowiec 1-7
Unia II Głuchołazy - Czyżowice 3-3
Przechód - Polonia Pogórze Łącznik 1-5
Chrzelice - Kolnowice 0-7
Grom Szybowice - Łąka Prudnicka 3-2
Zawada - Rudziczka 3-1
Pauzowała: Ligota Bialska Radostynia.

Grupa 14
Victoria Pomorzowice - Sparta Zawiszyce 4-6
Cukrownik Baborów - Rozkochów 4-2
Rzepce - Rolnik Biedrzychowice Kazimierz 2-0
Stare Kotkowice - Stal Grobniki 4-2 (awansem)
Spartan Grudynia Wielka - Polonia Gościęcin 0-2
Pauzowały: KS Twardawa, Babice.

Grupa 15
Piast Dzbańce - Ruch Zubrzyce 2-1
Orzeł Dzierżysław - Egipt Krzyżowice 4-0
Start Bogdanowice - Sokół Boguchwałów 3-1
Fortuna Chomiąża - Iskra Zopowy 4-2
Troja Włodzienin - Pogranicze Mokre 3-3
Polonia Ściborzyce Wielkie - Rozumice 10-0
Zryw Wysoka - Kresowianka Nowa Wieś 3-6

FLESZ: Elektryczne samoloty nadlatują.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3