Zapasy. Na podium przebił się tylko jeden

Na podium Julian Lejczak (z lewej).
Na podium Julian Lejczak (z lewej). Klubowe
W Teresinie koło Warszawą rozegrany został X Międzynarodowy Turniej o Puchar Mazowsza młodzików w zapasach w stylu wolnym.

Zawody miały bardzo mocną obsadę i startowało 167 zawodników z 23 klubów krajowych i zagranicznych z Ukrainy, Rosji, Litwy, Białorusi, Słowacji oraz Niemiec.

Najlepiej z młodych zapaśników Orła Namysłów spisał się Julian Lejczak, który w kategorii do 30 kg zdobył srebrny medal kolejno wygrywając z dwoma zawodnikami z Rosji, rywalem z Ukrainy i w finale nieznacznie na punkty, ulegając zapaśnikowi gospodarzy. Piąte miejsca zdobyli: Nehemiasz Wiśniewski (kat. 30 kg), Jan Stępień (38 kg), Mateusz Buczkowski (42 kg), 9. miejsce w kat. 59 kg wywalczył ponadto Kacper Bieleń, a Igor Pisuła 18. w kat. do 47 kg.

Drużynowo Orzeł Namysłów zajął dziesiątą lokatę. Trenerami zawodników w klubie są Patryk Dworczyk i Dariusz Stępień.